Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU przetrzymywanie przedmiotu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony przetrzymywanie przedmiotu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nekrowamp
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 13
Klan: NEKROCOMICON
Kraina: Necropolia II

przetrzymywanie przedmiotu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, licytowałem na aukcji przedmiot, aukcję tą wygrałem, fakt ten potwierdza również sprzedający. Problem polega na tym, że jeden z oferentów złożył ofertę na rynek sprzedającego i ten ją zaakceptował. Pomimo natychmiastowego sprostowania ze strony sprzedającego oraz żądania zwrotu przedmiotu, oferent któremu omyłkowo sprzedano przedmiot odmawia jego oddania. Bardzo proszę o zajęcie stanowiska w tej kwestii.
aukcja Dobre Szorty Łowcy Cieni || Dobre Spodnie Tropiciela koniec dzisiaj o 22
info od sprzedjącego
Nadawca: Dargon
Tytuł wiadomości: Re: handel
Data wysłania: 2008-02-16 22:26:09
ooo fakkk;/;/ gostek mi złożył ;/ za 12k i accepta dałem sorka wielkie
niedopatrzenie ...

Nadawca: Dargon
Tytuł wiadomości: Re: handel
Data wysłania: 2008-02-16 22:32:52
no jeszcze raz sorka ... po imprezie jestem heh temu takie niedopatrzenie ;/

mój nick Nekrowamp, sprzedawca Dargon, przetrzymujący przedmiot dreamerman
dziekuję

__________________
NEKROWAMP
17-02-2008 00:11 nekrowamp jest offline Szukaj postów użytkownika: nekrowamp Dodaj nekrowamp do Listy kontaktów
dreamerman
Double Ace


images/avatars/avatar-10870.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 124
Kraina: Necropolia II
Skąd: brać krew na ssacze arkana

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
najpierw zacznijmy od tego czy 'nekrowamp' wygrał tą aukcję...
Na aukcji było napisane do godziny 22.. czyli w domysle do 22:00:00, słowo 'do' (w innym kontekście ale jednak) w regulaminie handlu oznacza cytuję Regulamin handlu pkt 11:
cytat:
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)

jak każdy na matematyce się uczył koniec przedziału otwartego oznacza, że końcowa liczba nie zawiera się w tym przedziale...
Czyli według matematycznego podejścia i ze sposobu uzycia słowa 'do' w regulaminie można wywnioskować, że ostatnim właściwym przebiciem jest przebicie o godzinie ~21:59:59 czasu z forum.
Druga sprawa, jak należy przebijać na aukcjach? 'nekrowamp' wyedytował swój ostatni post - fajna zagrywka, zmyliła zarówno mnie jak i sprzedającego, normalnie z tego co widzę to przebicie następuje poprzez nowy post z nową ofertą (chyba że ktoś w czasie pisania naszego postu podał wyższą kwotę i zauważylismy to po odświeżeniu strony).
Jeżeli jestem w błędzie to myślę, że przydałoby się uaktualnic Regulamin handlu i napisać jasno jak takie kwestie należy rozpatrywać, gdyż jak widać budzą one wątpliwości.

Nie przetrzymuję spodni (według mnie ja je wygrałem prawidłowo), napisałem sprzedawcy aby odrazu zgłosić sprawę do moderatora (lub wyżej) tak aby nie było żadnych wątpliwości.
Jeżeli muszę to oddam spodenki Smile

Pozdrawiam.

__________________
Sprawdź: Mistrzowie Areny
BW tools: Mega kalkulator Necro2, graficzne raporty, staty z wypraw! klik

17-02-2008 12:32 dreamerman jest offline Szukaj postów użytkownika: dreamerman Dodaj dreamerman do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ty (post wyżej) wygrałeś aukcje

gdyby nie było postu o 21:59 to można by przyjąć ofertę o 22 (niepisana zasada), ale teraz według regulaminu (punkt sam pisałem) najwyższą regulaminową ofertą jest ta z 21:59

sprawa zamknięta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-02-2008 13:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
nekrowamp
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 13
Klan: NEKROCOMICON
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nekrowamp
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, C47 Ty rządzisz
ale jak ktos przebija ofertę na kilka sekund przed końcem to szans nie ma żeby nowym postem podwyższyć...
nie mam poza tym zastrzeżeń do żadnej ze stron
pozdrawiam, Nekrowamp

__________________
NEKROWAMP
17-02-2008 13:59 nekrowamp jest offline Szukaj postów użytkownika: nekrowamp Dodaj nekrowamp do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU przetrzymywanie przedmiotu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH