Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Warunki pokojowe Date/Babel vs BK/NBK 26.03.2008 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Warunki pokojowe Date/Babel vs BK/NBK 26.03.2008 17 Ankieta - średnia ocena: 6,8217 Ankieta - średnia ocena: 6,82
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Warunki pokojowe Date/Babel vs BK/NBK 26.03.2008 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozejm dotyczy klanów:

Date City of Phoenix [Date]
Wieża Babel [Babilon]
Bloody Kingdom [BK]
New Bloody Kingdom [NBK]

1. Klany te zobowiązują się nie oblegać się nawzajem.
2. Kwadraty są własnością klanów. Członkowie klanów nie mają ochrony poza nimi. Wychodząc z klanu sam dbasz o swój kwadrat.
3. Oddanie kwadratów może się odbyć na zasadzie s3 za s3, s4 za s4 za porozumieniem stron.
4. W przypadku ataku obcego klanu na klan objęty rozejmem, niedopuszczalna jest pomoc klanowiczy wyżej wymienionych klanów, w klanie agresora

Pakt obowiązuje wstępnie do 27 kwietnia 2008 roku


* obcy klan - klan nie będący wśród klanów obkętych rozejmem

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 28-03-2008 22:45.

26-03-2008 17:17 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ustalone podpisane

__________________
Okrutnik r5
26-03-2008 17:20 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z podziałem trzecich stref?
Sorry, ale po ostatniej wojnie trzecie strefy były dzielone w miarę równo, mimo iż Date przegrało wojnę, więc zastanawia mnie, co to ma być za rozejm, kiedy nie ma w nim odpowiedzi na moje pytanie...

__________________
FREEDOM

26-03-2008 17:39 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lunarka napisał(a)
A co z podziałem trzecich stref?

no juz sa podzielone Big Grin

co sobie zdobedziemy teraz to nasze

__________________
R1 n00b id 131272
26-03-2008 17:44 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
Master1024
Viking


images/avatars/avatar-1659.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 616
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z okresem wypowiedzenia paktu? Smile Wypadałoby jakiś ustalić.

__________________
PuppyLuv.
26-03-2008 17:47 Master1024 jest offline Szukaj postów użytkownika: Master1024 Dodaj Master1024 do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Master1024 napisał(a)
A co z okresem wypowiedzenia paktu? Smile Wypadałoby jakiś ustalić.


chyba nie ma sensu, widziales po ostatniej wojnie ktos zapomni przecinka kropki czy jakiegos oblega i sie okazuje ze nie bylo zadnego paktu

__________________
R1 n00b id 131272
26-03-2008 17:51 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
inteligo napisał(a)

co sobie zdobedziemy teraz to nasze




Nie przekonuje mnie ta odpowiedź. Policz sobie dokładnie ilość trzecich stref i możliwych kwadratów do zdobycia.
Jeśli masz na myśli, to co ja, to nie wiem, czy się nad tym zastanawiałeś, ale istnieją jeszcze sojusze i trzecie strefy będą poza zasięgiem klanów BK.

__________________
FREEDOM

26-03-2008 17:51 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lunarka napisał(a)
cytat:
inteligo napisał(a)

co sobie zdobedziemy teraz to nasze




Nie przekonuje mnie ta odpowiedź. Policz sobie dokładnie ilość trzecich stref i możliwych kwadratów do zdobycia.
Jeśli masz na myśli, to co ja, to nie wiem, czy się nad tym zastanawiałeś, ale istnieją jeszcze sojusze i trzecie strefy będą poza zasięgiem klanów BK.


wg mnie lepszy taki sojusz niz tracic kazda zdobyta 3

ale to tylko moje zdanie

nie uczestniczylem w negocjacjach pokojowych

__________________
R1 n00b id 131272
26-03-2008 18:00 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh Lunarka jak dla mnie nie ma tu co sie wyklucać Smile date ma wladze i moze z nia robic co chce i to robi nawet dotknelo to ostatnio akademie khorna bo pewna osoba zostawila 3s w Khornie (szczegolow nie znam) i zmienila konto wiec soebie ymyslila ze moze 3s komus zabrac no i padlo na akademie khorna Smile troche mi to nie pasuje bo Sex jak panowal to byl wladca sam sobie i nikomu tego nie narzucal a Date niby takie dobre wspaniale wprowadza tyranie Wink no coz nie dotyczy mnie ta wojna ale chyba lepiej ze sie skonczyla Tongue
26-03-2008 18:01 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Psychonauta
Junior Member


images/avatars/avatar-6159.jpg

Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 20
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak z tym podziałem 3s - to trzeba dogadać.
Ale pokój dobrze nam zrobi... na jakiś czasWink

__________________
Nick na R1 - Psychonauta
26-03-2008 18:06 Psychonauta jest offline Szukaj postów użytkownika: Psychonauta Dodaj Psychonauta do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)
heh Lunarka jak dla mnie nie ma tu co sie wyklucać Smile date ma wladze i moze z nia robic co chce i to robi nawet dotknelo to ostatnio akademie khorna bo pewna osoba zostawila 3s w Khornie (szczegolow nie znam) i zmienila konto wiec soebie ymyslila ze moze 3s komus zabrac no i padlo na akademie khorna Smile troche mi to nie pasuje bo Sex jak panowal to byl wladca sam sobie i nikomu tego nie narzucal a Date niby takie dobre wspaniale wprowadza tyranie Wink no coz nie dotyczy mnie ta wojna ale chyba lepiej ze sie skonczyla Tongue


Kartel, nie wiem, czy Twój post ma zabarwienie pozytywne, czy negatywne w stosunku do klanu SEX, ale uważam iż ten rozejm jest zupełnie nieprzemyślany przez osoby, które podjęły się rozmów negocjacyjnych.

Nie podpisuję się pod tym rozejmem. Może nie mam wiele do gadania, ale nie zgodzę się na to, żeby osoby, grające w ta grę praktycznie od samego jej początku i które budowały swoje kwadraty od zera, siedziały ciągle w 4 strefie i traciły przyjemność z gry. Nie mówię teraz o sobie, bo mnie wcale nie przeraża siedzenie w 4 strefie, ale o ludziach, którzy czerpią satysfakcję, gdy mają świadomość, że mogą dropnąć sobie szybkość, czy preko i właśnie ta myśl między innymi trzyma ich przy tej grze.

Ktoś chyba tutaj ma przerost ambicji nad treścią celu...

Ostatnio coraz więcej ludzi miało problem do klanu SEX, jaki to on zły, bo był sobie top 1 rankingu... śmiech na sali...
Nie wszyscy chyba zauważyli, że po ostatniej wojnie to właśnie klan SEX pokazał ludzkie oblicze i rozdzielił trzecie strefy tak, żeby każdy mógł sobie spokojnie pograć.

Skoro nic nie pisze na ten temat, mam prawo myśleć, że albo Date ma nas gdzieś, albo zarząd BK nie poczynił żadnego kroku, aby rozmowa na temat rozejmu potoczyła się innym torem i by rozejm ten wyglądał inaczej...

__________________
FREEDOM

26-03-2008 18:19 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie o tym mówie że SEX umiał być top 1 tak żeby wszyscy byli szcześliwy łącznie z Date z ktorym prawie ciegle mial wojne Tongue a Date jest najlepsze i z tego kozysta, fakt nalezy sie im to bo wygrali, ale Sex byl bardziej ludzki jak dla mnie Smile a o wyklucaniu chodzilo o to że Date raczej nie odda ani nie podzieli 3s Smile
26-03-2008 18:23 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Arthu_r
Lord


images/avatars/avatar-9376.gif

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 274
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lunarka napisał(a)
cytat:
Kartel napisał(a)
heh Lunarka jak dla mnie nie ma tu co sie wyklucać Smile date ma wladze i moze z nia robic co chce i to robi nawet dotknelo to ostatnio akademie khorna bo pewna osoba zostawila 3s w Khornie (szczegolow nie znam) i zmienila konto wiec soebie ymyslila ze moze 3s komus zabrac no i padlo na akademie khorna Smile troche mi to nie pasuje bo Sex jak panowal to byl wladca sam sobie i nikomu tego nie narzucal a Date niby takie dobre wspaniale wprowadza tyranie Wink no coz nie dotyczy mnie ta wojna ale chyba lepiej ze sie skonczyla Tongue


Kartel, nie wiem, czy Twój post ma zabarwienie pozytywne, czy negatywne w stosunku do klanu SEX, ale uważam iż ten rozejm jest zupełnie nieprzemyślany przez osoby, które podjęły się rozmów negocjacyjnych.

Nie podpisuję się pod tym rozejmem. Może nie mam wiele do gadania, ale nie zgodzę się na to, żeby osoby, grające w ta grę praktycznie od samego jej początku i które budowały swoje kwadraty od zera, siedziały ciągle w 4 strefie i traciły przyjemność z gry. Nie mówię teraz o sobie, bo mnie wcale nie przeraża siedzenie w 4 strefie, ale o ludziach, którzy czerpią satysfakcję, gdy mają świadomość, że mogą dropnąć sobie szybkość, czy preko i właśnie ta myśl między innymi trzyma ich przy tej grze.

Ktoś chyba tutaj ma przerost ambicji nad treścią celu...

Ostatnio coraz więcej ludzi miało problem do klanu SEX, jaki to on zły, bo był sobie top 1 rankingu... śmiech na sali...
Nie wszyscy chyba zauważyli, że po ostatniej wojnie to właśnie klan SEX pokazał ludzkie oblicze i rozdzielił trzecie strefy tak, żeby każdy mógł sobie spokojnie pograć.

Skoro nic nie pisze na ten temat, mam prawo myśleć, że albo Date ma nas gdzieś, albo zarząd BK nie poczynił żadnego kroku, aby rozmowa na temat rozejmu potoczyła się innym torem i by rozejm ten wyglądał inaczej...



Podpisuję się pod tym co napisała Lunarka (SECTUM) , szczególnie pod tym wytłuszczonym drukiem.
26-03-2008 19:13 Arthu_r jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthu_r Dodaj Arthu_r do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arthu_r
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje skromne zdanie:

takimi sojuszami i paktami o nieobleganiu sie, tak jakby psujecie klimat tej gry... bo co to za WOJNY Krwi, gdzie klany z TOPki, ktore powinny walczyc o dominacje na serwerze, zawieraja pakty i sojusze i nijako ułatwiaja sobie gre, bo nie muszą się martwić, że ktoś im kwadrat zabierze.

No ale trudno Wink bawcie się dobrze Happy
26-03-2008 19:26 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
Lulian
Forum Ace


Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 97
Klan: czasem lubie ogladać ;p
Skąd: Z naprzeciwka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem, podpisanie paktu powinno sie wiazac z jakimis wymiankami z klockami 3s. klan ktory jest najsilniejszy na bw - date i jego sojusznicy maja bardzo duzą ilosc klockow w 3s. w zwiazku z tym blokują rozwoj innym graczom z pozostałych klanów, co za tym idzie - oni się rozwijaja, slabsi beda nadal słabszymi.

wg. nonsens. troche sprawiedliwości i czlowieczenstwa by się przydalo. a przede wszystkim kultury
26-03-2008 19:31 Lulian jest offline Szukaj postów użytkownika: Lulian Dodaj Lulian do Listy kontaktów
Master1024
Viking


images/avatars/avatar-1659.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 616
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm, po dogłębnej analizie przedstawionych warunków oraz zapoznaniu się z opiniami innych, muszę dojść do wniosku, że pakt ten jest dosyć niedopracowany i krzywdzący dla osób z grupy BK (i nie mówię tu o mnie, mogę sobie w s4 siedzieć). Jak to Okrutnik gdzieś kiedyś napisał "s3 zapewnia rozwój i klan bez s3 dużo traci" (cytowane z pamięci, mogło być to inaczej sformułowane), więc powinien nastąpić podział s3 zapewniający chociaż ograniczony czasowo dostęp każdej osoby w grupie klanów do s3. Gra chyba nie polega na uprzykrzaniu życia innym (chociaż znajdzie się grupa ludzi którzy grają tylko po to), ale na miłemu spędzaniu czasu i możliwości rozwoju w grze. Po co komu grać, skoro jest skazany na tą s4 i nie ma nawet możliwości zaliczenia zadań w s3? W poprzedniej wojnie zwycięskie klany SEX & Khorn przydzieliły grupie DATE około 40% kwadratów, nawet z czystej przyzwoitości powinno się odwdzięczyć tym samym (chociaż oczywiście nikogo do niczego nie zmuszam).

Słowem podsumowania, NIE podpisuję się pod zaproponowanymi warunkami rozejmu.

__________________
PuppyLuv.
26-03-2008 19:32 Master1024 jest offline Szukaj postów użytkownika: Master1024 Dodaj Master1024 do Listy kontaktów
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Date podpisuje sie pod pokojem.


a posty ludzi spoza klanów to spam i proszę o nie zaśmiecanie tematu.

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kesi: 26-03-2008 19:59.

26-03-2008 19:35 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lunarka napisał(a)


Nie podpisuję się pod tym rozejmem. Może nie mam wiele do gadania, ale nie zgodzę się na to, żeby osoby, grające w ta grę praktycznie od samego jej początku i które budowały swoje kwadraty od zera, siedziały ciągle w 4 strefie i traciły przyjemność z gry.


........

..
..
Skoro nic nie pisze na ten temat, mam prawo myśleć, że albo Date ma nas gdzieś, albo zarząd BK nie poczynił żadnego kroku, aby rozmowa na temat rozejmu potoczyła się innym torem i by rozejm ten wyglądał inaczej...


I tu sie rodzi pytanie - Magda czy jestes czescia klanu czy nie ? Jesli tak to Twoj brak zgody lub poparcie nie znaczy zawiele ( jak sama zauwazylas Wink ) bo to Lider klanu ( Intel ) lub osoba wyznaczona na negocjatora wyznacza warunk paktu czy tez pokoju ( nazywac mozna sobie jak sie chce )
Jesli nie jestes czescia klanu lub sie kategorycznie nie zgadzasz z postanowieniami zarzadu to odejdz od niego ( troche to glupio brzmi bo jak mozna odejsc od klanu ktorego sie nie jest czescia Tongue ) i tyle . Jestem pewien ze jako czolowy gracz Top znajdziesz sobie gdzies miejsce Smile

Zgadzam sie z Intelem :
cytat:
inteligo napisał(a)
wg mnie lepszy taki sojusz niz tracic kazda zdobyta 3

ale to tylko moje zdanie

nie uczestniczylem w negocjacjach pokojowych



Nastepne ewentualne wypowiedzi postaram sie tez umieszczac w tym miejscu aby nie bylo tego zbyt duzo Smile

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
26-03-2008 19:37 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)


I tu sie rodzi pytanie - Magda czy jestes czescia klanu czy nie ? Jesli tak to Twoj brak zgody lub poparcie nie znaczy zawiele ( jak sama zauwazylas Wink ) bo to Lider klanu ( Intel ) lub osoba wyznaczona na negocjatora wyznacza warunk paktu czy tez pokoju ( nazywac mozna sobie jak sie chce )
Jesli nie jestes czescia klanu lub sie kategorycznie nie zgadzasz z postanowieniami zarzadu to odejdz od niego ( troche to glupio brzmi bo jak mozna odejsc od klanu ktorego sie nie jest czescia Tongue ) i tyle . Jestem pewien ze jako czolowy gracz Top znajdziesz sobie gdzies miejsce Smile




Jestem częścią klanu BK, jak i inni wypowiadający się w temacie, jednak rozejm ten nie był z nami konsultowany i zarówno ja, jak i moi współklanowicze mają prawo wyrazić na jego temat opinię, bo nie sami liderzy tworzą klan, a ludzie, którzy muszą się z nimi zgadzać.

__________________
FREEDOM

26-03-2008 19:41 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
inteligo
Triple Ace


images/avatars/avatar-5710.png

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 175
Klan: Rh+
Kraina: Necropolia
Skąd: Plymouth

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po glebszej analizie musze sie zgodzic ze swoimi ludzmi Big Grin

taki pakt to nie pakt

nie podpisuje sie pod nim

jezeli bedziecie chcieli (date) pogadac o jakims sensownym pokoju to zapraszam

gg macie w profilu

__________________
R1 n00b id 131272
26-03-2008 19:45 inteligo jest offline Szukaj postów użytkownika: inteligo Dodaj inteligo do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z akademiami.....hmmm???
jak bede rozdzielone kwadraty w 3s??
moze przydalo by sie jakies info bo lilith_o_fire jest na urlopie


i calkowicie zgadzam sie z Lunarka o tym ze kazdy by chociaz chcial przez te pare dni w 3s posiedziec, bo sam gram w ta gre od bardzo dawna ( patrz data rejestracji) i ani razu tego nie zakosztowałem.....Frown

pewnie pare ludzi napisze ze to nie temat od zalenia sie Tongue

ps1. a nie mowilem ze tak napisza o zaleniu sie!!
ps2. no tak a my bedziemy w d*** dotawac od aBK, bardzo milo....... Wink

__________________
r18: Marshal

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 3xerwin: 26-03-2008 20:03.

26-03-2008 19:47 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
femme
Viking


images/avatars/avatar-5185.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 595
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako byly czlonek sex i obecnie koalicji BK, NIE PODPISUJE SIE pod takim pokojem

chociaz jestesmy w sumie klanem, ktory nie wygral wojny tym razem, to uwazam, ze podzial kwadratow powinien byc analogiczny do tamtej wojny KIEDY TO DATE PRZEGRALO Z KRETESEM, a mimo to dostalo kwadraty w 3 strefie i nie bylo zmuszane do wyrywania ich silą ze slabszych klanow

apeluje wiec do zarzadu date o jakies sensowne propozycje, w koncu to Wy ustalacie wiekszosc warunków
ale powtarzam - SENSOWNE a nie takie byle co Big Grin

to tyle ode mnie

__________________
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
ID 36112

26-03-2008 19:52 femme jest offline Szukaj postów użytkownika: femme Dodaj femme do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Master1024 napisał(a)
Jak to Okrutnik gdzieś kiedyś napisał "s3 zapewnia rozwój i klan bez s3 dużo traci" (cytowane z pamięci, mogło być to inaczej sformułowane), więc powinien nastąpić podział s3 zapewniający chociaż ograniczony czasowo dostęp każdej osoby w grupie klanów do s3.


Tak rzeczywiście mówię zawsze. I stąd ta oferta polowań na trzy poza klanem - macie szansę i będzie ciekawie przez to. Ale nic za darmo Smile .

cytat:
Master1024 napisał(a)
W poprzedniej wojnie zwycięskie klany SEX & Khorn przydzieliły grupie DATE około 40% kwadratów, nawet z czystej przyzwoitości powinno się odwdzięczyć tym samym (chociaż oczywiście nikogo do niczego nie zmuszam).

Słowem podsumowania, NIE podpisuję się pod zaproponowanymi warunkami rozejmu.


Khorn i Sex date nie dali ani jednego kwadratu w prezencie - wszystkie kwadraty jakie Date i Babilon miały były wywalczone bądź utrzymane.
Jak sądzicie że dacie rady to walczcie dalej, jak nie to warunki są takie jak widać.
Z szansą na rozwój.

A co do płaczów innych ludzi temat dotyczy 4 klanów a nie zbawiania sewera.

__________________
Okrutnik r5
26-03-2008 19:58 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W poprzednim pokoju kwadraty były podzielone i nikt nie mógł żadnego kwadratu oblegać, a tu prosze bardzo , chcesz to polujesz, jak ktos nie będzie miał ochronki to jego strata. 3 strefa ma 144 kwadraty Date nie posiada nawet połowy z nich.

A co do akademii, nie sa objete warunkami pokoju.


P.S. Xalenku post edytowałam Happy

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kesi: 26-03-2008 20:00.

26-03-2008 19:59 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam ponownie........bez zbytniej megalomanii......... dodam ze jako przywódca klanu który skłonil koalicje BK do podjecia rozmów pokojowych.......Wieży Babel...........mimo tego nie uczestnicze w rozmowach pokojowych i siedze cicho uznając że do tego typu rozmów wyznaczone sa odpowiednie osoby........czytaj dowodztwo Date któremu i ja jestem posłuszna........tak tak to nie żart.......oraz przywódca koalicji BK........pan Inteligo......ktorego post widze na samej górze.......:-).....jakim więc prawem na warunki pokojowe nie zgadzają się osoby nieupowaznione do tego .........ja rozumiem płęć piękna........ja rozumiem........osobistości tej gry.......nie rozumiem jeno dlaczego męski kark pana Inteligo tak łatwo sie zgina po urokiem obojga pań.........?????????


pozdrawiem wszystkich czytających.......pazurzasta

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
26-03-2008 20:51 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ma byc pokoj? Big Grin
Ktos chyba w nocy z lozka spadl i sie zbyt mocno uderzyl w to cos nakarku Wink
Nawet gdyby BK podpisalo pakt w takiej postaci opuszcze klan i bede sam(a moze nie sam) kontynuowal walke.
26-03-2008 20:58 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Alaska
Forum Ace


images/avatars/avatar-18798.gif

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 80
Klan: Castle, DATE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl I po co to zamieszanie na forum
BK proponuje pokój ...BK nie zgadza się na własną propozycję
Czy nie można pewnych spraw ustalić najpierw we własnym gronie?

__________________
------------------------
nick r1 - Alaska
26-03-2008 21:05 Alaska jest offline Szukaj postów użytkownika: Alaska Dodaj Alaska do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Midas-grala
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak.

Decyzja została podjęta, nie macie co w temacie spamować, płakać, marudzić.

Można pisać na priv.


Warunki takie, bo Date na więcej nie pozwala. JAkby chcieli w miarę równego podziału s3 które nie jest w Khornie to by sie zgodzili. To było pierwsze o czym pisałem.

Decyzję podjęła większocś "rady klanu" czyli
Skullpig, mix, water, Psycho, midas, intel, Strad.

Sectumki nie pytałem, bo jej nie było, a czas na podjecie decyzji dostalismy do 16:00. Po prostu policzyłem głos intela jako 2.
Tak samo nie wliczałem głosu Jonasza, którego nie ma obecnie ...

Chcecie zmian, spróbujcie dogadać korzystniejsze warunki ale nie w tym temacie.

Tak więc przestać mi lamentować na forum. Tutaj o dziwo musze poprzeć pazurzastą.


Tyle odemnie.



Edit
Ludzie w sprawie punktu 4 popatrzcie na 1 post, troche rozwinęłem temat, bo to co dostawałem na pw to przechodzi ludzkie pojęcie.
A pytanie skąd ja mam wiedzieć czy 6 osób już dzisiaj napadał klan, mnie dobiło.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 27-03-2008 00:32.

27-03-2008 00:18 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, jedna sprawa...
Moje slowa byly troszke inne...
"Robcie co chcecie". - prosze sie tego trzymac ;]
o czym tez wiedzial Okrutnik.
Dlaczego? Heh - ścislej, jesli sie nie zgodze na to, aby wszystko było po mysli DATE, to bedzie wojna- a jakos nie swieci mi sie byc powodem ku temu :-) ( aczkolwiek moglo to by byc pasjonujace Big Grin )


Nigdy nie uzylam slow , ze chce rozejmu ;]
Ani tez do konca sie nie zgodzilam.
Z bardzo prostych przyczyn, o ktorych pisali poprzednicy.
Pomine fakt, ze cala sytuacja jest irytujaca dosc... ;]

Z racji tego tez, ze chec rozejmu spadla tak nagle, oraz nie podjecie decyzji przez cala "rade" - powiedzialam - robcie co chcecie. , nie chcialam w to wchodzic... Evil - dlaczego - patrz wyzej ;]


Prawde powiedziawszy nie do konca rozumiem ten rozejm.
Dojdzie do tego, ze za jakis czas znowu bedzie wojna, bo dosłownie bedzie wialo "nuda" ;]
I tak ciagle i ciagle i ciagle... ;]
Pomine fakt, ze cala ta "wojna" to dla mnie parodia.
Czasem rece opadaja...
Ale coz...


A co do 3s? Intel, Lopek - kto powiedzial ze trzeba je tracic?
Wystarczy dobre zorganizowanie ;]
No ale chyba ja Wam o tym nie musze mowic...


Mysle ze, caly "rozejm" powinien zostac dopracowany.
O ile mozna by tu mowic o rozejmie....
I tyle.
Proponuje czasowstrzymywacz :> Big Grin

Ktos kiedys spiewal
"Nie zadzieraj nosa..." la la la ;-)
Fajny kawalek ;]


Pozdrawiam Smile

Water.

Edit : no literowki no! ;]

Edit1: No zawsze o czyms zapomne Big Grin

__________________
Maleństwo \O/ Wink


Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez water: 27-03-2008 08:35.

27-03-2008 08:18 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak. Tak samo jak Sex kiedyś pozwolił nam zatrzymać kwadraty które udało nam sie jakims cudem uchronic przed utratą, tak samo my pozwalamy zachowac wam te kwadraty, które wy macie, pochowane lub nie. Dlaczego mamy oddawać to co zdobylismy ciężka walką? Date od sex nie dostało nigdy żadnych kwadratów w prezencie.

a co do nudy, zawsze sie pojawia jak jest jakis rozejm a , zakaz obleganie jest tylko w klanach własnie po to zeby tej nudy w miare nie było.
Bądzmy szczerzy, zawsze ktos w koncu zapomni o ochronce Happy

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kesi: 27-03-2008 08:57.

27-03-2008 08:54 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Warunki pokojowe Date/Babel vs BK/NBK 26.03.2008

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH