Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » kto gra w cs czuli counter-strike 1.6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (94): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony kto gra w cs czuli counter-strike 1.6 46 Ankieta - średnia ocena: 9,0246 Ankieta - średnia ocena: 9,0246 Ankieta - średnia ocena: 9,0246 Ankieta - średnia ocena: 9,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lord_goliczek
Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 36
Klan: Animal Instinct NC
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: z Żarek

kto gra w cs czuli counter-strike 1.6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezeli ktos gra to niech stworzy serwer dla graczy bw

__________________
moj super drop doskonała demoniczna piesc niebios mocy !!!!!!!!


nick r1 gollo


pisac jezeli cos wygralem

\
21-02-2008 12:52 lord_goliczek jest offline Szukaj postów użytkownika: lord_goliczek Dodaj lord_goliczek do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tja bardzo chętnie ale kto będzie grał?? Bo oprócz nas to chyba niewiele osób lubi taką rozrywkę. Ale jeśli zgłosi się sporo chętnych to mogę zrobić serva NON-STEAM only

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
21-02-2008 20:34 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram,ale już mało.......Forma poszła w zapomnienie,ale gdy grali by gracze z BW to chyba bym wrócił!!!

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

21-02-2008 21:03 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
-=Seba007=-
Full Member


images/avatars/avatar-8568.png

Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 60
Klan: akRUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Brac na Piwo..?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Gram.. Pleased
Ale Jak by co wole żeby Server był Steam Big Grin




/Edit wilk_szary
Warn za nieregulaminową sygnaturkę.


__________________

Nick: Seba_007_
21-02-2008 21:05 -=Seba007=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Seba007=- Dodaj -=Seba007=- do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale żeby zrobić serva STEAM trzeba mieć orginalną płytkę a ja jak większość znanych mi graczy takowej nie posiada

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
22-02-2008 19:47 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
Yareeek
Full Member


images/avatars/avatar-7407.jpg

Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 64
Klan: Poszukuję właśnie :]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja także gram.
Co do STEAM, to ono może wchodzić na wszystkie servery nawet te dla N-S ;]

__________________
R1: Cannonn
Id: 87201

R5: Ero_Sennin


Polecam grafika forumowego Szmaszmo
22-02-2008 19:56 Yareeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Yareeek Dodaj Yareeek do Listy kontaktów
lukasz1592
Triple Ace


images/avatars/avatar-1527.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 178

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli założycie server non-steam to proszę o IP, wbiję się i pouczę Was troszkę Tongue (joke) Smile
22-02-2008 20:41 lukasz1592 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz1592 Dodaj lukasz1592 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też gram CS 1.6 non steam.Beliar możesz założyć serw
22-02-2008 20:50 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oki skoro jednak parę osób gra to można serva założyć. Za 2-3 dni jak będę miał trochę więcej czasu to zrobie serwer i dam wam IP

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
22-02-2008 22:46 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mogę popykać z wami Smile Tylko żeby lagów nie było, bo to psuję zabawę ;/

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

22-02-2008 23:33 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak będzie serwer, to sie pisze Wink
22-02-2008 23:38 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja też.
Btw, w Teamie jest jeszcze co najmniej kilka grających osób, tylko chyba wstydzą się przyznać Wink


__________________

22-02-2008 23:40 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i jest już całkiem sporo grupa graczy....
przypuszczam że jest ich więcej,ale ujawnią się za chwilę Big Grin
No to jak ktoś założy ten serw to niech IP wrzuci TU Pleased
Dobrze jakby lagów nie było Happy

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

23-02-2008 00:03 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja moge zagrać ale noobem jestem Big Grin gram czasami tylko Smile
23-02-2008 00:06 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BW Team vs User Team? Big Grin
23-02-2008 00:15 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hem, ale mam nadzieję że ten serwer będzie dedykowany a nie założony z siakiegoś kompa przez new game Big Grin

5 lat gry w CSa, już mi się nie chce, ale czasem jeszcze lubię powspominac więc też bym prosił o info - na PW najlepiej bo mogę zapomniec Tongue

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

23-02-2008 00:29 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
artek napisał(a)
BW Team vs User Team? Big Grin


Taaa to by była walka a stawka?
Może oficjalne uzanie wyższości zwyciężcy nad pokonanym.Albo jakieś bonusiki,prezenty(koszulkaC47 dla UT, Nasze koszulki dla BWT)

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
23-02-2008 01:19 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wy macie jakieś koszulki? rotfl
23-02-2008 01:56 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
MAGEPA
Newbie


images/avatars/avatar-6053.gif

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 7
Klan: Bloody_Kingdom
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: KNURÓW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja też bym popykał

__________________
R3
Nick:MAGEPA

R4
Nick:SELDAR
24-02-2008 13:29 MAGEPA jest offline Szukaj postów użytkownika: MAGEPA Dodaj MAGEPA do Listy kontaktów
damon_midian
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 14
Klan: MIDIAN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też jestem skłonny zagrać ;pp
24-02-2008 14:10 damon_midian jest offline Szukaj postów użytkownika: damon_midian Dodaj damon_midian do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dopisuje się Tongue

można by zrobić jakieś drużyny i taki mini-turniej CS'a Pleased
24-02-2008 15:08 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
lukasz1592
Triple Ace


images/avatars/avatar-1527.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 178

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, nie ma co zwlekać. Kto może założyć server non-steam, koniecznie bez lagów? Wbijamy i gramy, a później jakiś turniej Pleased
24-02-2008 23:47 lukasz1592 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz1592 Dodaj lukasz1592 do Listy kontaktów
NightMoon
Junior Member


images/avatars/avatar-7100.jpg

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja sie na to pisze.

Niech tylko ktos ten serv zalozy...

__________________
Nick w grze: NightMoon
Jesli wygralem jakąś aukcję lub ty wygrałeś moją,
napisz mi na PW w grze w jakiej sprawie i wystaw ofke.

25-02-2008 07:52 NightMoon jest offline Szukaj postów użytkownika: NightMoon Dodaj NightMoon do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w Teamie jest duzo osob grajacych, wrocilem do domu to znow tym nupkom nie dam spokoju i beda pykac ze mna xD

Pomysl z takim sparingiem niezly, u nas min. 5 sie znajdzie to sobie pykniemy Big Grin
25-02-2008 13:55 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
kamis i ishe
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 189
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Chodaków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaki początek haha storzyć serv własnemu to max 10 slota wyżej juz lagi wykup cwaniaczku serv shoters 30 złoty na 3 misiące i płać jak chcesz serv BW
kogo pojechać w cschytry ???
pisać na BW najlepiej;*

ps mój klan ma serv shoter 12 slota jak by co to moge dać ip i tam zagracie jest haslo ale UWAGA STAMAWink bo non-steam śmierdzi

UWAGA

Dzieci neo = ban;p
(tzn które drom japki do mikro że nic nie słychać)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kamis i ishe: 25-02-2008 15:07.

25-02-2008 14:48 kamis i ishe jest offline Strona domowa kamis i ishe Szukaj postów użytkownika: kamis i ishe Dodaj kamis i ishe do Listy kontaktów AIM Screen Name of kamis i ishe: ... YIM Account Name of kamis i ishe: ... Zobacz profil MSN kamis i ishe
AuroraMOJAmiszczyni
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2007
Postów: 118
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram Big Grin !! Podam jutro ip naszego serveru klanowego Smile
25-02-2008 14:58 AuroraMOJAmiszczyni jest offline Szukaj postów użytkownika: AuroraMOJAmiszczyni Dodaj AuroraMOJAmiszczyni do Listy kontaktów
lukasz1592
Triple Ace


images/avatars/avatar-1527.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 178

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10 slota spokojnie starczy. Najlepiej by było drużyny po 4 osoby. Team sobie stworzy team (xD), ale co z graczami? Wielu jest chętnych, a miejsca są tylko 4. Więc raczej sparing Team - Gracze odpada. Ale jak mówiłem, turniej da rade zrobić. Wtedy każdy będzie mógł zagrać i pokazać swoje umiejętności. Wystarczy server, jakiś temat organizacyjny i jedziemy Pleased A server klanowy raczej się nie przyda, chyba, że możemy go "wynająć", tzn że nikt nam się nie wbije i ktoś będzie miał uprawnienia admina ;] Ale na to pewnie szefowie klanów się nie zgodzą Wink


Podsumowując, szukamy serva! Big Grin
25-02-2008 16:03 lukasz1592 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz1592 Dodaj lukasz1592 do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kamis i ishe napisał(a)
jaki początek haha storzyć serv własnemu to max 10 slota wyżej juz lagi wykup cwaniaczku serv shoters 30 złoty na 3 misiące i płać jak chcesz serv BW
kogo pojechać w cschytry ???
pisać na BW najlepiej;*

ps mój klan ma serv shoter 12 slota jak by co to moge dać ip i tam zagracie jest haslo ale UWAGA STAMAWink bo non-steam śmierdzi

UWAGA

Dzieci neo = ban;p
(tzn które drom japki do mikro że nic nie słychać)


Nic z tego nie zrozumiałem rotfl
25-02-2008 16:19 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Tonący
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 187

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też sie podłączam pod grą w cs Tongue Podaj ip i do boju rotfl

__________________
R1:
R2:Mair
R3: Nie gram
R4:Tonaca_rybka Big Grin
R5:Tonaca_rybka


25-02-2008 16:21 Tonący jest offline Szukaj postów użytkownika: Tonący Dodaj Tonący do Listy kontaktów
kamis i ishe
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 189
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Chodaków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktoś kto gra w cs długo to rozumie co napisałemSmile


szukacie serva hmm 30 pln na 3 miechy serv 12 slota ale wam proponuj 24 slota i wtedy cena większa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kamis i ishe: 25-02-2008 17:27.

25-02-2008 17:24 kamis i ishe jest offline Strona domowa kamis i ishe Szukaj postów użytkownika: kamis i ishe Dodaj kamis i ishe do Listy kontaktów AIM Screen Name of kamis i ishe: ... YIM Account Name of kamis i ishe: ... Zobacz profil MSN kamis i ishe
Strony (94): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » kto gra w cs czuli counter-strike 1.6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH