Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU KT - oferta odrzucona bez wyjasnien » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony KT - oferta odrzucona bez wyjasnien 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
peterowiec
Junior Member


images/avatars/avatar-2670.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 14
Klan: RED_STAR
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia

KT - oferta odrzucona bez wyjasnien Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Szybki Sztylet LoL

-- chcialem kupic bron jako KT

zlozylem oferta w grze, napisalem i kupije jako KT powyzsza bron
- na forum rowniez zglosoilem sie do kupna

ogloszeniodawca odrzucil moja oferte handlowa BEZ WYJASNIEN lub przeprosin
-- czekalem i rezygnowalem i zakupu innych towarow by miec na zaplate

czekam na rozpatrzenie

peterowiec
ps
oto link do tego posta
Dobry Szybki Sztylet LoL

__________________
peterowiec

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez peterowiec: 29-02-2008 19:32.

29-02-2008 19:27 peterowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: peterowiec Dodaj peterowiec do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R01lukas
Postać Marcus

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-02-2008 22:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
marcusss82
Newbie


Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehee lol ban 2dni ja byłem w trakcie sprzedawania i odrazu ban .......
29-02-2008 23:17 marcusss82 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcusss82 Dodaj marcusss82 do Listy kontaktów
marcusss82
Newbie


Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol sprzedawałem już d.szybkiego sztyleta i nagle mi ten co mnie zgłosił teraz złożył ofke nawet nie napisał co chce wiec ja odrzuciłem oferte Czekam na szybka reakcję ....
01-03-2008 00:52 marcusss82 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcusss82 Dodaj marcusss82 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było napisane na forum w temacie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-03-2008 01:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
peterowiec
Junior Member


images/avatars/avatar-2670.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 14
Klan: RED_STAR
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez peterowiec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NAPISALEM W GRZE POWYZSZA TRESC
W TEMACIE NAZWA SPRZETU

Adresat: Marcus
Tytuł wiadomości: d szybki sztylet
Data wysłania: 2008-02-29 16:24:57
KT


nie probowales sprzedac bo minelo wiele godzin- pozatym LOGOWALES SIE
odrzuciles oferte a nawet nie byles laskaw ( w razie watpliwosci ktorych NIE BYLO) napisac zapytac jak robia to inni

pozdrawiam i dziekuje za pomoc Smile

__________________
peterowiec
01-03-2008 05:35 peterowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: peterowiec Dodaj peterowiec do Listy kontaktów
marcusss82
Newbie


Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LOL byłem w trakcie sprzedaży bo czekałem aż gostek złoży ofek i ja zaakceptuje i dlatego odrzuciłem ofke LoL i odrazu zgłaszac to jest nie pojete .....
01-03-2008 19:06 marcusss82 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcusss82 Dodaj marcusss82 do Listy kontaktów
peterowiec
Junior Member


images/avatars/avatar-2670.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 14
Klan: RED_STAR
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez peterowiec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat zamkniety

niech to bedzie dla Ciebie pouczenie

tak sie nie robi
pzdr

__________________
peterowiec
02-03-2008 19:47 peterowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: peterowiec Dodaj peterowiec do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU KT - oferta odrzucona bez wyjasnien

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH