Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » OBLĘŻENIE DeViL_TEaM vs The Best Of All - polecam, zadecydowało 67 p. życia :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony DeViL_TEaM vs The Best Of All - polecam, zadecydowało 67 p. życia :) 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kotolak
Member


images/avatars/avatar-6171.jpg

Data rejestracji: 04-12-2007
Postów: 29
Kraina: Necropolia VI

Cool DeViL_TEaM vs The Best Of All - polecam, zadecydowało 67 p. życia :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden z tych nielicznych oblegów gdzie o wyniku zadecydowało 67 punktów życia, jeden celny strzał albo jeden dobry unik Smile

I wygrani i przegrani (w tym ja ) zgodnie przyznają że był to kapitalny obleg :

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0d3ce4f255

pozazdrościć KoSiarz_7 ilości zgarniętego repa , mógłby się nim podzielić , najlepiej ze mną Big Grin

__________________
_

R10: Ksin
ID: 30643


Wypożyczam SZCZĘŚCIE + 46

+ 46 lucka, Zapraszam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kotolak: 25-03-2008 13:58.

25-03-2008 13:54 Kotolak jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotolak Dodaj Kotolak do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeglądając raport z każdą rundą byłem coraz bardziej zdumiony. A zwłaszcza pod koniec jak widziałem jak pada Greg i Bulik. 0o

No ale wynik... I mnie zaskoczył.

Jeden z fajniejszych oblęgów jakie widziałem.


Ten konwerter jeste zajefajnySmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Soli: 25-03-2008 16:35.

25-03-2008 13:58 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Vampire-DS
Full Member


images/avatars/avatar-5827.gif

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 63
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WOŁOMIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cieszę sie, ze udało mi sie wyciągnąć Ksina na obleg.... dołączył 5 sekund przed 2 fazą xD Pierwszy raz brałem udział w tak zaciętym oblegu i mam nadzieję, ze będzie takich więcej, bo taki raporcik aż miło przeglądaćWink a tu mam troszkę inne podsumowanie i jeszcze bardziej przejrzyste niż zwykły w BWBig Grin

http://bw.fajne-strony.pl/report/show/db...b2dda89a60329df

__________________
r4: Vampire

1. Jeżeli dałeś KT w mojej aukcji, to od razu składaj ofkę w grze

2. Jeżeli ja wygrałem aukcję to napisz do mnie na priv i daj link do aukcji
25-03-2008 14:55 Vampire-DS jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampire-DS Dodaj Vampire-DS do Listy kontaktów
Bulik
Member


Data rejestracji: 02-10-2007
Postów: 47
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: Tychy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg przedni szkoda tylko że straciłem życie pod sam koniec

Ech a ksin się dalej zastanawiasz skąd ja miałem ful krwi na oblegu skoro mnie tuż przed 2 fazą zaatakowałeś Smile ))))) i wyzerowałeś


brawo dla Soliego bo jemu jedynemu się udało przeżyc no i ten repik

__________________
R4 nick BULIK

GG 83997
25-03-2008 15:17 Bulik jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulik Dodaj Bulik do Listy kontaktów
Avalanche1
Junior Member


images/avatars/avatar-7948.gif

Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 14
Klan: DeViL_TEaM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Dark side

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja padlam w 3 rundzie z reki Bulik'a ale nie ma porownania co do was. Niedawno w sumie zaczelam gre i jak na moje mozliwosci to i tak dobrze, ze nie padlam od razu w 1-szej rundzie Big Grin Big Grin hehe
No trzeba przyznac ze obleg byl bardzo zaciety i ciekawy Smile )
Gratuluje wygranej T.B.O.A Smile
Dziekuje wszystkim za pomoc Smile

Moze jeszce bedzie okazja aby razem powalczyc Wink Wink

__________________
Nick w grze
(r4) Vampire
(r1) Tymon99
25-03-2008 16:03 Avalanche1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Avalanche1 Dodaj Avalanche1 do Listy kontaktów Dodaj Avalanche1 do twojej listy kontaktowej
gradius
Forum Ace


images/avatars/avatar-4091.jpg

Data rejestracji: 27-05-2007
Postów: 99
Klan: r4 LE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdańsk - Ujeścisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhh piekny obleg - szkoda tylko że to nie Ksin dostał rep - przydałby się pieczony smoczek w klanie Smile


A krew po zerowaniu można załatwić - wystarczy mieć farmę atakującą Wink

__________________


r3 - Gradius
r4 - Gradius

25-03-2008 16:04 gradius jest offline Szukaj postów użytkownika: gradius Dodaj gradius do Listy kontaktów
CoeNiK
Double Ace


images/avatars/avatar-7746.jpg

Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 118
Klan: RUNE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co tu duzo pisać - rewelacja.

wspaniała walka z obu stron... zastanawiam się czy nie zejść ze stołka dowodzącego i nie ponajemniczyć jak widze takie oblegi...

__________________
CoeN - RUNE RULEZ !!!!!
25-03-2008 17:20 CoeNiK jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeNiK Dodaj CoeNiK do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdybym sie dowiedzial o oblegu 5 min wczesniej to bym zalozyl swoj sprzet i przezyl...

dobrze, ze repa nie mialem a chociaz krew przybyla

oczywiscie graty dla Kosy_7 ;]

10/10

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O
25-03-2008 17:52 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
black_cherry
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia III
Skąd: r4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czuje się zaszczycona, dopiero 6 runda no i z KOGO rąk Smile piękna śmierć nie ma co Smile

# KoSiarz_7 zadaje cios krytyczny z broni Dobre Mp5k, black_cherry zostaje zraniona za 69 PKT ŻYCIA.
# black_cherry kończy swoje nie-życie na polu walki.

dzięki wszystkim za ten obleg, warto było Smile
25-03-2008 18:04 black_cherry jest offline Szukaj postów użytkownika: black_cherry Dodaj black_cherry do Listy kontaktów
Kotolak
Member


images/avatars/avatar-6171.jpg

Data rejestracji: 04-12-2007
Postów: 29
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kotolak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bulik napisał(a)

Ech a ksin się dalej zastanawiasz skąd ja miałem ful krwi na oblegu skoro mnie tuż przed 2 fazą zaatakowałeś Smile ))))) i wyzerowałeś


- najpierw zastanawiałem się jakim cudem z tobą wygrałem
- potem czemu masz zero krwi, byłem pewien że nie będziesz miał pełnego życia na oblegu, chcieliśmy nawet to "poprawić" ale obleg kończył się minuta z groszami nim można cię było znowu zaatakować
- myślę że miałeś uruchomiony atak na jakąś farmę który skończył się po moim ataku , ewentualnie zrobione wyprawy które odczytałeś dopiero po ataku, chyba z samych budynków (pogotowie, szpital itd) w ciągu godziny by ci się całe życie nie odnowiło

Niezły obleg:
- jedna osoba zgarnia tylko repa i nikt więcej i to w ilości ponad 2 K repa
- 35 osob traci repa
- ostatnia runda to już było jeden na jednego, i właśnie taka gorąca prośba na następny raz , jak ja atakuję to ty KoSiarz_7 stój w miejscu a nie robisz jakieś "wykonuje serię zwodów i unika trafienia" skandal... Big Grin

__________________
_

R10: Ksin
ID: 30643


Wypożyczam SZCZĘŚCIE + 46

+ 46 lucka, Zapraszam
25-03-2008 18:06 Kotolak jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotolak Dodaj Kotolak do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam... Ale wiesz... Przez 6 rund walki już mi tak na 7 zostało... I tak jakośTongue

Mam nadzieję, że mi wybaczysz;P
25-03-2008 18:55 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Murador
Newbie


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oby tak dalej.
Jak by nie patrzec obleg trzymal w napieciu do ostatniej rundy.
W sumie i tak sie zdziwilem ze dotrwalismy az tak dlugo i te 67pkt.
Gdybysmy wygrali byl by to najlepszy obleg jakiego widzialem i uczestniczylem.
25-03-2008 19:36 Murador jest offline Strona domowa Murador Szukaj postów użytkownika: Murador Dodaj Murador do Listy kontaktów
Avalanche1
Junior Member


images/avatars/avatar-7948.gif

Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 14
Klan: DeViL_TEaM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Dark side

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadza sie Artur brakowalo wygranej do tego wszystkiego. Smile
Kto wie gdyby ZAX mial full krwi i PZ jakby sie to skonczylo Big Grin Big Grin
Zaraz praktycznie po rozpoczeciu 2 fazy napisal do mnie ze nie zdarzyl nastukac krwi i jeszcze do tego mial kilka atakow na siebie. Frown
Mimo wszystko sadze ze ten obleg jest THE BEST jak na nasze poziomy Wink

Warto bylo!!!!! Tongue Tongue Tongue Tongue

__________________
Nick w grze
(r4) Vampire
(r1) Tymon99
25-03-2008 22:55 Avalanche1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Avalanche1 Dodaj Avalanche1 do Listy kontaktów Dodaj Avalanche1 do twojej listy kontaktowej
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » OBLĘŻENIE DeViL_TEaM vs The Best Of All - polecam, zadecydowało 67 p. życia :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH