Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Kto ma gorszego pecha niż ja ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kto ma gorszego pecha niż ja ??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tryton
Member


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 45
Klan: Czarna Kompania

Kto ma gorszego pecha niż ja ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodzi o pielgrzymki tylko o całe "nie-życie" na BW przez całe 2 postacie znalazłem tylko Antyczną Pałkę Giętką kurtkę Strzelbę i 2x Miedziany Amulet a reszta to złom dla tego jeszcze żyję bo kupuje/ odziedziczam rózne itemy typu Pierścień Koncentracji Spodnie RZezimieszka Złoty Set D. Zbroja Warstwowa i jeszcze kilkanaście róznych rzeczy

Więc o to pytanie kto ma większego pecha niż ja ??
27-11-2006 22:12 Tryton jest offline Szukaj postów użytkownika: Tryton Dodaj Tryton do Listy kontaktów
RooB
Double Ace


images/avatars/avatar-799.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 120
Skąd: Mc'Donald

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zależy ile odbyłeś wypraw. Jeżeli było ich niedużo to może za szybko się zniechęcasz. Poczekaj trochę i na upartego rób wyprawy aż wkońcu coś musi wypaść.

__________________
Nekropolia: ZeroTolerancji

Nekropolia IV: ZeroTolerancji
27-11-2006 22:16 RooB jest offline Szukaj postów użytkownika: RooB Dodaj RooB do Listy kontaktów
Tryton
Member


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 45
Klan: Czarna Kompania

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tryton
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WYPRAWY
Poziom łatwy Poziom normalny Poziom trudny
Wszystkie Udane Wszystkie Udane Wszystkie Udane
976 682 402 127 46 1


tyle mam wypraw więc mam nadzieje że w IV strefie będzie lepiej tyle że niedługo sobie powbęde w niej bo zaraz Monastyr się rzuci jak jakaś dziaka bestia na pusty kwadrat by mieć satysfakcję że wreszcie nas wygnali z Iv strfy :/
27-11-2006 22:18 Tryton jest offline Szukaj postów użytkownika: Tryton Dodaj Tryton do Listy kontaktów
jr34855
Forum Ace


Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też miałem cały czas pecha. Najlepszą rzeczą jaką znalazłem (i właściwie jedyną cennąWink )był hełm zmysłó za 700pr. Aż wkońcu przyszła elfia kurtka (3k), a za nią mściwy pierścień siły(sporo ponad 20kBig Grin ). Jedno znalezisko a diametralnie zmieniło moją sytuacjeSmile )))
28-11-2006 12:02 jr34855 jest offline Szukaj postów użytkownika: jr34855 Dodaj jr34855 do Listy kontaktów
Jura1
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 20
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poziom łatwy Poziom normalny Poziom trudny
Wszystkie Udane Wszystkie Udane Wszystkie Udane
1769 1237 349 111 34 1


Chyba ja w całym moim "nie-życiu" znalazłem kurtke zabójcy i antyczny nóż :/... Big Grin ...Antyk jak już wszystkie wyszły z mody Tongue ...
15-12-2006 15:34 Jura1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jura1 Dodaj Jura1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Kto ma gorszego pecha niż ja ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH