Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Konto R1 ssak poziom 42 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ssak poziom 42
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
homer
Full Member


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

ssak poziom 42 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kontakt w grze nick szpila 20
konto bez eq

__________________
20% polskiej młodzieży widzi świat w pozytywnie 80 % nie ma kasy na DRAGI ....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez homer: 15-03-2008 12:25.

15-03-2008 12:24 homer jest offline Szukaj postów użytkownika: homer Dodaj homer do Listy kontaktów
sRe"Cr3w
Member


images/avatars/avatar-8460.jpg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 29
Klan: PoSSeSSed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wezme

__________________
...Never Ending War...

Ku zmartwieniu niektórych - wróciłem Mad
r2: ??? (chcielibyście wiedzieć Roll Eyes )
15-03-2008 12:26 sRe"Cr3w jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe"Cr3w Dodaj sRe"Cr3w do Listy kontaktów
Adrianek
Junior Member


images/avatars/avatar-9640.jpg

Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 22
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wycofka

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adrianek: 15-03-2008 12:31.

15-03-2008 12:28 Adrianek jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianek Dodaj Adrianek do Listy kontaktów
Barrows
Newbie


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Wink Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wezme chetnie
Nick w R7: Scofield
15-03-2008 12:34 Barrows jest offline Szukaj postów użytkownika: Barrows Dodaj Barrows do Listy kontaktów
homer
Full Member


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez homer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto przekazałem panu Gotterdammerung

dz

__________________
20% polskiej młodzieży widzi świat w pozytywnie 80 % nie ma kasy na DRAGI ....
15-03-2008 12:51 homer jest offline Szukaj postów użytkownika: homer Dodaj homer do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Konto R1 ssak poziom 42

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH