Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Stec0 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Stec0 67 Ankieta - średnia ocena: 4,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ciec407
Newbie


Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej pytonie47 jak bedziesz mnie tak blokowal za to ze tylko konto utworze to niedlugo stane sie najwiekszym multimegarecydywista BW Big Grin
prosze o zlagodzenie kary i skladam odwolanie od wyroku Big Grin
xxx Ci jak Cie tylko w "Sporcie" spotkam albo innej barowce Big Grin zobaczymy kto ma wiecej boskiej mocy Big Grin
14-06-2009 14:38 Ciec407 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciec407 Dodaj Ciec407 do Listy kontaktów
Śpiący
Newbie


Data rejestracji: 30-11-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[cenz.] C47 patałachu. Tylko bana potrafisz dac a nic nie robisz dla tej gry. Przez ciebie tyle osób przestało grac że powinni cię [cenz.] za takie cos na zbity ryj [cenz.] niemyta. A więc zastosuje sie do moich zaleceń i [cenz.]

edit:

bat6
Postać bat6

ban stały


__________________
R4-Nick bat6
19-06-2009 00:13 Śpiący jest offline Szukaj postów użytkownika: Śpiący Dodaj Śpiący do Listy kontaktów
pablosek
Lord


images/avatars/avatar-14831.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 387
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, gram na serwerze r4 nick : Cleopatra, bat6 jest mi coś winien, stary właściciel konta wymienił się z traine kwadratami na jakiś czas niech sobie troszkę podropi, 3/9/1 jest to mój dom, traine wymienił się z bat6 podczas nie obecności właściciela konta, bat6 został zbanowany, a siedzi na moim domku. Czy jest możliwość od banowania gracza " bat6 " na okres niecałych dwóch dni, abym mógł odzyskać swój dom?. Była to wymianka a nie przejęcie więc domek należy do mnie lecz zostałem jakby wyeksmitowany. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

__________________
chytry
28-06-2009 13:51 pablosek jest offline Szukaj postów użytkownika: pablosek Dodaj pablosek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od kiedy kwadrat jest przypisany do gracza?

konto nie będzie odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-06-2009 16:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Turkish
Newbie


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i dopisz tu Debilu o iq=47 reszte kont ktore zanowales, najlepiej podaj jakies powody, bo jak zawsze Twoje [cenz.] "widzi misie" rzadzi, ale pamietaj ze to tylko w wirtualu.
16-07-2009 20:43 Turkish jest offline Szukaj postów użytkownika: Turkish Dodaj Turkish do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekałem na oddanie punktów z pushingu

kolejne zablokowane konto na forum

aktualnie:
Legend@R4

1616
Login Samantha
Postać STEϹO

r9
56656
Login stec0
Postać Tyler Durden

ban na 7 dni (według decyzji administratora)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-01-2012 11:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie jest ok tak jak ustalilismy,
ale jest 1 problem, pozyczylem na pare dni kilka itemow na wyprawki graczowi adana, pozyczka miala byc krotsza niz 7dni, w zwiazku z 7dniowym banem czas pozyczki wydluzy sie, a na chwile obecna nie mam jak tego zglosic poprzez opcje "zglos do operatora"
zatem zglosze tutaj:
ds run opaska
db run kieca
db arch apacha szcz
ds arch brans
ds arch ring
leg ds ant costam przodkow
ds przyj costam impa

ponadto od gracza honda pozyczylem na wyprawki
ds hipno nasz koncentracji
ds kard costam koncentracji
ds spaczoy ring koncentracji

takze to chcialem zglosic zeby pozniej nie bylo ze push czy jakies nie zgloszone pozyczki biore.

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

09-01-2012 11:51 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
Legend@R4
Triple Ace


images/avatars/avatar-23812.jpg

Data rejestracji: 21-11-2011
Postów: 208
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
czekałem na oddanie punktów z pushingu

kolejne zablokowane konto na forum

aktualnie:
Legend@R4

1616
Login Samantha
Postać STEϹO

r9
56656
Login stec0
Postać Tyler Durden

ban na 7 dni (według decyzji administratora)


bedac w pelni szczerym powiem ze:
nalezy mi sie na r11
id 16316

__________________



Najlepsze KW w histori Necro - 12k dmg 12 trupow

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nic nie zrozumiałem.

10-01-2012 03:28 Legend@R4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legend@R4 Dodaj Legend@R4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

16316
Postać STEC0

7 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-01-2012 11:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Stec0

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH