Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto R1 powrót do gry ; ) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony powrót do gry ; )
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
grafolog
Full Member


images/avatars/avatar-15531.jpg

Data rejestracji: 23-08-2007
Postów: 50
Klan: r7 Loża Szyderców /r11 LBK
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Jelenia Góra

powrót do gry ; ) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałoby się wrócić tylko możliwości nie ma.
także pytam

czy jest ktoś aż tak dobry aby oddać mi postać na R1 (kochana nekropolia^^)?
im niższy poziom tym lepiej, a pełnia szczęścia to 1 lvl.

kontakt tu

Sprzedaż/wymiana kontami
i tu się zgodzę c47 bo podałem własne gg i już sie pojawił pan który miał 'super ofertę' dla mnie.

pozdrawiam : )

__________________


r16 - Xantia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez grafolog: 01-03-2008 16:32.

01-03-2008 16:13 grafolog jest offline Szukaj postów użytkownika: grafolog Dodaj grafolog do Listy kontaktów
grafolog
Full Member


images/avatars/avatar-15531.jpg

Data rejestracji: 23-08-2007
Postów: 50
Klan: r7 Loża Szyderców /r11 LBK
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Jelenia Góra

Autor tematu Temat rozpoczęty przez grafolog
RE: powrót do gry ; ) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up.

__________________


r16 - Xantia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez grafolog: 04-03-2008 09:20.

04-03-2008 09:20 grafolog jest offline Szukaj postów użytkownika: grafolog Dodaj grafolog do Listy kontaktów
klasiu
Forum Ace


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam coś odpowiedniego dla Ciebie!!!


Łapacz myśli 1 poziom
nick i staty podam jak będziesz zainteresowany.

nick na r4: klasiu

__________________
Nick w grze Klasiu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klasiu: 04-03-2008 10:56.

04-03-2008 10:51 klasiu jest offline Szukaj postów użytkownika: klasiu Dodaj klasiu do Listy kontaktów
grafolog
Full Member


images/avatars/avatar-15531.jpg

Data rejestracji: 23-08-2007
Postów: 50
Klan: r7 Loża Szyderców /r11 LBK
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Jelenia Góra

Autor tematu Temat rozpoczęty przez grafolog
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i pieknie ; )

edit:

bardzo dziękuje. Naprawdę szacunek dla Ciebie, że potrafiłes tak zrobic jak zrobiłeś : )

postać mam, temat zamykam ; )

__________________


r16 - Xantia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez grafolog: 04-03-2008 17:24.

04-03-2008 13:37 grafolog jest offline Szukaj postów użytkownika: grafolog Dodaj grafolog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto R1 powrót do gry ; )

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH