Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WŁAMANIE NA KONTO Kradzież konta dalsza część » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kradzież konta dalsza część 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Kradzież konta dalsza część Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kradziez Konta




Nie no C47 temat jeszcze nie dobiegł końca wiec nie wiem dlaczego go zamknąłeś. Skoro Operator nie może , czytaj nie chce pomóc graczowi który popełnił błąd > UFAJAC, może zawsze naprawić błąd systemu. Gdyż to podczas BANA skradziono mi postać, podczas banika gdzie nie jest możliwe wejście na konto ani "niby" żadna akcja na nim mająca na celu jakąkolwiek ingerencję gracza. Jednak okazuje się , że SYSTEM pozwala na to. Możemy przyjąć hipotezę , że akurat po banie miałem maila zmienić gdyż w temacie taktującym o mojej postaci wypowiedział się negatywnie jej dawny właściciel, stąd chęć zmiany maila by czasami konto nie zostało skradzione , lecz niestety SYSTEM okazuje się, że pozwala jednak na ingerencje na koncie. Stąd ponawiam prośbę i zamianę maila, gdyż to z winy takowej możliwości zamiany hasła podczas banicji nie mogę teraz grać. Nigdzie nie jest raczej an forum napisane, że jest taka opcja Smile .

__________________

Duke
07-04-2008 19:14 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z twojej winy nie zmieniłeś e-maila i wczesniej i później w trakcie bana

zamykam, kolejny takie temat = dwa ostrzeżenia (za ten i za ten kolejny)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-04-2008 21:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WŁAMANIE NA KONTO Kradzież konta dalsza część

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH