Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię konto R2 na R1 interesuje mnie konto na r1 - TYLKO powazni gracze w zamian świetny szurikenowiec<<<<<<<<<<<<<<<< » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony interesuje mnie konto na r1 - TYLKO powazni gracze w zamian świetny szurikenowiec<<<<<<<<<<<<<<<<
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Obserwator
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 20

interesuje mnie konto na r1 - TYLKO powazni gracze w zamian świetny szurikenowiec<<<<<<<<<<<<<<<< Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poszukuje konta na r1 mozliwa wymiana na r2 ale tylko za bardzo dobre konto na r1
wszystkich zainteresowanych obsługuje na priva, tam tez po usłyszeniu ciekawej oferty podaje staty mojego konta oraz wszystkie informacje

prosze o powazne oferty od powaznych graczy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Obserwator: 19-02-2008 20:20.

18-02-2008 21:03 Obserwator jest offline Szukaj postów użytkownika: Obserwator Dodaj Obserwator do Listy kontaktów
Obserwator
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 20

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Obserwator
RE: interesuje mnie konto na r1 - TYLKO powazni gracze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciagle poszukuje dodam ze moje konto walczy szurikenem ma do niego prawie najlepszy mozliwy ekw oraz tatuaz Smile

up
19-02-2008 15:23 Obserwator jest offline Szukaj postów użytkownika: Obserwator Dodaj Obserwator do Listy kontaktów
Obserwator
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 20

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Obserwator
RE: interesuje mnie konto na r1 - TYLKO powazni gracze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciagle czekam na wymiane
19-02-2008 18:23 Obserwator jest offline Szukaj postów użytkownika: Obserwator Dodaj Obserwator do Listy kontaktów
Blade20
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisz na gg to pogadamy 8337303

__________________
kupie Dobry Szybki Topór/Kama
nick milk
19-02-2008 21:10 Blade20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade20 Dodaj Blade20 do Listy kontaktów
Obserwator
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 20

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Obserwator
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oferta gracza powyzej odpada zdecydowanie za slaba wciaz czekam na ciekawe opcje wymiany
19-02-2008 21:27 Obserwator jest offline Szukaj postów użytkownika: Obserwator Dodaj Obserwator do Listy kontaktów
Obserwator
Junior Member


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 20

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Obserwator
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hop
20-02-2008 15:04 Obserwator jest offline Szukaj postów użytkownika: Obserwator Dodaj Obserwator do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię konto R2 na R1 interesuje mnie konto na r1 - TYLKO powazni gracze w zamian świetny szurikenowiec<<<<<<<<<<<<<<<<

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH