Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia IV » Klan One Point Three » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Klan One Point Three
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gottberg
Newbie


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 2
Klan: [1point3]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Klan One Point Three Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich i serdecznie zapraszam do klanu One Point Three [1point3]
przyjmujemy od 2 punktów ludzi, którzy się systematycznie rozwijają...

Regulmin:
1. Klan nie jest przejściówką do silniejszych klanów... jak ktoś chce przystąpić to z pełną
świadomością, że robi to z myślą o pozostaniu...
2. Ciągły rozwój członków (trupy będą usuwane) mile widziane premium...
3. Obowiązkowy udział w oblężeniach... Klan to braterstwo... no chyba, że powiadomiony zostanie lider.
4. Szacunek dla pozostałych członków

nie czekaj... przyłącz się od razu... pnijmy się w rankingu...

__________________
Necropolia IV Gottberg [1point3]
19-02-2008 23:22 Gottberg jest offline Szukaj postów użytkownika: Gottberg Dodaj Gottberg do Listy kontaktów
wojciech_kski
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Sprostowanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

....

__________________
R14 - Tal_Kharum
ID: 32930
Pomogę za repkę
dałem KT a nie dałem ofki? - pisz PW w grze nim zgłosisz łamanie punktu 9.f reg. handlu
WYPOŻYCZALNIA białej 1h i 2h fenek,hydra itd

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez wojciech_kski: 06-04-2008 08:56.

24-02-2008 13:29 wojciech_kski jest offline Szukaj postów użytkownika: wojciech_kski Dodaj wojciech_kski do Listy kontaktów
wojciech_kski
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Przybywajcie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...

__________________
R14 - Tal_Kharum
ID: 32930
Pomogę za repkę
dałem KT a nie dałem ofki? - pisz PW w grze nim zgłosisz łamanie punktu 9.f reg. handlu
WYPOŻYCZALNIA białej 1h i 2h fenek,hydra itd

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wojciech_kski: 06-04-2008 08:56.

06-03-2008 21:39 wojciech_kski jest offline Szukaj postów użytkownika: wojciech_kski Dodaj wojciech_kski do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia IV » Klan One Point Three

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH