Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię konto R1 na R6 Kultyszta 39 poziom. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kultyszta 39 poziom.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bolo
Double Ace


images/avatars/avatar-70.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 103
Klan: DEMONY CIEMNOSCI 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Kultyszta 39 poziom. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamieniem kultystę 39 poziomu na na inna postać na r6 z min. 15 poziomem.(Oprócz WZ).

__________________
"Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół."

Benjamin Franklin

R6: zizi
ID: 874


R3: zizi
ID: 51491
01-03-2008 21:20 bolo jest offline Szukaj postów użytkownika: bolo Dodaj bolo do Listy kontaktów
dj_pilus
Junior Member


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisz mi na gg 11847570
01-03-2008 21:21 dj_pilus jest offline Szukaj postów użytkownika: dj_pilus Dodaj dj_pilus do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam ŁM 16 lvl (prawie 17) z ekwipunkiem Smile .

Moje gg:3677602.

__________________

01-03-2008 21:26 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię konto R1 na R6 Kultyszta 39 poziom.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH