Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA 123qwwwe ; heikumkeikum » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 123qwwwe ; heikumkeikum 25 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

123qwwwe ; heikumkeikum Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

123qwwwe
Postać szaww
heikumkeikum
Postać ddsv

multikonto
identyczne logowania, powiązania zgłoszeń/nicków i e-maili
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-03-2008 17:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C47 czekamy na panska odpowiedz Wink

wiemy ze pan jest ,bo to widac po postach Wink wiec czekam na odp. zwiazana przekazaniem itemow i wytlumaczeniem o zasadach zasiadania .

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szaww: 07-03-2008 22:52.

07-03-2008 22:41 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekam na odp.bo itemy musze przekazac i jeszcze tylko bede 1 godz.a pozniej nie wiem i tak jak pisalem bede uwazal

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

07-03-2008 22:55 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jakie jest pytanie? Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-03-2008 22:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak nie pracujemy w tej chwili , ja wychowuje 2 letnie dziecko. I nie logujemy sie bez przerwy , czasem jest spacer czy zakupy i popoludniu przaktycznie sie nie logujemy dopiero kolo 21 jak dziecko pojdzie spac.
Wiec jak mamy grac , maz prowadzi klan i bezprzerwy ktos truje na gg czy sms , ja tez chce grac . Oboje siedzimy przed monitorem , bo nie ukrywam ze jak ja tak i maz jest zaangazowany w gre i tak samo sie przejmuje losami swojej i mojej postaci . Włozylismy w gry tyle czasu , mamy przyjaciól .
Wiec prosze o wyjasnienie jak grac aby nie łamac zasad ??
I czy jest szansa na sciagniecie bana ?? Maz ma itemy klanowe w zbrojowni.

__________________

07-03-2008 23:01 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zwiazku z tym ze mam bana chcialbym dzis przekazac itemy klanowe ,dlatego ze mam okazje wyjechac na odpoczynek wraz z zona ktora grala z ze mna i nas nie bedzie okolo 2 do 3 tygodni.a chce przekazac teraz poki jestem i mam dostep do itemow .kazde pozniejsze odblokowanie bede traktowal jak wlamanie na moja postac .

p.s.
Mam nadzieje ,ze C47 wyjasni mi jak mam grac z zona z jednego komputera i czy za kazdym razem mam pisac do C47 ze teraz ja wchodze a pozniej moja zona ,bo w regulaminie nie ma nic na temat gry z jednego komputera.
wiec czekam na wyjasnienie i wytlumaczenie ,moze ja jestem ciemny.

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

07-03-2008 23:02 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiedź do pierwszego była dana na PW

co do drugiego: odblokowane na godzine

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-03-2008 23:03 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje ,ze C47 wyjasni mi jak mam grac z zona z jednego komputera i czy za kazdym razem mam pisac do C47 ze teraz ja wchodze a pozniej moja zona ,bo w regulaminie nie ma nic na temat gry z jednego komputera.
wiec czekam na wyjasnienie i wytlumaczenie ,moze ja jestem ciemny. a nawet na samym poczatku sam pan nam napisal ze ok przyjmuje do wiadomosci i nagle decyzja sie zmienila


dalej niewiem
nawet na samym poczatku sam pan nam napisal ze ok przyjmuje do wiadomosci i nagle decyzja sie zmienila ciekewe, jak mi to pan C47 wytlumaczy jak mamy sie logowac na tym samy komputerze to tego bana przyjme bez zadnego dalszego pisania .w regulaminie nawet o tym nie ma slowa o jednym komputerze na dwie osoby



ciekawe czy c47 zbanuje cala top 30 bo narazie usowa postacie te ktore zagrazaja innym a tym jednym jest szaww najlepszy strzelec i nagle ban kogo jeszcze zbanujesz niech gora cos z nim zrobi.

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ddsv: 09-03-2008 07:14.

07-03-2008 23:15 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
prymus1410
Triple Ace


images/avatars/avatar-4066.jpg

Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 155
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Szlachta Zaściankowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze Ce banuje coraz wiecej par za brak pieniedzy na drugi komputer
nasuwa sie wniosek chcesz grac z partnerem/partnerka zorganizujcie drugi komputer lub nie grajcie bo to grozi banem

edit: dziekuje za warnika
prosze tylko o zmiane kategori z bezplciowej na "gloszenie prawdy"

__________________
nick w grze: OblednyCinek i juz nic ne bede pisal bo daja warny
ps. nie uzywam duzych liter ani polskich znakow
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=716026
Kupiedowolne

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez prymus1410: 08-03-2008 00:02.

07-03-2008 23:48 prymus1410 jest offline Szukaj postów użytkownika: prymus1410 Dodaj prymus1410 do Listy kontaktów
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...Panie C, nie mam jakoś przykrych doznań z Pana strony, ale ostatnio widze że coraz to więcej paradoksów pojawia sie w związku z niedomówieniami wynikającymi z regulaminu a samą grą... Kiedyś na początku chyba te zasady były mniej dotkliwe dla graczy, albo komuś zabrakło czasu na dokładnie rozpatrywanie kazdej ze spraw...tutaj sytuacja jest patowa... miałem podobną i rozwiązałem ją tak gdyż moja dziewczyna tez chciała grac ze mną , wiec odesłałem ją na r7 chociaz to juz nie to samo co r1 ....

Pozdrawiam, sorx za spam Smile

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bai Lang: 07-03-2008 23:59.

07-03-2008 23:56 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekajac na wytłumaczenie , doszłam do wniosku ze gra w BW jest dla zamoznych . Niestety mnie nie stac na drugi komputer , majac 2 letnia skarbonke kazda zlotowka sie liczy , drugie łacze internetowe tez kosztuje .
Przez cała gre w Bw myslałam ze zasiadanie to jak ktos np zalogowuje sie na kilku kontach . A tu prosze zasiadanie to siedzenie 2 osób przed jednym monitorem .
Tez doszłam do wniosku , ze powinno sie administratoromi wysłac , jaki mam metraz mieszkania ,ile osób jest zameldowanych no i oczywiscie dochody miesieczne . Na tej podstawie juz mozna wykluczyc połowe swiata BW czy moze grac czy nie .Wiec jak w domu jest wiecej niz 2 osoby dorosłe , to administracja gry powinna odrazu bana dac po co szperac i czas marnowac .
Wiec kochani nie siadajcie z nikim przed monitorem bo bana dostaniecie , urzytkowanie jednego krzesła tez grozi banem .

Pozdrawiam bogatych samotników , tylko oni maja przyszłosc na BW

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szaww: 08-03-2008 08:28.

08-03-2008 08:26 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli moja zona sie myli to prosze o wyjasnienie "co to jest zasiadanie"bo gra 2 osob z jednego komputera gdzie zostalo to zgloszone i sam pan odpisal ze nie ma sprawy a teraz zmienil zdanie to chce wiedziec dlaczego .
niestety nie moge tego zrozumiec wiec czekam na wyczerpujaca odpowiedz od pana c47
nawet regulamin nie mowi nic o jednym komputerze wiec nie rozumiem dalej co pan c47 ma na mysli(zasiadanie)

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

08-03-2008 08:40 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
Jagusia
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2007
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 jeśli chodzi o słuszność nakładania banów na konta przez Ciebie to szczerze można by tu polemizować Już niestety miałam taką przyjemność może nie bezpośrednio ale jednak uczestniczyłam w tym. Zresztą co tu tłumaczyć Pan administrator zarzucał multikonto ale dosłownie na 5 kontach Dobry ten co jest w stanie grać jako pięć osób i rozwijać szybko postać no ale cóż najwyraźniej trzeba być geniuszem .

co mogę powiedzieć znam DDSV i znam SZAWW i uważam że ban jest wielce nie dość że przesadzony to do tego nie słuszny. Multikonto??? Gdzie.?? Granie z jednego IP jest dozwolone! Bez przesady Co że logują się wieczorami Ja też się loguję właściwie tylko wieczorami bo wcześniej jak to z reguły bywa są obowiązki, praca, dom Troszkę racjonalnego i logicznego myślenia. Co mąż z żoną grają razem i co mają przerąbać komputer na pół. Wiesz C47 nawet w przedszkolu dzieci dzielą się zabawkami Troszkę ja się pobawię troszkę Ty więc o co CHODZI! Bądźmy dorośli. Co jest nie tak- Bez przesadyzmu.

Jeśli uważasz że masz rację to to udowodnij Co masz podgląd że jak jest logowanie DDSV to nie siedzi przed kompem ddsv czy jak bo nie rozumie. W regulaminie

Właśnie znalazłam

"LEGENDA:

* Zasiadanie - używanie jednego konta przez kilka osób."

a jak to udowodnisz ze siedzi jedna osoba, albo nie ta co powinna Jakby pokrywa sie to troszkę z multikontem, a granie z jednego IP jest zgłoszone. Więc jakby brak mocnego argumentu ale ban jest. Rozumie kary uzasadnione ale ta najwyraźniej jest absurdalna Zasiedanie- jak to wyjaśnisz, co widzisz kto siedzi przed komputerem??? Śmieszne dosłownie śmieszne Rozumie, że jak mój partner gra ba dzięki Bogu mamy dwa komputery- to nie mogę nawet patrzeć w monitor??? czy mam zgłosić że zaglądam mu przez ramię. Czy jak złamię rękę i poproszę aby dołączył mnie do oblężenia to co mam pisać do Ciebie wiadomości przesłać, odciski palców, zdjęcie że jestem w gipsie???? Zresztą po co jak Ty właściwie wszystko to widzisz przecież. To troszkę jakby nie słuszne oskarżenia i ten ban jakby do tego stały jest nieco absurdalny.

Proszę o odblokowanie bana DDSV i SAWW
08-03-2008 09:48 Jagusia jest offline Szukaj postów użytkownika: Jagusia Dodaj Jagusia do Listy kontaktów
Fylkirk
Lord


images/avatars/avatar-8584.jpg

Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 300
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

imo proponował bym zmianę regulaminu w stylu, że takowe zasiadanie jest dozwolone tylko w przypadku małżeństw za wrzuceniem skanu aktu małżeństwa na pm i jego zweryfikowaniu. Jeśli nie to myślę że powinno się znaleźć jakiś odpowiedni sposób na wspólną grę dla par, to oczywiste że każda z tych osób chce mieć swoją postać, cholernie ciężko udowodnić obydwu stronom to, że nie było/nie było zasiadania, ale to jest coś całkiem innego niż rozmowa na gg i "dam Ci passy bo wyjeżdżam na 3 dni i jak coś to dołącz bo oblegów jeśli jakieś będą" myślę, że mała zmiana regulaminu jest jak najbardziej do przedyskutowania w tym przypadku

__________________
1
08-03-2008 10:36 Fylkirk jest offline Szukaj postów użytkownika: Fylkirk Dodaj Fylkirk do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C47 dalej nie odpowiedzial mi pan na pytanie .

"jak mam grac razem z zona z jednego komputera aby to nie bylo zasiadanie"

chyba jest to prosyte pytanie ,skoro pan c47 i Konrad nie potrafia odpowiedziec to znaczy ze regulamin powinien byc zmieniony w taki sposob aby bylo wyraznie napisane jak grac z jednego komputrea .czytalem regulamin 10 razy i nic nie jest napisane ze kozystanie dwoch jest lamaniem regulaminu.

dalej czekam na odp.

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

08-03-2008 14:50 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiedziałem już na to na PW wczoraj

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-03-2008 14:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomość od C47, dnia 03-07-2008 19:41
RE: Ban stały

aby nie łamać zasad (jak w tym przypadku) wystarczy nie logować się/nie wykonywać żadnych akcji na koncie drugiej osoby (np. robienie wypraw)
odwołanie możliwe po 30 dniach

------
to nie jest odpowiedz tylko macenie wody ,tu nie ma nawet napisane jak mamy grac.(czyli mam rozumiec ze jak bede sie logowal mam napisac do pana i tak samo jak bede sie wylogowywal ,a pozniej tak samo robi moja żona,a moze najprosciej by bylo jak by mi pan podarowal kamere internetowa i wtedy by mi mogl zarzucac ZASIADANIE .) dalej nie rozumiem czy pan nie zauwazyl ze prowadze klan jak bedzie trzeba uzycze moje okulary panu.czyli teraz przynajmniej wiem ze nie potraficie sprecyzowac regulaminu jesli tak jest naprawde to zmiencie go .i mam pytanie gdzie mam sie zwrocic w sprawie konta premium bo nie na darmo zaladowalem na pol roku i chcialbym wiedziec jak to rozwiazecie.
mam jeszcze jedno pytanie czy pan c47 byl u mnie w domu jesli tak to ban ma racje jesli nie to skad pan moze wiedziec kto sie loguje na drugim koncie,czyli to tylko sa przypuszczenia i domysly(to nie jest podstawa do bana )
tak się akurat dziwnie składa że w polskim prawie obowiązuje domniemanie niewinności jeżeli pan C47 nie może z całą pewnością stwierdzić kto akurat się zalogował na danym koncie to w myśl NASZEGO PRAWA sam łamie prawo

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ddsv: 09-03-2008 07:18.

08-03-2008 15:10 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
PROTON POWRóT
Newbie


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 3
Klan: Imperium Potempionych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Wtam cie ponownie c47 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy my przypadiem nie przerabialismy juz scenariusza z "multikontem"
Mam dla ciebie pewien link mam nadzieje ze bedzie pomocny http://nasza-klasa.pl/school/174498/1/forum
tak sobie zalozylismy zeby wiedziec kto jest kto masz tam jak na dłoni dowody niewinosci ddsv nie moze tu byc mowy o jakichkolwiek multikontach .
A zasiadanie hmmm moze i ja mam strasznie wątłą pamiec ale oni zgłaszali gre z jednego ip wiec oco ci biega???
Pozatym znam ddsv praktycznie odkad zaczelismy w to grac a to juz ponad roczek minoł mam nadzieje ze przemyslisz jeszcze te bany wiesz on nam jest potrzebyny w klanie jest urodzonym liderem .
Daje za nich reke wiem ze sa wpozadku no a niestety nie kazdego musi byc stac na 2 kompy
Rozpatrz to prosze raz jeszcze niechce cie pouczac ale naprawde tym razem popełniasz wielki bład to uczciwi ludzie zawsze otwarci i pomocni nie zabieraj nam ich z bw beznich ta gra to juz nie bedzie to samo
z poważaniem
proton

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PROTON POWRóT: 08-03-2008 15:45.

08-03-2008 15:43 PROTON POWRóT jest offline Szukaj postów użytkownika: PROTON POWRóT Dodaj PROTON POWRóT do Listy kontaktów
Zoska
Newbie


images/avatars/avatar-7717.jpg

Data rejestracji: 14-03-2007
Postów: 9
Klan: Imperium Potępionych
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech, jeżeli oni dostaną bana stałego, i nie będzie rozpatrzona ich sprawa ponownie ja kończę grać.

Stracicie tym samym jedną osobę która opłaca premium.

Z poważaniem,

__________________
r1: Zosiaczek id:66357
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
<50000..100000) - 5000pkt


eat me. fuck me. drink me.
08-03-2008 16:44 Zoska jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoska Dodaj Zoska do Listy kontaktów
matrios-111
Full Member


Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smiechy ce sieje pogrom Roll Eyes nie miał zajecia to sie za top wziął ale wsumie to jest dopiero bo banuje zawsze w tym momecie przynajmniej mi jak mam jeszcze premium i mi sie super gra ..... wiec znając zycie jak postawiłem moją nową postac na nogi to ją niedlugo zbanuje .... Tongue niedługo to wogule nikt nie bedzie grał na r1 bo za nic dostanie bana zal.pl

no trudno trzymałem moją ostatnią sznse ale wlepiaj se

__________________
r5: matris12

[img]C:\Documents and Settings\User\Moje dokumenty\parapetówka\ładowarka.jpg[/img]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez matrios-111: 08-03-2008 17:15.

08-03-2008 17:13 matrios-111 jest offline Szukaj postów użytkownika: matrios-111 Dodaj matrios-111 do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie C chyba my sie nie rozumiemy i nie wiem dlaczego nie umie Pan odpowiedziec na proste pytanie.i wciaz czekam na odpowiedz.

i teraz prosze mi pokazac jakis podpunkt regulaminu gdzie bedzie napisane ze nie mozna uzywac tego samego adresu email.czytam poraz wtory i nie moge tego podpunktu znalezs ..

ja postapilem zgodnie z regulaminem i zawsze zglaszalem multi robilem to zgodnie z punktem:
VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.

i jeszcze jedna sprawa na jakiej podstawie daje pan termin rozpatrzenia 30 dni jesli w regulaminiewyraznie jest napisane

IIb. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 7 dni roboczych.
z tego wnioskuje ze Pan C47 nie zna regulaminu albo swiadomie go łamie .


nie wiem czy Pan wie co na koncu jest napisane :

§13 Pozostałe
W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego. Właściwym sądem do rozstrzygania sporów jest Sąd Rejonowy właściwy dla miejsca zarejestrowania firmy K2M Doradztwo Inwestycyjne.


i teraz nie powinien Pan miec pretensji ze odwoluje naszego PRAWA



panie Ci znow sie nie zgadzamy zacytuje pana

'według NASZEGO PRAWA jeżeli bym zamknął daną osobę w więzieniu to wy moglibyście mówić o tym, że złamałem prawo
tu obowiązuje regulamin GRY, jeżeli go złamiesz to konsekwencje są w GRZE, nei w życiu realnym, gdzie NIC nie jest z grą powiązane (oprócz premium za brak reklam, które jest blokowane za łamanie regulaminu, który zaakceptowaliście)'


to prosze jeszcze raz sie zapoznac z REGULAMINEM,nic nie ma na temat adresu email,skad to Pan wzial wymyslil (czyli to pan zlamal regulamin oskarzajac mnie o cos czego nie ma w regulaminie),i jeszcze raz prosze zobaczyc na koniec regulaminu ,Wy sami odnosicie sie do Prawa polskiego .

w regulaminie wyraznie jest napisane odnosnie konta premium :

"IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)
Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji, lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym ograniczeniom jak konto bezpłatne. Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy."

w tym przypadku ja wraz z zona nie naruszylem zasad REGULAMINU .

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ddsv: 08-03-2008 20:39.

08-03-2008 20:11 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
szmoc87
Member


images/avatars/avatar-7157.jpg

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 29
Klan: BRAK
Kraina: Necropolia

RE: 123qwwwe ; heikumkeikum Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde C widzę ze masz zajebiste mniemanie o sobie, i co Ty powiesz jest święte i nie podważalne. robisz z siebie nad człowieka. Nie uznajesz argumentów ludzi zbanowanych przez Ciebie. żałosne :/;/;/

__________________
nick: devi87
R8
[CENTER][B][SIZE=21][URL=http://r1.bloodwars.interia.pl
09-03-2008 02:44 szmoc87 jest offline Szukaj postów użytkownika: szmoc87 Dodaj szmoc87 do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie c47 widze ze boi sie pan odpowiedziec na proste pytanie i tu nasowa sie jeden wniosek ze nie macie racji gdyz nie mozcie na 100% udowodnic komus winy.gdyby tak bylo to byscie musieli miec wglad do kazdego mieszkania i wtedy bym sie zgodzil ale to nie jest mozliwe .

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ddsv: 09-03-2008 08:08.

09-03-2008 07:33 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiedź na wasze pytanie już była podawana parokrotnie
czy tak trudno zrozumieć pojęcie "wykonanie akcji na koncie innym niż własne" ?
jeżeli to nie występuje to nie ma zasiadania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-03-2008 15:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi panie C47 jak pisałam wielokrotnie kazde z nas gra na swoich kontach , jesli jest logowanie na zmiane na kontach to dlatego ze oboje jestesmy przy komputerze . Czy w takim razie jak ja gram na swoim koncie i klepie wyprawki itp, to mąz ma wyjsc z domy czy tez moze mam sie wylogowc i odczekiwac xxx czasu aby nie było posadzeni o zasiadaniu . Bo zadaje pytanie wtory raz jak mamy grac a odpowiedzi nie dostałam . I nadal obstaje przy swoim nie gram na koncie męza i ban uwazam za kompletne nie porozumienie .
Samo sformułowanie zasiadania jest dla mnie nie zrozumiałe.

"aby nie łamać zasad (jak w tym przypadku) wystarczy nie logować się/nie wykonywać żadnych akcji na koncie drugiej osoby (np. robienie wypraw)
odwołanie możliwe po 30 dniach"

A panska odpowiedz nadal nic kompletnie nie wyjasnia ."Wystarczy sie nie logowac " wiec nie logowałam sie na koncie meza.
" /nie wykonywać żadnych akcji na koncie drugiej osoby " wiec jak sie nie loguje na koncie meza to takze nie wykonuje zadnych akcji.

"odpowiedź na wasze pytanie już była podawana parokrotnie
czy tak trudno zrozumieć pojęcie "
Wiec jak pan pisze o trudnosci pojmowania , ja rowniez zadam pytanie . Czy to tak trudno pojac ze gram na swoim koncie , a mąż na swoim ???
I dalej zadaje pytanie jak mam grac ??
Bo to co pan pisze to nie jest odpowiec , jedynie spychologia , aby nie przyznac sie do błędu .

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szaww: 09-03-2008 17:30.

09-03-2008 17:29 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
heikumkeikum1
Triple Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 175
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Necropolia
Skąd: stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako osoba która dawno dawno temu była heikumemkeikumem na r1 i stąd nick ddsv któremu oddałem postać zabiorę głos w tej dyskusji, bo sprawa też w/w jakiś sposób mnie dotyczy

Panie C47, nie może pan udowodnić że w/w wykroczenie miało miejsce, mam racje prawda? A jedyną możliwością takiego uzyskania dowodu byłoby przelogowywanie sie co np minuta osoby grającej tymi postaciami. Mam racje?

Skoro mam, a nie może pan zaprzeczyć, słuszność takiego bana jest co najmniej dyskusyjna i pojawia się pytanie o co chodzi? Ano mnie sie wydaje że po prostu serwer necropolia I jest po cichu likwidowany przez pańskie działania. Najtrudniej na nim zapanować nad graczami, gdyż każdy z nich ma pewnie z póltorej roku gry minimum na koncie i proszę mi wierzyć lub nie kiedy jeszcze grałem słyszałem o takich przekrętach na nim że usta się mi same do dzisiaj ze śmiechu składają. Ale dlaczego necro pierwsza jest rozwalana od środka trudno mi powiedzieć. Z sentymentu czasem chciałem tam pograć ale rekrutacja zamkniętaSmile


Argumenty podane przez ddsv są az za mocne, nie można według własnego widzimisię kogoś banowac bo się nie lubi tego czy tamtego. I nie chodzi tutaj o koniecznośc egzekwowania ( w swoim mniemaniu) prawa ale o elementarne zasady współżycia miedzyludzkiego które w moim mniemaniu pan łamie.

Władza dana jednemu człowiekowi zawsze jak pokazuje historia psuła go i sprawiała że jej nadużywał, co moim skromnym zdnaiem ma tutaj miejsce.

Najprostszym rozwiązaniem problemu byłoby powołanie bezstronnej komisji 5 graczy z róznych klanów która miałaby możliwośc sprawdzenia ostatnich dyskusyjnych banów na serwerze necropolia bo w złym świetle stawiają pana osobę i osoby związane z BW team. Pytanie tylko czy BWteam ma dość odwagi by taka grupa graczy mogła potwierdzić/zaprzeczyć takim zarzutom.

__________________
necro I- Heikumkeikum
09-03-2008 22:03 heikumkeikum1 jest offline Szukaj postów użytkownika: heikumkeikum1 Dodaj heikumkeikum1 do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C pytam sie poraz wtory i czekam na pytanie:

jak mam grac z jednego komputra wraz z zona ???

prosze mi nie pisac znow zacytuje pana

cytat:
odpowiedź na wasze pytanie już była podawana parokrotnie
czy tak trudno zrozumieć pojęcie "wykonanie akcji na koncie innym niż własne" ?
jeżeli to nie występuje to nie ma zasiadania


sam pan widzi ze to nie jest wyczerpujaca odpowiedz wiec bede do skutku pytal ,narazie widze ze pan C i Konrad nie znacie odpowiedzi na proste pytanie i robicie wszystko aby sie wymigac ,np padlo juz twierdzenie dlaczego moja zona gra szawwem a ona to kobieta a szaww to meska postac,i sie pytam :

prosze mi pokazac pkt. w regulaminie gdzie jest jasno napisane ze kobieta nie moze grac postacia meska ?

czyli zauwazylem ze dyskryminujecie,wiec panie C czekam na odpowiedz i kto tu naciaga regulamin do wlasnych potrzeb panie C czyli znow zlamaliscie regulamin i prawo polskie

nam sie karze przetrzegac prawo a sami je lamiecie i szukacie dziury w calym,zachowujecie sie jak dzieci 4 letnie ,bo do nich sie mowi a one nic ,a ja myslalem ze rozmawiam z doroslymi ludzmi ktorzy potrafia powiedziec Przepraszam to nasza wina ale widze ze ciezko wam jest przyznac i dalej uwazam ze rozmawiam z dziecmi .

czekam na odpowiedz ktora mnie zadowoli bo jak narazie to wymigujecie sie od odpowiedzi i szukacie dziury w calym


i znow Pan sie upiera przy swoim czytal pan regulamin czas rozpatrzenia jest 7 dni a nie 30 dni tyle zajmuje szukanie dowodow czy nie umie pan doklanie zprecyzowac naszego bana {bo jesli bylby pan u nas w domu to wszystko byloby jasne albo mam pan umieszczona kamerke o ktorej nie wiem)

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ddsv: 11-03-2008 07:45.

11-03-2008 05:39 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reklamacja była rozpatrywana tutaj
a minęło dopiero 4 dni
ban został podtrzymany z możliwością ponownego rozpatrzenia po 30 dniach

cytat:
zachowujecie sie jak dzieci 4 letnie ,bo do nich sie mowi a one nic ,a ja myslalem ze rozmawiam z doroslymi ludzmi ktorzy potrafia powiedziec Przepraszam to nasza wina ale widze ze ciezko wam jest przyznac i dalej uwazam ze rozmawiam z dziecmi .

to działa w obie strony Smile

i jeszcze proszę o przeczytanie tego:
Gra 2 osób na 1 komputerze - problemy
post Killing_Joke'a

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-03-2008 10:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

warunek odblokowania po 21 dniach:
ilość współnych (wymienianych między tymi dwoma kontami) przedmiotów - nie większa od 5 (nawet z pomocą pośredników)

przykład: K1 posiada mściwy zestaw, którego nie posiada K2, K2 posiada diamentowy zestaw, razem posiadają 5 przedmiotów zestawu szczęścia
K2 nie może pożyczać od K1 mściwego zestawu, K1 od K2 diamentowego - wymieniają się tylko zestawem szczęścia, jeżeli potrzebują tamtych zestawów to pożyczają od innych graczy

przedmioty pożyczane od innych graczy nie mogą być przesłane na drugie konto bezpośrednio, muszą zostać oddane właścicielowi, inaczej będzie to uznane za złamanie warunku 5 wspólnych przedmiotów

warunek drugi: zgodę na warunek 1 muszą wyrazić obie osoby

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-03-2008 14:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadam sie na liste wspólnych przedmiotów , chce odazu zaznaczyc ze przeklapujac ofki na porzyczane przedmioty wyniknie przelogowanie bo niestety lub dobrze gra nie pozwala otwierania 2 kont jednoczesnie na jednym serwerze.
Zaznacze rownierz ze bedziemy dorzyc do całkowitego usamodzielnienie , co niestety troche potrwa Crying

__________________

11-03-2008 15:16 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA 123qwwwe ; heikumkeikum

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH