Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » odnośniki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony odnośniki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

odnośniki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam!
Czy ktoś powie mi jak zrobić odnośnik w opisie klanu? np o przymierzu z danym klanem, i przy kliknięciu w jego nazwę przenosi nas na stronę tego klanu? I tak samo z graczami. Próbowałem html'a ale nie daje rady:/ wyświetla sie kod źródłowy....

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor
05-03-2008 15:34 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Bushmen
Double Ace


images/avatars/avatar-7513.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 113
Klan: Dark Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kod:
1:
[url= link do strony klanu] nazwa klanu[/url]


Ot tajemnica.

__________________

Po prostu mój link Wink . Pomóż bratowi z bushu Tongue .

_________________

Pozdrawiam.
05-03-2008 15:56 Bushmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Bushmen Dodaj Bushmen do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do porad

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




05-03-2008 15:58 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie odnośnie tego linku. czy to także działa w profilach?? i jaki adres?? ten z pola adresu z przeglądarki?? bo mi nie działa!!

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 05-04-2008 14:15.

05-04-2008 14:15 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » odnośniki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH