Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 prosze pomóżcie - już nie trzeba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony prosze pomóżcie - już nie trzeba
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mais
Newbie


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

prosze pomóżcie - już nie trzeba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE ZABARDZO WIEM CO ZROBIĆ. KUPIŁEM NIEDAWNO ORCHE (ZWYKŁĄ) I WALE DOBRYM AKACZEM. I NIE WIEM, CZY MOŻE ZAMIENIĆ NA 2 DOSKONAŁE UZI. WTEDY BEDE MIAŁ WI.ĘCEJ ATAKÓW ALE PO MNIEJ OBRAŻEŃ.

POMOCY

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mais: 14-04-2008 17:40.

09-04-2008 16:23 Mais jest offline Szukaj postów użytkownika: Mais Dodaj Mais do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dsk. uzi to nie jest duży wydatek więc możesz kupić i testować.No ewntualnie pożyczyć.Osobiście używałbym uzików ale wybór twój

__________________

By Olsz4k

10-04-2008 19:53 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
Mais
Newbie


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mais
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktoś jeszcze ma ochote sie wypowiedzieć?
12-04-2008 09:17 Mais jest offline Szukaj postów użytkownika: Mais Dodaj Mais do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Średnie obrażenia z dosk. uzy wraz ze zwykłą orchą: 432
Maxymalne obrażenia ze zwykłą orchą: 600
Minimalne obrażenia wraz ze zwykłą orchą: 264
(Ofc na runde ;p)

Średnie obrażenia z d. akacza wraz ze zwykłą orchą: 404
Maxymalne obrażenia ze zwykłą orchą: 464
Minimalne obrażenia wraz ze zwykłą orchą: 384
(Na runde)...

Co wolisz to bierz ;p
13-04-2008 11:17 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Mais
Newbie


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mais
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha my sobie tu o palnej a ja kupiełem dobrą lekką kose i jestem bardzo happy. kryty w każdej walce.


Mais zadaje cios krytyczny z broni Dobra Lekka Kosa, Maharet_Mekare zostaje zraniona za 388 PKT ŻYCIA.

a normalnie to tak tyle

Mais zadaje cios krytyczny z broni Dobra Lekka Kosa, Hugan zostaje zraniony za 286 PKT ŻYCIA.

z dwojga ... lepsze trzecie Big Grin
14-04-2008 17:35 Mais jest offline Szukaj postów użytkownika: Mais Dodaj Mais do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 prosze pomóżcie - już nie trzeba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH