Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.86 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 0.86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rycerz Smierci
Junior Member


Data rejestracji: 04-08-2006
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie lwpiej by bylo zrobic co 30 min??

__________________

14-08-2006 18:07 Rycerz Smierci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rycerz Smierci Dodaj Rycerz Smierci do Listy kontaktów
Rycerz Smierci
Junior Member


Data rejestracji: 04-08-2006
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Rycerz Smierci

To nie lwpiej by bylo zrobic co 30 min??


EDIT: To nie lepiej by bylo zrobic co 30 min??

__________________

14-08-2006 18:08 Rycerz Smierci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rycerz Smierci Dodaj Rycerz Smierci do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie.
A czemu miałoby być lepiej tak zrobić?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




14-08-2006 18:12 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Rycerz Smierci
Junior Member


Data rejestracji: 04-08-2006
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo tak to mi sie nie chce czekac tej godziny az mi sie odnowi polowanie.

Ale mniejsza z tym czy jak skoncze polowac np o 22.00 bo ide na belety czy cos to zostaja mi jeszcze dwa polowania. To mi te polowania przepadna?? Czy bede mial je na drugi dzien??

__________________

14-08-2006 18:15 Rycerz Smierci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rycerz Smierci Dodaj Rycerz Smierci do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie możesz po prostu przeczytać pierwszego posta? Wink
Przepadną ci tylko wtedy gdy skumulują się do swojej maksymalnej wartości. Oczywiście nie zostaną wtedy wyzerowane ani ich nie stracisz, tylko po prostu nie będą rosły dalej póki choć jednego nie wykorzystasz.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




14-08-2006 18:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kasik
Junior Member


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 13
Skąd: Icewind Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie czytałam forum i gdyby to był mój problem to nie pisałabym już Smile nie miałam konta premium.. chociaż może już jest wszystko w porządku bo o 18 dodało mi jedną wyprawę.. zobaczę później pewnie już jest wszystko ok Smile
14-08-2006 19:17 Kasik jest offline Szukaj postów użytkownika: Kasik Dodaj Kasik do Listy kontaktów
Buzz
Junior Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 10
Klan: Terra Inc0gnita
Skąd: Torun

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja chyba będę jedyną osobą, która nie okaże hurraoptymizmu z powodu tych zmian. I wcale nie chodzi o to, że uważam je za złe - po prostu mi akurat nie pasują. Pracuję w biurze i tylko tu mam dostęp do netu. No i tak się składa, że akurat w godzinach pracy byłem w stanie wykorzystać te akcje z rana, a po 15 te popołudniowe. No i spokojnie mogłem iść do domu. Teraz boję się, że będę zostawał na nadgodzinach, żeby wykorzystać wszystkie dostępne akcje, a moje życie rodzinne padnie. Generalnie zmiana jest sensowna, tylko akurat mi nie pasuje.
16-08-2006 17:51 Buzz jest offline Szukaj postów użytkownika: Buzz Dodaj Buzz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież możesz wykorzystać wykorzystać rano akcje z nocy, a po 15tej te które dojdą od rana i w ten sposób następnego dnia rano znowu masz ok 12-15 akcji.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-08-2006 17:53 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Buzz
Junior Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 10
Klan: Terra Inc0gnita
Skąd: Torun

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie jeszcze nie wyliczyłem tych wszystkich godzin. Zresztą napisałem - uważam zmiany za sensowne i logiczne.

P.S. Chyba powoli wychodzę na zgreda, więc: GRA JEST SUPER. Na prawdę, tylko dlatego zaglądam i odzywam się na forum. Jest EXTRA. Wielkie gratsy i oby zabawa nikogo nie znudziła.
16-08-2006 18:00 Buzz jest offline Szukaj postów użytkownika: Buzz Dodaj Buzz do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.86

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH