Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 zadanie z budynkami w 4s » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadanie z budynkami w 4s
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
djhans1986
Triple Ace


images/avatars/avatar-455.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 243

zadanie z budynkami w 4s Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pytanie może lekko noobiarskie ale nie jestem do końca pewny dlatego pytam może ktoś mial taka sytuacje troche zblizona do tej wyjasnianej w faq ale niejest to ta sama sytuacja otoz:

przejalem pusty kwadra w 4s i zaczynam a wzasadzi juz jestm na wysokim etapie rozbudowy go rozbudowywac wiem ze jest zadanie wybuduj wszystkie budynki ze strefy 4 ale jszcze jest ono nieaktywne i tu moje pyanie czy jak teraz wybuduje to zadanie bedzie zaliczone czy nie.
bo niewiem czy oplaca sie teraz wznosic wszystkkie budynki w 4s czy poczekac na to zadanie??

__________________
W grze dostepny jak orgazmus dawniej marius_orgazmus
08-04-2008 18:47 djhans1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: djhans1986 Dodaj djhans1986 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile się nie mylę to nie będzie zaliczone,bo jak się nie pojawia to znaczy ze narazie nie trzebaSmile Big Grin

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

08-04-2008 19:06 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 zadanie z budynkami w 4s

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH