Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE ---> Wilczy Król legł na dnie Jeziora Przeznaczenia --- ZOSTAŁO MI 1 HP! <--- » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ---> Wilczy Król legł na dnie Jeziora Przeznaczenia --- ZOSTAŁO MI 1 HP! <--- 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Cool ---> Wilczy Król legł na dnie Jeziora Przeznaczenia --- ZOSTAŁO MI 1 HP! <--- Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=89234848&key=9fb054672c

__________________

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 07-04-2008 03:18.

23-02-2008 15:39 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje za ubicie gada. 9/10 za ten wynik.

ja się męczę na r3 z tą bestią Frown znaczy sie nie mogę na nią trafić : Evil

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

23-02-2008 15:47 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Manticore
Triple Ace


images/avatars/avatar-7356.jpeg

Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 228
Klan: SexDrinksRocks
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Graty za Wilczego króla. 10/10

__________________


Nick w grze: Manticore
23-02-2008 17:46 Manticore jest offline Szukaj postów użytkownika: Manticore Dodaj Manticore do Listy kontaktów
kitkas1
Emperor


images/avatars/avatar-12526.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 1.183
Klan: <White Dragons>
Kraina: Necropolia
Skąd: KOSZALIN...bonin...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluje....ładnie wykończony wilczy król....fart jakich małoBig Grin Big Grin Big Grin 10/10

__________________

23-02-2008 18:30 kitkas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: kitkas1 Dodaj kitkas1 do Listy kontaktów
Waski91
Double Ace


images/avatars/avatar-8052.jpg

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 107
Klan: Niemam
Kraina: Necropolia
Skąd: z Podziemia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heheh naprawde fart ale podoba mi sie ta walka Smile Gratuluje ubicia wilczego krola

10/10

__________________
r1-->XARFAX

Dziekuje Grafikowi Zbyś Polarny Miś oraz Mid_Night za wykonanie setów... Mają talent, Polecam każdemu
23-02-2008 18:56 Waski91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Waski91 Dodaj Waski91 do Listy kontaktów YIM Account Name of Waski91: waskip
Lisi_DeMoN
Triple Ace


images/avatars/avatar-6898.gif

Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 181
Kraina: Necropolia
Skąd: KURA ZNOSI , KOGUT NOSI xD (wiadomo co :D )

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha mozna rzec ze ledwo cie trafiali Big Grin ale ty sie spisales bo byly to 'bunkierki'' graty 10/10

__________________


Nick w grze : Lisi_DeMoN
23-02-2008 18:59 Lisi_DeMoN jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisi_DeMoN Dodaj Lisi_DeMoN do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Lisi_DeMoN
polisman
Double Ace


images/avatars/avatar-7862.jpg

Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 149
Klan: grimed
Kraina: Necropolia
Skąd: grotniki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

graty za ubicie krola no i trosze ci sie przyfarcilo (chodzi mi o zyciko) Wink


nick na r1:polisman

pzdr,polisman

__________________
nick na r1:polisman


pzdr,polisman
23-02-2008 21:40 polisman jest offline Szukaj postów użytkownika: polisman Dodaj polisman do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No miałeś troche farta ale ci się udało 9/10 za ubicie kołków
23-02-2008 21:53 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Albreck
Forum Ace


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 92
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j/w, 9/10 za tego farcika
24-02-2008 13:20 Albreck jest offline Szukaj postów użytkownika: Albreck Dodaj Albreck do Listy kontaktów
re-dog
Junior Member


images/avatars/avatar-6118.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 15
Kraina: Necropolia
Skąd: rzeszowszczyzna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10 za 1HP rotfl

__________________
nick R1: Re-Root
24-02-2008 14:15 re-dog jest offline Szukaj postów użytkownika: re-dog Dodaj re-dog do Listy kontaktów
TylkoOnTamStoi
Triple Ace


images/avatars/avatar-6826.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 177
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Necropolia II; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ladnie ubity wilczy ; D

i do tego 1hp ; D
No naprawde popis .. tylko male cirty z miotacza .. A szkoda ; D



Pzdr 10/10

__________________

To co fajne to nie moje
Zapamietajcie mnie jako kolege bez dropa
24-02-2008 17:27 TylkoOnTamStoi jest offline Szukaj postów użytkownika: TylkoOnTamStoi Dodaj TylkoOnTamStoi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE ---> Wilczy Król legł na dnie Jeziora Przeznaczenia --- ZOSTAŁO MI 1 HP! <---

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH