Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Wampirza literatura pomysł » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wampirza literatura pomysł 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TheRyszyx
Junior Member


images/avatars/avatar-16674.jpg

Data rejestracji: 13-09-2007
Postów: 15

Text Wampirza literatura pomysł Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkim którym podoba się wampirzy świat i powoli wyrastają kły polecam książkę "Nocarz" i jej kontynuację "Renegat" Magdaleny Kozak. Myślę że może być dostępna w bibliotekach miejskich i sklepach z literaturą(nie będę reklamował=]). Książka ta może być inspiracją do wprowadzenia nowości i urozmaiceń do gry. Trzeba zwalczać monotonię. Pozdrawiam =]
Nie jestem do końca pewien czy wstawiłem temat w odpowiednim dziale. jeśli nie to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działo jeśli to nie problemSmile

__________________
nick w grze: Patton

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TheRyszyx: 15-04-2008 20:49.

15-04-2008 20:45 TheRyszyx jest offline Szukaj postów użytkownika: TheRyszyx Dodaj TheRyszyx do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyliles dzialy, a ksiazki przez ciebie wymienione chetnie przeczytam (jak znajde czas) Wink

edit : chyba ze masz jakies konkretne pomysly - to wtedy nie pomyliles dzialu. mozesz napisac jakies fragmenty ciekawe, ktore mozna wykorzystac

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 15-04-2008 22:17.

15-04-2008 22:13 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na prośbę autora przenoszę.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
17-04-2008 10:29 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytałem i "Nocarz"-a i "Renegat"-a Smile i gorąco polecam Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

17-04-2008 10:58 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

G.Masterton "Łowcy wampirów"

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

17-04-2008 11:03 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaką książke najbardziej lubicie ?

zamykam Smile

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

17-04-2008 18:07 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Wampirza literatura pomysł

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH