Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Super Itemy z dalekich wypraw ! ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Super Itemy z dalekich wypraw ! ;)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Super Itemy z dalekich wypraw ! ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na 4 zaliczone dalekie wyprawy - 4xpałka

Świetne trofea Tongue

__________________
gg : 10113142
13-08-2006 10:13 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
AmpliDude
Full Member


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 53
Skąd: Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciesz się, zę wogóle coś masz. Ja kiedyś wszystkie 10 łatwych wypraw spaliłem. Pech to pech...

__________________
- I know Kung-Fu.
- Show me.
13-08-2006 10:17 AmpliDude jest offline Szukaj postów użytkownika: AmpliDude Dodaj AmpliDude do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nikt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cieszę się , jestem wprost wniebowzięty Wink

martwi mnie po prostu stan mego uzbrojenia Tongue

__________________
gg : 10113142
13-08-2006 10:19 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wiesz, jakby co drugą wyprawę wypadały super unikaty, to gra byłaby nudna Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-08-2006 10:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Legolas
Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi na dalekiej wyprawie udalo sie znalezc dobra palke mocy Wink Lepsze to niz miecz

__________________
To nowa era, to czas ludzi cienia

R10-Shocker
13-08-2006 10:31 Legolas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legolas Dodaj Legolas do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nikt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja się zasadziłem przed chwilką na wampirka który miał 27 pkt zwinności....
Przegrałem Tongue
Ciekawe jaki to itemek tyle mu daje ?

__________________
gg : 10113142
13-08-2006 10:32 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może to kultysta i użył arkana zwiększającego zwinność, albo ma itemek z prefixem/sufixem dodającym do zręczności.
Na takich najlepsze są dobre bronie palne Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-08-2006 10:54 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nikt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kultysta - fakt Tongue użył arkan w obronie - też fakt Tongue

Mam tylko 2 zwykłe glocki Frown a i ze spostrzegawczością u mnie nie najlepiej Wink

__________________
gg : 10113142
13-08-2006 10:56 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Super Itemy z dalekich wypraw ! ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH