Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 antyczna pałka ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony antyczna pałka ??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kulfon
Full Member


images/avatars/avatar-7888.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 73
Klan: .Dark Angels.
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Były lukasek95 na forum

antyczna pałka ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdobyłem antyczną pałke i mam pytanie związane z nią :

mam ją sprzedać?? czy se zostawić bo kiedyś sie może przydać !!

__________________
To tylko jeden gryz a pomagasz
13-04-2008 14:29 kulfon jest offline Strona domowa kulfon Szukaj postów użytkownika: kulfon Dodaj kulfon do Listy kontaktów AIM Screen Name of kulfon: Były lukasek95 na forum YIM Account Name of kulfon: Były lukasek95 na forum Zobacz profil MSN kulfon
Cannonn
Lord


images/avatars/avatar-9496.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 278
Kraina: Necropolia
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwykły antyk to raczej złom.

__________________

Polecam Wszystkich Grafików z Forum Smile

13-04-2008 14:32 Cannonn jest offline Szukaj postów użytkownika: Cannonn Dodaj Cannonn do Listy kontaktów
kulfon
Full Member


images/avatars/avatar-7888.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 73
Klan: .Dark Angels.
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Były lukasek95 na forum

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kulfon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli sprzedać ??

__________________
To tylko jeden gryz a pomagasz
13-04-2008 15:01 kulfon jest offline Strona domowa kulfon Szukaj postów użytkownika: kulfon Dodaj kulfon do Listy kontaktów AIM Screen Name of kulfon: Były lukasek95 na forum YIM Account Name of kulfon: Były lukasek95 na forum Zobacz profil MSN kulfon
Cannonn
Lord


images/avatars/avatar-9496.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 278
Kraina: Necropolia
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy sprzedasz, może za 1kk.

__________________

Polecam Wszystkich Grafików z Forum Smile

13-04-2008 15:02 Cannonn jest offline Szukaj postów użytkownika: Cannonn Dodaj Cannonn do Listy kontaktów
Ariox
Triple Ace


images/avatars/avatar-8404.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 213
Klan: top ten r4-SAMURAI
Kraina: Necropolia III
Skąd: wy dobrze wiecie skąd:)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak idziesz w białą to zostaw i może troche ulepsz na +3 założmy bo ja jak grałem na r2 to mażyłem o takiej

__________________

Polecam grafika Mid_Night

klikniesz?
13-04-2008 15:16 Ariox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ariox Dodaj Ariox do Listy kontaktów
kulfon
Full Member


images/avatars/avatar-7888.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 73
Klan: .Dark Angels.
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Były lukasek95 na forum

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kulfon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale nie idze na białą ide na 2h Smile sprzedam

__________________
To tylko jeden gryz a pomagasz
13-04-2008 15:23 kulfon jest offline Strona domowa kulfon Szukaj postów użytkownika: kulfon Dodaj kulfon do Listy kontaktów AIM Screen Name of kulfon: Były lukasek95 na forum YIM Account Name of kulfon: Były lukasek95 na forum Zobacz profil MSN kulfon
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 antyczna pałka ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH