Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Metin 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (25): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Metin 2 10 Ankieta - średnia ocena: 6,6010 Ankieta - średnia ocena: 6,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Metin 2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat poświęcony jednej z ciekawszych gier MMORPG (a przynajmniej jednej z najbardziej wciągających).


Piszcie, rozmawiajcie, handlujcie.

__________________


R1 - Chrupencjush

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Chrupencjusz :): 30-06-2009 23:26.

12-03-2008 11:03 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram

wojownik 45 ale mam pierscien do expa wiec do wilkanocy 48 musi być Big Grin
body- mental to syf jak dla mnie XD
Monastyr
12-03-2008 12:40 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chrupencjusz :)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram na fenixie i jak zwykle nie czytam poradnikow do builda etc Big Grin i moja alternatywa jest dac wszystko w dexa xD mimo iz gram daggerami.. shit musze inna postac zrobic xD albo w VIT dac xD

__________________


R1 - Chrupencjush
14-03-2008 21:38 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
danielek1a
Double Ace


Data rejestracji: 04-11-2007
Postów: 139
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja GramBig Grin
na FenixieBig Grin Big Grin
41 LVL
WojownikBig Grin Big Grin

jak cos to nick: Unit

__________________
Wiesz Kim jestem ???
Twoim Przeznaczeniem .!
Nie martw się, nigdy od Ciebie nie odejdę .
I nie zostawię Cie samej .!
Only BW .

14-03-2008 23:10 danielek1a jest offline Szukaj postów użytkownika: danielek1a Dodaj danielek1a do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja juz 47 dopiero wbiłem jutro 48 i luske zakladam Big Grin wlasnie mi sie spalila na +5 ;/ 1kk w błoto ale cuż gra Wink Smile
15-03-2008 01:40 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Beliar
Triple Ace


images/avatars/avatar-6511.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 194
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Moria
Skąd: bierze sie zajebisty smak Mocnej Perły?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też gram
Wojownik,body,24ipol lvl,chunjo,monastyr
A tak przy okazji to szukam gildii w M2

__________________
R16: Bytli (daaaaawno temu Beliarq R1)
4 friends reaktywacja
16-03-2008 18:31 Beliar jest offline Szukaj postów użytkownika: Beliar Dodaj Beliar do Listy kontaktów
Rujik
Double Ace


images/avatars/avatar-16349.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gralem kiedys Big Grin
mialem 39 lvl Big Grin
ninja bylem, a wtedy to laska jeszcze była, serwa nie pamietam Big Grin
16-03-2008 19:26 Rujik jest offline Szukaj postów użytkownika: Rujik Dodaj Rujik do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Beliar napisał(a)
ja też gram
Wojownik,body,24ipol lvl,chunjo,monastyr
A tak przy okazji to szukam gildii w M2



ja tez chunjo ^^ juz 48 XD moze sie wyjdziemy na solo XD jaki nick?
17-03-2008 01:33 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Are
Zbanowany

images/avatars/avatar-9919.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 71
Klan: Oszczany Row ak. LeT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram
monek
wojownik mental 58 lv
chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo !!!!!!!!!!! RLZ chunjo
Chunjo


znalazłem swój wizerunek Tongue to cały skromny ja Tongue



__________________

ID: 38736
Inne konto na forum: jablonskiA zbanowane przez pewnego mądrego moderatora!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Are: 16-07-2008 11:16.

16-07-2008 11:12 Are jest offline Szukaj postów użytkownika: Are Dodaj Are do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na którym serwie najlepiej zacząć przygodę z tą grą?chytry
16-07-2008 11:18 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Are
Zbanowany

images/avatars/avatar-9919.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 71
Klan: Oszczany Row ak. LeT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na obsydianie bo tylko tam można grac inne zmknięte Tongue proponuje ci zacząć wojownikiem z siła duchową tzw.mental Tongue

__________________

ID: 38736
Inne konto na forum: jablonskiA zbanowane przez pewnego mądrego moderatora!!!
16-07-2008 11:46 Are jest offline Szukaj postów użytkownika: Are Dodaj Are do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram na fenixie Smile chunjo oczywiście 6 postaci każda conajmniej 22 lvl xD szkoda że nie grałem od począdku 1 to bym miał już z 50 ;P hehe ale teraz to już czasami wejdę ;P znudziła sie; )

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

16-07-2008 13:45 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Are
Zbanowany

images/avatars/avatar-9919.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 71
Klan: Oszczany Row ak. LeT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

graj dalej tak jak ja skombinuj konto na monku to ci itemków dam

__________________

ID: 38736
Inne konto na forum: jablonskiA zbanowane przez pewnego mądrego moderatora!!!
16-07-2008 13:46 Are jest offline Szukaj postów użytkownika: Are Dodaj Are do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przymierzam się do tej gry z kilka miechów,ale jakoś zacząć nie mogę.xD W życiu bym nie wybrał wojownika.Tongue Choćby był 15002900 razy lepszy od innych klas i wszystkich rozwalał w 2 sekundyTongue
16-07-2008 17:35 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam konto gdzieś koło 20 lvl wojownika ^^ ale nie chce mi się grać Big Grin jakby ktoś założył gildie albo było dużo ludzi to może bym się skusił Big Grin

__________________
R14 Only


Black_Haze
16-07-2008 18:11 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odyseja, wojownik body, 56 lvl, konik bojowy 13 lvl, gildia brak bo najemnik

Poradnik dla woja
http://board.metin2.pl/thread.php?threadid=62187
osobiscie stosuje techniki z tego poradnika i jest good

feniks, ninja dagger, 67 lvl, gildia (sfoja i żony nie podam nazwy bo się wszyscy rzucą Tongue Tongue Tongue Tongue ), konika nie mam ale żona ma Happy Happy )

jak by ktoś chciał zacząc grac ninja to polecam wersje full dex 25 vit full ster i po str maxuje sie vit (jest to hardcore dla zawansowanych ale ja tez tak na poczartku grałem i jest good)

eq9ninja)
srednio +9 Smile majatek tylko 1kk kupilem se cos

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Jeleniozaur: 21-07-2008 17:01.

16-07-2008 20:31 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
KoniokradIsBack
Newbie


images/avatars/avatar-9935.jpg

Data rejestracji: 17-07-2008
Postów: 3
Klan: LET
Kraina: Necropolia III
Skąd: Koniokowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wojownik mental 54 lv konik militar fala mocy m1 silne m1 duchowe m1 tapniecie m1 Tongue
eq + 7 średnio Tongue kasa jakieś 5kk

__________________



zastrzegam sobie prawo do wycofania oferty

ID:42955
necro IV
18-07-2008 12:55 KoniokradIsBack jest offline Szukaj postów użytkownika: KoniokradIsBack Dodaj KoniokradIsBack do Listy kontaktów
Kamilao
Junior Member


images/avatars/avatar-9940.jpg

Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja zamierzam zaczac w to grac

__________________

ID: 38744 - r4 Necropolia III
18-07-2008 12:59 Kamilao jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamilao Dodaj Kamilao do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja tez gralem:> do wczoraj jak mnie okradliTongue 54lvl ninja feniks dagerr

ogolnie szukam jakiegos konta tamBig Grin

__________________




20-07-2008 22:40 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja juz tez gramPleased

Ninja
lvl 7
Obsydian
nick slash3r ;D

Dzieki Jeleni za pomoc: ))

__________________

21-07-2008 01:07 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze

Kto chce sie sprawdzic zapraszam do mnie xD w 10 szans nie macie
xD bo mam tanczacy sztylet czyli wirujacy na g1 :p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jeleniozaur: 21-07-2008 11:11.

21-07-2008 11:11 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
KoniokradIsBack
Newbie


images/avatars/avatar-9935.jpg

Data rejestracji: 17-07-2008
Postów: 3
Klan: LET
Kraina: Necropolia III
Skąd: Koniokowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto gra na monku???

__________________



zastrzegam sobie prawo do wycofania oferty

ID:42955
necro IV
21-07-2008 11:12 KoniokradIsBack jest offline Szukaj postów użytkownika: KoniokradIsBack Dodaj KoniokradIsBack do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt xD bo to jest najdrozszy server bo master combo tam kosztuje 250k (dla mnie malo) a na fenixie po 50k (jeszcze mniej)
21-07-2008 11:13 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
Sapkowski
Double Ace


Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Ulica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oki no to wam powiem ze grałem pół roku temu... ale jak widze że gracie to zaczne grac tylko musiałbym wiedzieć czy ktoś mi da jakiś item.. Tongue

nie pamiętam jaki serv ale pamiętam wojownik 36 Tongue P

__________________
[2012-11-16]
R1 :Konop

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Inne (reg. skarg)
Temat: Akceptacja ceny: Legendarne Dobre Runiczne Spodnie Cichych Ruchów Unikat!!
21-07-2008 12:25 Sapkowski jest offline Szukaj postów użytkownika: Sapkowski Dodaj Sapkowski do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ci moge dac itemki ale musisz byc na fenixie i miec 45 lvl xD
21-07-2008 12:34 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeleni traczej wirujacy sztylet:> ja mam na koncie m6 juz lecz jestem bez eq bo mnie okradziono:>

__________________




21-07-2008 12:48 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam g1 :p wymiatam ze glowa boli luruje mi koles 10+ grupek i na luzik biore
21-07-2008 12:50 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lolllllll nie wierze Ci;-) hahaha poka screnaBig Grin wtedy uwierze:>

ma ktos pozyczyc z 7kk?:> musze sobie konto kupic bo mi ukradliBig Grin dam cos oczywiscie za to 7kk zeby nie byloTongue

__________________




21-07-2008 14:11 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
ZaXz
Triple Ace


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 191
Klan: Just One Fix
Kraina: Moria II
Skąd: Z stąd i z owąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może ktoś opisać to po krótce? Coś w stylu Lineage 2? Bo jeśli tak to bardzo dobrze ;]
21-07-2008 14:39 ZaXz jest offline Szukaj postów użytkownika: ZaXz Dodaj ZaXz do Listy kontaktów
songoku98
Triple Ace


images/avatars/avatar-10937.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta gra jest nudna.. najpierw zabijasz jakies psy potem niedzwiedzie itd, bez sensu :<

__________________
Kupie: Dobra Runiczna Bandana/Obręcz (r4 Drag0n)
21-07-2008 14:56 songoku98 jest offline Szukaj postów użytkownika: songoku98 Dodaj songoku98 do Listy kontaktów
Strony (25): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Metin 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH