Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA Kasiorka_Jest_Moja; Omka; Smok » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kasiorka_Jest_Moja; Omka; Smok 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Kasiorka_Jest_Moja; Omka; Smok Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 28247
Login ShadowMen
Postać Kasiorka_Jest_Moja

ID 1558
Login Omka
Postać Omka

ID 4481
Login smok
Postać Smok

Multikonto = stały.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

05-03-2008 11:23 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam przepraszam.. dopiero wchodze na bw i to zobaczyłem.. chyba jakies nieporozumienie

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


05-03-2008 15:12 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
GangsterPL
Full Member


images/avatars/avatar-16758.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 62
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grodzisk Wlkp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj nick grze... Kasiorka_Jest_Moja ... po usilnych namowach kolegi przyznaje sie ze gram na multikacie.. kosiarka jest moja oraz omka... a smok czasami do mnie wpadał i sprawdzał sobie swoje... powtarzało to sie kilka razy.. czasami sporo a czasami wogole... ja grałem najbardziej na kosiorce

i własnie neistety przezemnie kolega ma bana.. juz sie poswiece.. ale koledze to mogł bys odbanowac

__________________
Wygrałem, wygrałeś pisz w grze na nick-GangsterPL

Kupię złom w każdych ilościach co do cenny na PW w grze się dogadamy.
05-03-2008 16:13 GangsterPL jest offline Szukaj postów użytkownika: GangsterPL Dodaj GangsterPL do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha sumienie tknęło ? szkoda ze dopiero teraz :/

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


05-03-2008 16:23 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyswcy sie kłuca to i ja sie pokluce Smile

a wiec tak...


Błagam wrecz o odbanowanie Smile lub o zmienienie na wyrok w zawieszeniu...


przyznaje grałem nieuczciwie... ale to nie multi tylko zasiadanie u kolegi grałem.. bodz on czasami mi cos zrobił.. i dlatego uznaje ze powinna to byc mniejsza kara.. wszystko jest w logach itp... ban jest troche nie uczciwy...

mysle ze wyrok w zawieszeniu by był dobrym roziwazaniem... dozywocie w zawieszeniu na 2 lata xD albo jakos tak Smile

albo moze zrobienie ankiety na r4 o mojej uczciwosci i gracze.. sprzymiezency jak i przeciwnicy sie wypowiedza lub ocenia na ile uwazaja mnie za uczica osobe/postac... było by bardzo miło Smile


przyznam szczeze ze w wolnym czasie mało co robie oprocz grania w bw Smile a wiec mozna powiedziec ze jesrtem uzalezniony od bw.. na r4 mam najwiecej kolegow i tylko tam gram.. dlatego tez mysle ze unban mi sie nalezy Smile


Wielki Szeszeju prosze o ułaskawienie mnie Smile badz o zmniejszenie wymiaru kary... jesli trzeba poprosze kolegow zeby sie za mna wstawili i potwierdza moje uczciwe granie...



zbładziłem raz grajac u kolegi i kolega grał mna.. ale to były raptem 3 dni.. gdzie inni typu henio_pl niebiescy to ewidętne multikonta a maja taka sama kare jak ja... o nich kazdy wie ze sa winni a raczej winny... i majac 15000 kont ma takia sama kare co osoba ktora 3 dni była zalogowana na kompie kolegi co grał rowniez na tym serwie Smile zadnych transakcji nielegalnych.. jak i rowniez legalnych tez niebyło bo kolega grał sam i sam sobie radził.. zadnej korzysci na zadne konto nie było ... mowie o smoko a tamtych 2 Smile )


a wiec jeszcze raz prosze Smile prosze prosze Smile hehe





wiem ze cały czsa o tym samym ale jest to dla mnie wazne Smile

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


11-03-2008 21:51 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekam na odpowiedz ! chytry bo nudy straszne bez bw ;'/

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


13-03-2008 15:11 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA Kasiorka_Jest_Moja; Omka; Smok

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH