Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto R2 zamykam temat gracze:(:( zakonczione :( » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zamykam temat gracze:(:( zakonczione :(
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Visenna
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 0
Klan: Ferrum et Sanguis
Kraina: Moria
Skąd: orneta

zamykam temat gracze:(:( zakonczione :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PISZE DO LUDZI DOBREJ WOLI I DO TYCH CO MAJA CHODZ TROCHE SERCA JESLI KTOS MA JAKIES KONTO DOBRE I GO NIE UZYWA I CHCE ZEBY SIE ROZWIJAłO TO PISZCIE TU ZAOPIEKUJE SIE NIM Frown KIEDYS MIAłEM DOBRE KONTO ALE NIE DOSZłO DO PELNEJ TRANZAKCJI I MNIE OSZUKAł Frown TERAZ TE KONTO JEST ZABLOKOWANE A JA SIEDZE NA TYM SłABYM Frown WIEC JAK KTOS MA SERCE I CHCE NAPISAC TO PROSZE TU LUB NA GG 10926480 Frown NAWET JESLI KTOS NIE JEST TYM ZAINTERESOWANY TO I TAK ZAPRASZAM NA GG LUB TU TO POPISZEMY Frown

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Visenna: 26-02-2008 23:33.

24-02-2008 23:37 Visenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Visenna Dodaj Visenna do Listy kontaktów
rkuku
Triple Ace


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisz na PW to ci odpale konto na r2;p

__________________
r3: zmorales
25-02-2008 12:34 rkuku jest offline Szukaj postów użytkownika: rkuku Dodaj rkuku do Listy kontaktów
Visenna
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 0
Klan: Ferrum et Sanguis
Kraina: Moria
Skąd: orneta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Visenna
:( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba nie dpalisz bo cie nie ma i nie odpisujesz Frown Frown Frown
25-02-2008 19:48 Visenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Visenna Dodaj Visenna do Listy kontaktów
Visenna
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 0
Klan: Ferrum et Sanguis
Kraina: Moria
Skąd: orneta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Visenna
RE: wejcie i przetczytajcie :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli nie ma takich ludzi Frown Frown Frown szkoda Frown Frown Frown coz bede dalej szukac az do smierci Frown Frown Frown dziej]kuje tym co obejrzeli te wiadomosci
25-02-2008 20:36 Visenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Visenna Dodaj Visenna do Listy kontaktów
Visenna
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 0
Klan: Ferrum et Sanguis
Kraina: Moria
Skąd: orneta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Visenna
RE: wejcie i przetczytajcie :( prosze zlitujcie sie gracze:(:( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bede dalej czekal moze kto napisze Frown Frown Frown
26-02-2008 15:44 Visenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Visenna Dodaj Visenna do Listy kontaktów
Visenna
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 0
Klan: Ferrum et Sanguis
Kraina: Moria
Skąd: orneta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Visenna
RE: wejcie i przetczytajcie :( prosze zlitujcie sie gracze:(:( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown Frown Frown gorzej juz nie byc zdolowany Frown Frown Frown
26-02-2008 16:58 Visenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Visenna Dodaj Visenna do Listy kontaktów
Visenna
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 0
Klan: Ferrum et Sanguis
Kraina: Moria
Skąd: orneta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Visenna
RE: wejcie i przetczytajcie :( prosze zlitujcie sie gracze:(:( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile chciałem podziekowac wszystkim zaanagazowanym w moja sprawe Smile dziekuje tym co ten apel widzieli i dziekuje tym co napisali chociasz na moje gg :Smile Smile Smile Smile
26-02-2008 22:33 Visenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Visenna Dodaj Visenna do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto R2 zamykam temat gracze:(:( zakonczione :(

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH