Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Konto R3 bądź R4 jestem doświadczonym graczem jednak nie chce zaczynać od początku » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony bądź R4 jestem doświadczonym graczem jednak nie chce zaczynać od początku
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TheFreshMaker
Full Member


images/avatars/avatar-7280.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 71

bądź R4 jestem doświadczonym graczem jednak nie chce zaczynać od początku Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, przejmę konto albo na Necropoli 2 bądz 3. Jestem doświadczonym graczem, jednak nie chce zaczynać gry od początku ponieważ jest to długie przebrnięcie przez najgorsze. Może to być jakiekolwiek konto od 15lvl.

Prosze pisac na gygy 11912071

Czekam i pozdrawiam.


__________________

BloodyJohny Niedługo kończe z grą, nic nie idze tak jak powinno.

Zapraszam do klanu od 100pkt!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TheFreshMaker: 13-03-2008 19:43.

13-03-2008 19:39 TheFreshMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: TheFreshMaker Dodaj TheFreshMaker do Listy kontaktów
TheFreshMaker
Full Member


images/avatars/avatar-7280.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 71

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TheFreshMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nadal poszukuje konta

UP

__________________

BloodyJohny Niedługo kończe z grą, nic nie idze tak jak powinno.

Zapraszam do klanu od 100pkt!!!
14-03-2008 13:46 TheFreshMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: TheFreshMaker Dodaj TheFreshMaker do Listy kontaktów
LIQUIIDSHADOW
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 1
Kraina: Moria II
Skąd: libiąż

konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja przyjmę twoje konto napisz jak coś na gg 1998401
14-03-2008 14:02 LIQUIIDSHADOW jest offline Szukaj postów użytkownika: LIQUIIDSHADOW Dodaj LIQUIIDSHADOW do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Konto R3 bądź R4 jestem doświadczonym graczem jednak nie chce zaczynać od początku

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH