Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Konto R6 Ssak 25pkt. top 300 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ssak 25pkt. top 300
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
amXor
Double Ace


Data rejestracji: 14-12-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia V
Skąd: R7

Ssak 25pkt. top 300 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisac tu w poscie o 20-21 oddam komus. Postac ma EQ i 12kpr (dosc duzo jak na ten serv)


Nie musicie podawac gg Pleased Wysle pw z loginem i haslem sobie ktora wygra rotfl

Premium do 18marca

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez amXor: 11-03-2008 17:06.

11-03-2008 17:00 amXor jest offline Strona domowa amXor Szukaj postów użytkownika: amXor Dodaj amXor do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie przejmę twoję konto nie gram jeszcze na R6 gram na R2 top 125 Smile Na R7 top 600 Tongue Spróbowałem bym gry na R6 Smile Kupywałbym premium, Wkładałbym dużo czasu w konto Tongue Czekam na Twoją Decyzję Tongue

Tu moja postać na R2:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=2157

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pepsi: 11-03-2008 17:23.

11-03-2008 17:03 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Zygmunt
Newbie


images/avatars/avatar-6828.gif

Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cześć....ja chętnei przejmę konto............mam spore doświadczenie na r3.i chcialbnym sie spróbowac na innym serwie..........

__________________
R6 Elderson

Kupie:
Dobre szybkie xxx
dobra xxx kobry



11-03-2008 17:03 Zygmunt jest offline Szukaj postów użytkownika: Zygmunt Dodaj Zygmunt do Listy kontaktów
methor
Triple Ace


images/avatars/avatar-21857.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 244
Klan: CD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym prosił konto bardzo dobrze znam się na rzeczy grałem na r6 długo ale zrezygnowałem i oddałem konto bo miałem studia jak coś gg 168006



EDIT:jeśli się zdecydujesz oddać konto mi pisz na PW jutro z rana odpiszę albo 22 max dziś

__________________
Coś kupiłem, sprzedałem, wylicytowałem pisz w grze
cytat:
C47 napisał(a)
a pushing robiły krasnoludki...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez methor: 11-03-2008 18:01.

11-03-2008 17:04 methor jest offline Szukaj postów użytkownika: methor Dodaj methor do Listy kontaktów
Bindas54
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 9
Klan: Raven - [RAV1]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli masz ochote to daj mi konto... Moje gg: 10206062...

__________________
R4 - Bindas
11-03-2008 17:13 Bindas54 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bindas54 Dodaj Bindas54 do Listy kontaktów
krellu13
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Ostrów Wlkp

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli Ciebie to interesuje to moge sie zamienic kontem, ja gram na r7, rowniez gralem na r1 i r2 z powodu braku zrezygnowalem, ale znam sporo osob z r6, pozdrawiam

__________________
Nick w grze: krellu

O wygranych aukcjach prosze informowac mnie w grze lub PW
11-03-2008 17:18 krellu13 jest offline Szukaj postów użytkownika: krellu13 Dodaj krellu13 do Listy kontaktów
Blade_Runer
Member


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 36
Klan: Moria najlepsza jest
Kraina: Moria
Skąd: Chorzow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja chetnie przejme to konto
gralem na r1 ale skonczylem teraz gram na r7 i jestem top 400
11-03-2008 17:18 Blade_Runer jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade_Runer Dodaj Blade_Runer do Listy kontaktów
sRe"Cr3w
Member


images/avatars/avatar-8460.jpg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 29
Klan: PoSSeSSed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, ja chętnie przejmę twoje konto... Co by Ci tu napisać... Coś o doświadczeniu ? Hym...
256 pkt, super eq, 183 zwinki Smile

tak prowadzę konto na r2, wiem że r2 i r6 to całkowicie inne serwery, ale naprawdę chciał bym zacząć grać na r6, ale prowadzić postać od zera... Nie mam na to czasu, a tak gdybyś dał mi konto, miał bym tzw. "lepszy start"... Oczywiście, oddając mi to konto, zapewniam Ci, że się nie zmarnuje, i będę na nim grał, nie, że dasz mi konto, a ja po pograniu przez parę godzin, "porzucę" je i skupie się tylko na r2... Jeśli byś miał jeszcze jakieś zastrzeżenia typu:
zostań w klanie itp, oczywiście je spełnię, choć zastrzegam sobie, że gdyby klan nie spełniał moich oczekiwań, ludzie nie rozwijali by się "tak jak powinni", opuszczę go i znajdę jakiś "lepszy"...


Heh, to chyba wszystko...

Pozdro

sRe"Cr3w

__________________
...Never Ending War...

Ku zmartwieniu niektórych - wróciłem Mad
r2: ??? (chcielibyście wiedzieć Roll Eyes )
11-03-2008 17:20 sRe"Cr3w jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe"Cr3w Dodaj sRe"Cr3w do Listy kontaktów
BlackScorpion
Member


images/avatars/avatar-23908.jpg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 32
Klan: Legion Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Wieluń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja chętni bym zagrał na r6, mam tam kumpla i dobrze mu idzie, chce go w końcu pokonać Big Grin także jak byś chciał mi oddać konto to bardzo dziękuje, na pewno trafi w dobre ręce Smile

__________________
r14 - Dorgnan ; ID 5249
r16 - Dorgnan
11-03-2008 17:43 BlackScorpion jest offline Szukaj postów użytkownika: BlackScorpion Dodaj BlackScorpion do Listy kontaktów
HIQ
Newbie


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siemka ja bym prosil o to konto... jestem bardzo doswiadczony gram na r3 i mam bardzo dobre konto oto link do konto

konto

a tu jeszcze link jak atakuje jak widac wymiatam Tongue

atak
11-03-2008 18:46 HIQ jest offline Szukaj postów użytkownika: HIQ Dodaj HIQ do Listy kontaktów
rkuku
Triple Ace


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm tez napiszeSmile
Gram w BW dlugoSmile

Na r2 gralem na koncie nevvcomer a gdy polecialo kupe banow na serwie przenioslem sie na r3 i tam gralem na koncie serberys i to sporo

Bylem w top 60 lecZ z braku obelgow w klanie i braku dropa kilka dni temu przenioslem sie na r5 i teraz tam gramSmile

Pewnie nei wierzysz ze gralem na nevvcomer badz na serberys ale moge poakzac tematy gdzie jest napisane ze sie zamieniamSmile

Gram sporo w bW ogolnie w gry on-line ponad 2lata a zaczolem grajac w TravianaSmile

Wiec mysle ze bede dobrym kandydatemSmile

__________________
r3: zmorales
11-03-2008 18:53 rkuku jest offline Szukaj postów użytkownika: rkuku Dodaj rkuku do Listy kontaktów
edekmaniek
Newbie


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grałem na wszystkich serverach bw, ale najlepiej mi poszło na r2 i fr.
r2 top 200 (konto dostałem- zrezygnowałem)
a fr top 8 (konto prowadzone od początku- zrezygnowałem)

Na serverze fr można sie zapytać o potwierdzenie np solmyra Big Grin

nick na fr-Cieplyj
11-03-2008 18:55 edekmaniek jest offline Szukaj postów użytkownika: edekmaniek Dodaj edekmaniek do Listy kontaktów
Legollas
Triple Ace


images/avatars/avatar-7267.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 184
Skąd: MROCZNA PUSZCZA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym z checia przyjal na r1 gralem Smile jak konczylem moja postac miala okolo 100pktow i prawie wszystkie staty na maxa bylem w klanie top1 Big Grin szybko sie rozwijam kupuje premium heh o doswiadczeniu niepisze bo gram na bw juz ponad rok wiec znam sie na grzeSmile

__________________
pisac pw zawsze czytamSmile


r10 atylla

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Legollas: 11-03-2008 19:29.

11-03-2008 19:22 Legollas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legollas Dodaj Legollas do Listy kontaktów
Bindas54
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 9
Klan: Raven - [RAV1]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez moge wziac... Ale ty dedycujesz... jakby co to gg: 10206062

__________________
R4 - Bindas
11-03-2008 19:27 Bindas54 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bindas54 Dodaj Bindas54 do Listy kontaktów
TheFreshMaker
Full Member


images/avatars/avatar-7280.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech tak sie zastanawiałem po co pisac jeżeli i tak bym konta nie dostał....

Jednak jako że znalazłem na r6 Dobry Tytanowy Pierścień i Pajęczy Pierścień moze uda mi sie od Ciebie dostac Twoje nadzwyczaj świetne konto, jako że swoje oddałem komu innemu aby mógł sie nacieszyc.
Jestem osobą której warto powierzyc konto. Moje PW jest do Twoich dyspozycji.

__________________

BloodyJohny Niedługo kończe z grą, nic nie idze tak jak powinno.

Zapraszam do klanu od 100pkt!!!
11-03-2008 19:33 TheFreshMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: TheFreshMaker Dodaj TheFreshMaker do Listy kontaktów
MMS
Double Ace


images/avatars/avatar-10911.gif

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tak pewnie nie wygram ale napisze ze chce to konto. moze akurat napiszesz rotfl

__________________
Nick r1: Sprite
11-03-2008 19:55 MMS jest offline Szukaj postów użytkownika: MMS Dodaj MMS do Listy kontaktów
radioZ
Member


images/avatars/avatar-6371.jpg

Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia
Skąd: fale radiowe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie bym wziął,ale oczywiście twój wybór..(: Prosze Cię bardzo...Grałem już na R1.Prosze Cię.....Dbałbym o nie,kochałbym je,bawiłbym się z nim,czytałbym mu Pana Tadeusza,spał bym z nim,kąpał bym się z nim,kupiłbym mu konto premium i skrócenie ataków.Dbał bym o nie.Bardzo Cię proszę. Big Grin

__________________
Kupie fajną BIŻUTERIE
R1= RadioZ

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez radioZ: 11-03-2008 20:02.

11-03-2008 20:01 radioZ jest offline Szukaj postów użytkownika: radioZ Dodaj radioZ do Listy kontaktów
amXor
Double Ace


Data rejestracji: 14-12-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia V
Skąd: R7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez amXor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

34(taka sobie wyymyslilem) - Policzylem wasze posty i wyszlo ze konto dostaje zygmunt.

Gratulacje rotfl


@ Jezeli zle cos policzylem trudno Big Grin Dzieki wszystkim za zainteresowanie Big Grin
11-03-2008 20:38 amXor jest offline Strona domowa amXor Szukaj postów użytkownika: amXor Dodaj amXor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Konto R6 Ssak 25pkt. top 300

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH