Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria II » Mroczne Bractwo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Mroczne Bractwo
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arkito
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 21
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kutno

Mroczne Bractwo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszukuje ludzi ambitnych z duzym zaangazowaniem w gre,z duzymi umiejetnosciami i ambicjami.Kazdy ktory spełnia te warunki jest mile widziany w klanie.Moze nie mam zdolnosci graficznych i pismienniczych ale chce stworzyc klan na miare bloodwars.Klan liczy 13 osob rekrutacja od 1pkt poniewaz u mnie kazdy ma szanse pokazac co potrafi.Zachecam do dolaczenia.Chec bycia w klanie prosze kierowac do mnie czyli "Arkito".Pozdro dla wszystkich grajacych w Blooda

__________________
Nick w grze : Arkito
22-03-2008 19:11 Arkito jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkito Dodaj Arkito do Listy kontaktów
Diil
Triple Ace


images/avatars/avatar-14841.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: ŻRDW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warn za złamanie 1 pkt regulaminu Prezentacji Klanów... przenosze do prawidłowego działu...
27-03-2008 07:46 Diil jest offline Szukaj postów użytkownika: Diil Dodaj Diil do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria II » Mroczne Bractwo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH