Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » KUPNO/SPRZEDAŻ ph0enix ; ecto2 ; +iluzja_maja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ph0enix ; ecto2 ; +iluzja_maja 87 Ankieta - średnia ocena: 5,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

ph0enix ; ecto2 ; +iluzja_maja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ecto2
Postać inteligo
ph0enix
Postać TUROK

sprzedaż/kupno konta za realne pieniądze
ban stały



iluzja_maja
Postać BrownSugar
(z TUROK)

pushing (brak zgłoszenia pożyczki, brak przedmiotu w logach z ostatnich dwóch tygodni)
ban stały (do wyjaśnienia)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-03-2008 19:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Demoniczna_Kaśka
Junior Member


Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 13
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze swietego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie Grzesiu.......a jak ja bym sobie pierdnęła tak po cichutku.....wie pan......bez zapachu...:-)....ale zalogowana do gry........to dostane bana?........bo wie pan.....ja to czasem nie moge wytrzymać........





edit z godz.....20.15


panie Grzesiu panie Grzesiu.......nie wytrzymałam.....pierdnęłam.... Frown ....i sie martwię co ze mną......nawet nie ma kto na mnie donieść.........uwierzy mi pan?...........nikt nie wąchął cholerka........ Frown

__________________
R1 ID 24212...nick pazurzasta....
R3 ID 12056..nick Gryzelda....

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Demoniczna_Kaśka: 03-03-2008 20:17.

03-03-2008 19:17 Demoniczna_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Demoniczna_Kaśka Dodaj Demoniczna_Kaśka do Listy kontaktów
JuHu
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też poproszę o bana, czekam na powód, na pewno się znajdzie....
03-03-2008 19:23 JuHu jest offline Szukaj postów użytkownika: JuHu Dodaj JuHu do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pewnie dostane warna ale w tej grze to administrator powinien szukac przewinien a nie po raz enty ktos na kogos donosi tażesz ludzie opanujcie sie!

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Anfa: 03-03-2008 19:38.

03-03-2008 19:32 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
MARCIN...TORUN
Junior Member


Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Intel od zawsze byl zerem!!
to jest moj komentarz do tej sytuacji

Zaczal chlopiec mieszac gre z zyciem prywatnym!!

Operatora prosze o sprawdzenie logow intela i femme, dla mnie to jedne wielkie multi, a jak nie to przynajmniej wielokrotne zasiadywanie kont
03-03-2008 19:38 MARCIN...TORUN jest offline Szukaj postów użytkownika: MARCIN...TORUN Dodaj MARCIN...TORUN do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja poproszę o więcej informacji od C47
takich jak:

- co to było za konto kupione/sprzedane (login i nick postaci na niej)
- kiedy to było (data)
- ogólne informacje z logów tj. co mam z tej postaci na moim koncie ..

i ogólnie co moja postać ma wspólnego z tą postacią kupioną / sprzedaną za którą jest ban .. czyli ogólnie powód zbanowania postaci mojej aktualnej która istnieje kilka miesięcy ..
03-03-2008 19:40 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
BrownSugar
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę też o informację, o co chodzi.
Może krótko gram i dla mnie jest to tylko zabawa, ale wypadało by napisać mi coś więcej........
03-03-2008 19:44 BrownSugar jest offline Szukaj postów użytkownika: BrownSugar Dodaj BrownSugar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

turok: wystarczy to, że przekazałeś (dowód przesłany pocztą, znany administracji) pieniądze za konto inteligo, a twoje dane zostały potwierdzone
zbanowane zostało aktualne twoje konto

brownsugar, powód masz napisany w pierwszym poście
wiesz co dostałaś od turoka dzisiaj

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-03-2008 19:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
BrownSugar
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brownsugar, powód masz napisany w pierwszym poście
wiesz co dostałaś od turoka dzisiaj
----------------------------------------------------------

Owszem, ale zapewne bez problemu można sprawdzić czy kiedykowiek mu to dałam.

Nadal nie rozumiem o co chodzi.
03-03-2008 20:02 BrownSugar jest offline Szukaj postów użytkownika: BrownSugar Dodaj BrownSugar do Listy kontaktów
kerk_duglash
Member


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 48
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niedługo tylko patrzeć jak dostanie ktoś bana za niewinność albo może ja bo panu c47 sie coś nie spodoba a sex widzi ze nie daje rady to na bany leci bo myśli ze tak wygra wojnę Tongue Tongue i jeszcze jedno podziwiam TUROKa za tak szybkie rozwijanie postaci Tongue

__________________
nick w grze kerku
03-03-2008 20:10 kerk_duglash jest offline Szukaj postów użytkownika: kerk_duglash Dodaj kerk_duglash do Listy kontaktów
Jarrus
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 20
Klan: Perwers
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lody Północy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W kwestii formalnej. Mnie nie interesuja spary "topu" - na szczescie. Ale jaka jest podstawa bana za przekazanie przedmiotow DZISIAJ? Sprzet przeciez sie pozycza i nie ma obowiazku zglaszania dlugoterminowej pozyczki jezeli przedmioty maja (a moze mialy) byc zwrocone np. w ciagu 2 dni.
Natomiast jezeli dane konto jest banowane (pozyczajace) to po prostu nie ma jak tych przedmiotow oddac. Sam bywalem w tej sytuacji i nie jest to powod do bana.
Chcialbym tez spytac - bo zaczynam sie zastanawiac nad sensem gry tutaj - czy powodem bana moze byc jakis przelew? Czy na przelewie jest napisane "oplata za itemy z BW" albo "oplata za przejecie konta"? Nie sadze. Poza tym w jakiej formie podano "dowod rzeczowy"? Maila? Wydruku? To zaden dowod.
Pozdrawiam Administracje, pozostajac jednak nieco skofundowanym
03-03-2008 20:17 Jarrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarrus Dodaj Jarrus do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kerk_duglash napisał(a)
i jeszcze jedno podziwiam TUROKa za tak szybkie rozwijanie postaci Tongue


i moze własnie oto tu chodzi ze pewne stwory zazdroszcza TUROK-owi postaci i jakos musza mu dowalic !! ja tez zazdrosze TUROK-owi ale nie posunal bym sie do BANA !! niedlugo za złe zaparkowanie auta bedzie ban !! PARODIA wspolczuje ludziom na r7 jak tam C47 bedzie OP-em !!

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628
03-03-2008 20:18 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kerk_duglash napisał(a)
niedługo tylko patrzeć jak dostanie ktoś bana za niewinność albo może ja bo panu c47 sie coś nie spodoba a sex widzi ze nie daje rady to na bany leci bo myśli ze tak wygra wojnę Tongue Tongue i jeszcze jedno podziwiam TUROKa za tak szybkie rozwijanie postaci Tongue


Ja coś grzecznie od siebie napisze...

Co to pisania,że Sex nie może wygrać etc...przypominam, że Turok miał bany będąc w Sex oraz ze Malekith dostał bana stosunkowo niedawno będąc tmodem i jak wiadomo przywódca Sex...więc myślę, że ludzie nie znający tych spraw a także stosunków C47 z innymi modami tmodami Smodami nie powinny się wypowiadać.

C47 jest na tyle obiektywnym Opem, że można być pewnym jego bezstronności.

Pozdrawiam
03-03-2008 20:18 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
siroper
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 11
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedna wielka żenada, nic więcej. Tak to się kończy jak zaczynają sie "powiązania" (nie wnikam jakie, nie wnikam kto z kim sypia, kto komu daje itp.) "szarych" ( ironicznie) graczy z ludzmi na "stołkach". Dla swoich lub czyichs interesów zrobi się wszystko by temtu lub tamtemu utrudnić życie.

Ja proponuje niektórym może rzucić "virtual world" a zajać się czymś bardziej pożytecznym.

Patrząc na to to człowiek zastanawia się czy jest sens grac w ten shit i płacić za coś co tak naprawdę nie jest na chwilę obecną warte funta kłaków.


Z poważaniem...
03-03-2008 20:19 siroper jest offline Szukaj postów użytkownika: siroper Dodaj siroper do Listy kontaktów
carl
Junior Member


images/avatars/avatar-5942.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 14
Klan: Bobasy From Hell
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może za duża grywalność i trzeba się trochę pozbyć ludzi? Żenada.

__________________
Don't Worry Don't Cry Take GRASS And Flyyy... ! ^^
03-03-2008 20:23 carl jest offline Szukaj postów użytkownika: carl Dodaj carl do Listy kontaktów
adamfoog
Member


images/avatars/avatar-187.jpg

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 26
Kraina: Necropolia
Skąd: Południe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JEDNO nie daje mi spokoju.... wytłumaczcie mi proszę ... jak to może być że osoby które grają i są zaangarzowane w grę osobiście (mają swoje interesy i interesy swojego klanu) mogą administrować grą i mieć wgląd w rejestry gry...

NIE MA UCZCIWOŚCI... i nigdy nie będzie... popatrzcie na przepisy ogólne... w administracji rządowej, korporacjach... wojsku...

Kto ma swój interes nie może być tym który rozdaje karty...


CZY NIE PORA już z tym w BW skończyć... wtedy też nie będzie posądzeń o stronniczość...

Tacy mogą pograć w np...

[edit]

__________________
W R-1 i R-10 mój nik Iridium
03-03-2008 20:26 adamfoog jest offline Szukaj postów użytkownika: adamfoog Dodaj adamfoog do Listy kontaktów
Danio990
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 34
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może admini się wypowiedzą pokazą dowody bo jak narazie to jedna wielka farsa może Ce napiszesz o jakiego konto chodzi ?? bo jak narazie nic nie wiadomo O_o

__________________
Jak wygram licytacje to składac oferty moje ID 1325
NAJEMNIK za 500 pr pomoge Ci


03-03-2008 20:26 Danio990 jest offline Szukaj postów użytkownika: Danio990 Dodaj Danio990 do Listy kontaktów
Caradriel
Newbie


images/avatars/avatar-2098.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 9
Klan: Let
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myśle że w interesie administracji warto by przedstawić jakiekolwiek dowody.
Patrząc się na bany - całkowicie trace zaufanie do ich bezstronniczości itd.
Rozdawane są bany? Każdy chyba zgodzi się ze mną że chcemy mieć pewność że nie są to humory operatorów , administratora czy jakiejś zwykłej prywaty.
Była gdzieś taka fajna emotka <zygi> i tak mi sie akurat kojarzy.

__________________
The Emperor Protects, But Having A Loaded Bolter Never Hurt Either
Kupie:
e
Tongue

Nick w grze : Caradriel R10, Arhest R14
03-03-2008 20:34 Caradriel jest offline Szukaj postów użytkownika: Caradriel Dodaj Caradriel do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)

Ja coś grzecznie od siebie napisze...
że ludzie nie znający tych spraw a także stosunków C47 z innymi modami tmodami Smodami nie powinny się wypowiadać.

C47 jest na tyle obiektywnym Opem, że można być pewnym jego bezstronności.



ok ok mam kilka pytan i pare stwierdzen !!

1) jezeli Ce jest taki mily dobry to czemu go 2/3 necro nienawidzi tylko blagam nie odpisujcie ze jest opem i dlatego.
Jakos SushiMaker jest Adminem i ma respect u graczy Tongue
2) czemu tak NAGLE banuje najmocniejszych ludzi necro
3) wedlug mnie ban Malekith-a bylo to taka przykrywka taki "trojan" ze Malekith i tak na tym dobrze wyjdzie z poźniejsza "pomoca innych"

PS. za to stwierdzenie ze "C47 jest na tyle obiektywnym Opem, że można być pewnym jego bezstronnośc" powinienem rzadać odszkodowania od Adminow BW bo bym sie piciem udławił !! bez żartów ludku !!

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Socjo: 03-03-2008 20:41.

03-03-2008 20:37 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możecie być pewni, że dowody mamy (dzisiaj do nas przyszły pocztą), z nazwiskami, ręcznymi podpisami itd itp.
Nie mamy obowiązku ich tu wklejać, choćby z tego powodu, że znajdują się na nich dane osobowe zainteresowanych, za to chętnie przedstawimy je wyższemu organowi, gdyby oczywiście zaszła taka konieczność Wink

cytat:
Czy na przelewie jest napisane "oplata za itemy z BW" albo "oplata za przejecie konta"? Nie sadze.

Nawet nie wiesz, jak zabawnie zabrzmiała twoja wypowiedź dla zatrudnianych przez nas osób, które dzisiaj widziały druczek Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-03-2008 20:41 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C47 odrobina przyzwoitości wymaga podania jakiś szczegółów ..

Wszyscy sobie teraz myślą, że konto którym gram zostało przeze mnie kupione od Inteligo ..
Nigdy nie grałem ani nigdy nie miałem itemów z konta które sprzedał Inteligo i bardzo proszę mi pokazać jakieś dowody że było inaczej .. a dla niewtajemniczonych dodam iż cała sprawa miała miejsce w 2006 roku .. rozumiem więc iż na BW nie banuje się już tylko kont za złamanie regulaminu ale też osoby .. chociaż to dla mnie bardzo dziwne .. dostaje Bana na postaci TUROK bo administracja wie, że to moje konto .. konto z postacią TUROK zostało zbanowane .. co ono ma wspólnego ze sprawą kupna jakiegoś tam konta w 2006 roku ? konto TUROK zostało zarejestrowane na BW jakoś 1,5 roku po całej sprawie .. nigdy nic nie miało wspólnego z kontem Inteligo o które się rozchodzi .. wydaje mi się wręcz iż nawet przestało istnieć zanim się pojawiło moje aktualne konto ..

Pewnie nawet nie jesteście w stanie dojść co to było za konto (jaki miało login i nick postaci ostatnio) nie mówiąc o itemach z tego konta które nigdy tego konta nie opuściły a przynajmniej ja nic o tym nie wiem .. moje konto TUROK zostało zbanowane nie mając żadnych korzyści tj itemów z konta istniejącego 2 lata temu .. nie było Multi ani nic z tych rzeczy .. osoby które tak załatwiają sprawy są zwykłymi złodziejami .. więcej każdy zainteresowany sprawą może poczytać na http://bw.x-world.pl
03-03-2008 20:44 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
KIZIOR-PL
Junior Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 20
Klan: KRWAWA_ARMIA_KHORNA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sulejówek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OJ LUDZISKA... nie powiem ale jesteście zajebiści... a TOP KLAN to zdaje się mała banda donosicieli, podżegaczy, itp itd. patrzę na to z boku i wydaje mi się że nie mogę pozostać na to obojętny - nawet jeżeli ktoś płaci kasę z własnej nie przymuszonej woli to co to jest sprawa prywatna ja od początku płacę za tą grę i co mam polecieć do ministra Ziobry... ja też poproszę o bana...
03-03-2008 20:52 KIZIOR-PL jest offline Szukaj postów użytkownika: KIZIOR-PL Dodaj KIZIOR-PL do Listy kontaktów
Duke
Double Ace


images/avatars/avatar-2259.gif

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 140
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możecie mi wyjaśnić jak trzeba mieć spaczony i chory charakter by :

> szantażować o grę? (wirtualną rozrywkę)
> do jakiego stopnia trzeba być wypaczonym i zawistnym by trzymać dowody wpłat z roku uwaga .........2006 (przypominam , że mamy rok 2008Smile ) takie zachowanie jest chore, bo jedyna myśl jaka przychodzi człowiekowi do głowy jest oczywista ...trzymają to bo CZASAMI SIE MOżE PRZYDAC. Być może uda poprzez taki przelew kontrolować sytuację? OBLED
> jak wiadomo rozmowy z gg i archiwum nie może być dowodem w sprawie, jedyny "namacalny" dowód to LOGI !!!!! zatem pokażcie takowe.

> chore jest podejście C47 do tej sprawy, rozumiem , że jak bym coś przeskrobał w roku 2006 również dostane bana? bo np. kupiłem za zaniżoną cenę ileś AK by się wybudować? człowieku to było w roku 2006 wiec jest przedawanienie.
Wrzućcie trochę ludzie na luz bo coraz wieksza żenada jest na tym serwerze. Bana odbieram , i nie tylko ja go tak odbieram jako wynik szantażu , nie udało się go zrealizowac zatem BANIKSmile chory tok myślenia , chorzy ludzie trzymającay dowody wpłaty by komuś dojebać jak przyjdzie pora. Konradzie zatrudnij psychologa na 1/2 etatu niech naprawi cześć naszej społęczności bo to co tu się wyprawia nie jest normalne.

Jak już jesteście tak łasi na nasze pieniądze dodajcie do regulaminu , że skoro gramy prawie całymi dniami w tę grę tracimy tyle czasu na nią to możemy sprzedac nasz wisiłek pracy za ile chcemy , dodajcie klauzulę , że tranzakcja ma być zgłoszona i ileś % z niej dla was przekazane a nie zachowujcie się jak niepoważni ludzie.

To jest wiadome , że w regulamienie jasno pisze co grozi za kupno/sprzedaż czegoś na BW jak na ten czas, ale szanowny C47 to był rok 2006? Wiec było od razu to zgłosić Intel a nie pozwalać an to by Turok tracił pieniądze na kolejne doładowania premium na darmo by podczas zaawansowanej gry dostać BANA. Nie potracicie odpuścić? Dwa lata mineły ludzie!!!!!!!!!!!!!!!! Najuczciwasz gra była by wtedy i nie było by banowania wybiurczego i insynuacji co do graczy czy operatorów jak by jednak operatorem byłą maszyna która by wszystko wychwytywała i MOMENTALNIE banowała a nie po 2 LATACH!!!!!!!!!!!!!!

Zatem gratuluję INTELIGO pewnie podbudowałeś swoje EGO, gratulacje dla tych co teraz będą się bardzo cieszyć z bana Turoka, idzcie się leczyć ludzie bo zatraciliście już wiele cech których pewnie już nie odzyskacie.

Pogratulowąć wkońcu dopieliście swego. Zadowoleni? Jeden morał dla reszty graczy :

> NIE ROZWIJAJCIE SIE ZA WSZYBKO I NIE WCHODZCIE DO TOPki BO tam to już nie jest gra tylko dopierniczanie jeden drugiemu.
> NIE UFAJCIE NIKOMU W TEJ CHOREJ GRZE bo wskończycie jak TUROK , zwłaszcza osoba które chociaż w jakimś stopniu podejrzewanie w swojej samoocenie o znajomość z niektórymi osobami na "stołkach". Insynuować nic tu nie bedę bo tak czy siak wszystko co napisałem SPLYNIE JAK PO KACZCE i karawana pojedzie dlalej . Ale najważniejsze , że dwie osoby na BW odbudowały swoej EGO kosztem jakim? Bana Turoka , zmową milczenia i kolejnym odstraszeniem ludzi od tej gry. Chociaż z drugiej strony myślać "nowy narybek" pewnie przynosi wiecej kasy niż my starzy gracze zatem co to za strata TUROK 30 zł na kilka meisiecy he. GRATULACJE!!!!!!!!

__________________


-------------------

Duke
03-03-2008 20:52 Duke jest offline Szukaj postów użytkownika: Duke Dodaj Duke do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
> jak wiadomo rozmowy z gg i archiwum nie może być dowodem w sprawie, jedyny "namacalny" dowód to LOGI !!!!! zatem pokażcie takowe.

Mylisz się, w dzisiejszych czasach nawet mail i sms mogą być pełnoprawnym dowodem sądowym.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-03-2008 20:57 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cala afera o ten malutki klocek 3 / 7 / 5. pogratulowac tylko czlonkom Sex.widac ze jak sie przegrywa to chwytaja sie wszystkich mozliwych sposobow. powiem tylko jedno WSTYD drodzy gracze.

i tutaj mam prosbe do administracji o sprawdzenie osoby ktora aktualnie urlopuje ten klocek czyli sarevook i sprawdzenie ja z osoba z tego tematu sarevok chodzi mi o tego pana zbanowanego za kradziez. Bo jesli to te same osoby to znaczy ze mamy tylko wierzcholek gory lodowej.


no i jak mozna karac obecna postac Turoka za cos co niby zrobil grajac inna postacia ,no nie rozumiem tego

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1/2NOC: 03-03-2008 21:03.

03-03-2008 20:58 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niewiem czy bede miala warna czy bana, ale co mi tam.


Niewiem czemu sie czepiacie C47
Dostal dowody na zakup postaci za realna kase to zbanowal konta. Naprawde sadzicie, ze nudzi sie chlopakowi tak bardzo, ze sprzyja jednej ze stron i rozdaje bany zeby wyrownac szanse?

Dla mnie w tym banie sa wazne trzy rzeczy.
Po pierwsze ktos zawarl transakcje handlowa w realu, na ktora obie storny sie zgodzily, a pozniej jedna z tych osob wywlekla to na zewnatrz i uczynila z tego bron w walce w grze. To jest swinstwo, ale osoby zainteresowane wiedza co o tym mysle.
Po drugie cala transakcja miala miejsce (nie pamietam dokladanie ) pazdziernik 2006?, bo wtedy intel byl top 1 jako szef VeN. Wtedy naprade ciezko bylo o zasady a C47 nie byl wtedy moderatorem, pytanie wiec czy lezy w jego jurysdykcji banowanie za cos co zdazylo sie kiedy jeszcze sam gral i zajmowal sie na BW grafika.

Po trzecie obie zbanowane osoby maja juz ktoras postac z kolei.

Cholera zal mi popropstu ze tak sie skonczylo i ze niektorzy nie dotrzymuja slowa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Serena: 03-03-2008 21:09.

03-03-2008 21:00 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze ja sie wypowiem , chodz ktos madry kiedys powiedzial ze tylko winni sie tlumacza

cala sprawa miala poczatek juz o kilka miesiacy wczesniej ale byl jeden problem z potwierdzeniem tozsamosci, w koncu sie udalo

a ta rozmowe ktora pokazuje wam turok to tzw gwozdz do trumy poniewaz daje sie latwo sporwokowac

w rozmowie owej pisze o inych przelewach ktore ma m.in. od osob z sexu

mysle ze tew przelewy rozniez zaciekawia administracje

to moja pierwsza i ostatnia wypowiedz w tym temacie

/edit: literowka

__________________
R1 n00b id 131272

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez inteligo: 03-03-2008 21:06.

03-03-2008 21:03 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
Ivy
Double Ace


images/avatars/avatar-10700.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 136
Klan: Decados, AlamuT, Sparta, Horda
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bana Turoka i Inteligo nie skomentuję, bo aż żal patrzeć co z ludźmi z krwi i kości potrafi zrobić gra.

@Duke: Ładnie napisane, ale pewnie większość i tak się tym nie przejmie.

A co z BrownSugar?
03-03-2008 21:04 Ivy jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivy Dodaj Ivy do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Po pierwsze ktos zawarl transakcje handlowa w realu, na ktora obie storny sie zgodzily, a pozniej jedna z tych osob wywlekla to na zewnatrz i uczynila z tego bron w walce w grze. To jest swinstwo, ale osoby zainteresowane wiedza co o tym mysle.

Okoliczności, w jakich to wyszło nie interesują ani administracji ani operatora Smile

cytat:
Po drugie cala transakcja miala miejsce (nie pamietam dokladanie ) pazdziernik 2006?, bo wtedy intel byl top 1 jako szef VeN. Wtedy naprade ciezko bylo o zasady a C47 nie byl wtedy moderatorem, pytanie wiec czy lezy w jego jurysdykcji banowanie za cos co zdazylo sie kiedy jeszcze sam gral i zajmowal sie na BW grafika.

Krótko. C47 działa w naszym imieniu. Nie ma znaczenia, czy był przewodniczącym klasy w podstawówce.

Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenia przelewów od Turoka, wydrukowane z własnoręcznym podpisem.
Chyba tyle w tym temacie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-03-2008 21:07 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
BrownSugar
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idę urwać głowę temu co mnie do tej gry namówił....

To miała byc zabawa, ale jak widać nie dla wszystkich....
03-03-2008 21:09 BrownSugar jest offline Szukaj postów użytkownika: BrownSugar Dodaj BrownSugar do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » KUPNO/SPRZEDAŻ ph0enix ; ecto2 ; +iluzja_maja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH