Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Kozacy: Art of War/Sztuka wojny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kozacy: Art of War/Sztuka wojny
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nataniel2
Triple Ace


images/avatars/avatar-7808.jpg

Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 162
Klan: Salem
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Kozacy: Art of War/Sztuka wojny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, czy istnieje spolszczenie do gry: "kozacy: Art of War"??? A jeżeli nie to czy można jakoś zrobić aby było po polsku???

__________________

Jak coś kupiłem/s pisać
R1:Nataniel
R2:JarOl
06-04-2008 19:50 Nataniel2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel2 Dodaj Nataniel2 do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli wujek google nic nie znalazł, to na 90% nie ma spolszczenia. A jeśli nie ma spolszczenia, to nie da się zrobić ot tak żeby gra była po polsku Big Grin
06-04-2008 20:30 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
Nataniel2
Triple Ace


images/avatars/avatar-7808.jpg

Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 162
Klan: Salem
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nataniel2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko że w google wszystkie posty na forach są z 2002rSmile )

__________________

Jak coś kupiłem/s pisać
R1:Nataniel
R2:JarOl
07-04-2008 15:30 Nataniel2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel2 Dodaj Nataniel2 do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ściągałeś z neta to masz ang.A ja grałem kiedys u kumpla daaaaaaawnooooooo temu i miał po Polsku(wer.original).Więc spolszczenie tez powinno być

__________________

By Olsz4k

08-04-2008 15:51 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak nie mozna na google wyszukac to lipa.... Tongue ja sam mialem po polsku
jesli chcesz to pobierz sobie wersje polska i git.....Smile

a jak chcesz jeszcza jakas gre tworcow Kozakow to zobacz sobie American Conquest.....wlasnie naginam na zmiane z BW...Smile

__________________
r18: Marshal
08-04-2008 15:55 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
Nataniel2
Triple Ace


images/avatars/avatar-7808.jpg

Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 162
Klan: Salem
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nataniel2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A,ericka grałem fajne... akozaków mam tak, że mam płytke z kozakami EW i na niej jest dodatek Sztuka walki no i spolszczenia nie mogę znaleść...

__________________

Jak coś kupiłem/s pisać
R1:Nataniel
R2:JarOl
08-04-2008 18:56 Nataniel2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel2 Dodaj Nataniel2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Kozacy: Art of War/Sztuka wojny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH