Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » FC vs DaTe » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony FC vs DaTe 9 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

FC vs DaTe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, gdzie mam zamieszczać wyniki jak ciągle zamykasz tematy. Już Ci kiedyś mówiem, że Ci władza uderza do głowy.

A dowody wkleiłem już. Jeszcze co najwyżej mogę dać zrzut pulpitu:




__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ace: 01-12-2006 17:21.

01-12-2006 17:07 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm wlasnie mialem pisac pytanie do naszej wszechwladnej administracji

ktora jest bardziej zaborcza od rosjan .

goscie robia tematy wojny fc -->> date
a administracja tylko zamyka tematy ,niech sie pokloca to sie fajnie czyta
ustala kto jest lepszy ,kto wiecej glupot naopowiadal.

Bardzo bym prosil o to aby nie zamykac tematow ,bedzie smieszniej.
chyba w kazdej grze na forum mozna sie posmiac,tylko tu jest tak powaznie
ze az nierealnie.Podejrzewam iz wampiry tez sie kloca a nie tylko sie bawia.Wink ))


pozdrowka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OJCIEC TADEUSZ: 01-12-2006 19:12.

01-12-2006 19:10 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ace
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No kubuś!

Czekam na riposte. Powiedz no coś elokwentnego...

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

01-12-2006 20:25 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co chcesz elokwentnego uslyszec?

Narazie to widze tylko i wylacznie spreparowane dowody i nic wiecej.

Dziecko takie wrzuty to ty mozesz mamie pokazywac.

Konkretnie pokaz nicka kto to napisal

i wowczas jak ten koles to potwierdzi to mozemy rozmawiac.

inaczej jest to zwykle przyklad nieudanej proby prowokacji

I naucz sie dziecinko ze jak pokazujesz jakis (dowod /dokument/log z gry )
to musi to byc podpisane zeby mozna bylo z cala 100% pewnoscia
zidentyfikowac nadawca inaczej zawsze bedziesz brany za tepa... i prowokatora .

pozdrowko

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OJCIEC TADEUSZ: 01-12-2006 21:23.

01-12-2006 21:19 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cornelius jak sądzę nadal ma zachowane te wiadomości w skrzynce, ich ID może podać w każdej chwili któremuś Adminowi, gdyby ktoś się bardzo upierał że to kłamstwo, zarzucał fabrykowanie dowodów i chciał to udowodnić (o ile Adminom chciałoby się bawić w takie rzeczy).

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

01-12-2006 21:23 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ace
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mid=15460669

mid=15610679


Ojciec Tadeusz, "dziecko" to możesz mówić do swojego bękarta. W życiu Cie nie obraziłe, więc zbastuj troche, bo zachowujesz sie jak pierwszy lepszy kmiot.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

01-12-2006 21:29 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takie rzeczy jak sie pokazuje
to sie pokazuje cale a nie jakies wyciete a'la "szafa lesiaka"
bo to nie SB ani UB ani MO.

Pokazanie tylko wycinkow swiadczy o tym iz ten kto to wkleil jest glupi.
Ja zaraz moge tu pokazac jakie np poematy milosne Wink )
piszesz do mnie zalozmy np ty thorga.

I myslisz ze co ::

ze wszyscy maja mi w to uwierzyc bo sobie cos wkleilem.

Troszke pomyslec nie zaszkodzi to nie boli,lecz co mozna po takim cornelku zadac
widac ze to ma 15 lat i na ksiedza zorro wola

pozdrawiam


ps. wiec co ty dziecko jest bękart ???
nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz.
Nadal nie pokazales kto to pisze.
wiec dopoki nie pokazesz mozesz marzyc.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez OJCIEC TADEUSZ: 01-12-2006 21:33.

01-12-2006 21:32 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ace
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie niema sensu nic zamieszczać. Trzeba po prostu się nie odzywać, bo na zmianie któryś z fanów pluszu się odszczekuje.

Ja jedyne co chce pokazać, to prawdę o tym, jak to pluszaki załatwiają interesy.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

01-12-2006 21:51 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 1 nie jestem fanem pluszu wrecz ne lubie (lubie radio maryja Wink ))) tylko )
po 2 jestem fanem glupoty ludzkiej (cornelki cos o tym wiedza)
po 3 nie pokazales kto to napisal wiec potwierdza to moje przypusczenia
ze zmyslasz =klamiesz
po 4 wszystko na ten temat


ps. jak chcesz prowokowac to sie pierw naucz
01-12-2006 21:55 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
torgul
Member


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 35
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ace:

Mysle, ze nie ma sensu wciagac sie w ta prowokacje. Przyjdzie jakis moderator i znowu zamknie temat, a szkoda by bylo... Niech sie wypowiadaja jedynie osoby bezposrednio zaangazowane w ta wojne. A reszte prosimy o wstrzymanie sie od niepotrzebnych komentarzy.

__________________

01-12-2006 22:04 torgul jest offline Szukaj postów użytkownika: torgul Dodaj torgul do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
OJCIEC TADEUSZ napisał(a)
po 1 nie jestem fanem pluszu wrecz ne lubie (lubie radio maryja Wink ))) tylko )
po 2 jestem fanem glupoty ludzkiej (cornelki cos o tym wiedza)
po 3 nie pokazales kto to napisal wiec potwierdza to moje przypusczenia
ze zmyslasz =klamiesz
po 4 wszystko na ten temat


Gwarantuję Ci, że gdyby to było zmyślone, to nie podawałby Id wiadomości, gdyż admini mogą to sprawdzić.
Jeśli masz wątpliwości to napisz do nich z prośbą, by potwierdzili te informacje.
Tylko nie zapomnij potem napisać na forum jak bardzo jest Ci głupio i jak bardzo uprzejmie przepraszasz Corneliusa za Twoje posty. Zgadzasz się ?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
01-12-2006 22:08 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale co admini maja mi potwierdzic bo nie rozumiem ??

napisz konkretnie kto i co napisal
i wowczas staniesz sie wiarygodny ,inaczej nadal bladzisz w swoim swiecie.
Zrozum to admin tu nic nie potwierdzi bo nie ma nic do roboty z tym
to nie ich sprawa.




ps. lecz tak jescze w temacie .O czym niby swiadcza te posty.bo wczytywalem
sie i powiem sczerze nie wiem o czym one swiadcza.

"Czy to iz jestescie neonazistami ???" bo wg mnie nie

o czym one swiadcza jescze to wytlumacz wszystkim i juz bedziemy szczesliwi.
bo narazie ,to sa jakies wypociny zreszta bardzo nieudane.

pozdraiwam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OJCIEC TADEUSZ: 01-12-2006 22:33.

01-12-2006 22:30 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie to zwykła prowokacja i tyle, do tego prymitywna.

nie mogę się odnieść nie mając danych osób które miały JAKOBY nakłaniać od nas i osoby do której to JAKOBY doszło..

tyle tytułem komentarza.

P. S. ja Was przedstawiam wszędzie jako FiĆków i abstynentow do głowy by mi nie przyszło przedstawić w jakimś innym świetle
01-12-2006 22:30 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
GOD
Forum Ace


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ach i znowu sie znalazł czlek który chce komus cos zarzucic , moze jeszcze powiesz ze pluszaki wynalazły kolo i migacze do wanny Big Grin

jej nie dosc ze masz kolego bujna wyobraznie to jeszcze obrazasz innych , powinienes za stwierdzienie godne super idola publicznosci dostac bana na tydzien przynajmniej moze bys umiał zabierac głos w rozmowei i czegos bys sie nauczył ... jak narazie jestes zerem i tak cie bedzie wiekszosc widziała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


troche kultury naprawde nie zaszkodzi, chociaz to gracz , czy tez dla ciebie wróg ,to miej dla niego szacunek , bo to tylko gra !!!!!!!!!!!!!1
01-12-2006 22:45 GOD jest offline Szukaj postów użytkownika: GOD Dodaj GOD do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe a ja sie wypowiem chociaż raz. Big Grin

ja jako osoba bez stronna patrząca na to z całkiem innej perspektywy to mi wygląda na to jakby. mała dziewczynka i mały chłopiec bawili sie w piaskownicy i chlopczyk dokuczal dziewczynce a ona puźniej mu oddawała i dokuczali sobie dopóki nie dorośli (z biegiem czasu o to mi chodzi) i później sie godza bo zrozumieli ze nie warto Big Grin (choc nie wiem czy taki koniec tu bedzie) eh tak to wygląda Big Grin i to identycznie z mojej perspektywy.

żenada ;/ (jak male dzieci z mojego opowiadania)

__________________
R14
Nick: przemus

01-12-2006 22:55 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
GOD
Forum Ace


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko dozwolone , wyobraznia działa Big Grin po to to jest ze gdzies człowiek musi sie wyładowac , i pokazac ze chce cos znaczyc , ale kurcze z kultura prosze jak dorosli inteligenti ludzie a nie wyzywac i obrazac !!!!!!!!!!!!!!!!!

w wiele gier grałem , wszyskie chwyty sa dozwolone , włacznie ze szpiegowaniem , i rzeczami na które przecietny gracz by nie wpadł , walki w grze i na forum , ale nikt nigo nie obrazał , jedynie cierpiała ambicja jak ktos sie budził rano bez wojska które tworzył przez miesiac albo i wiecej ...... tutaj mało sie traci , a to co sie traci da sie w miare szybko odrobic , kupic złom za 1 dzien ma sie wszytko ... ta gra czesciowo nie ma sensu bo nie ma emocji , za to znajdzie sie ktos kto jeszcze obrazi innego !!!!!!!!!!!!!


w innej grze stacił by wojsko za takie słowa i by pewnie skonczył grac bo tak chojraki nie raz konczyły , tutaj jedyna nauczka jest rperymenda innych graczy Frown czesto i gesto nie rozumiana Frown
01-12-2006 23:14 GOD jest offline Szukaj postów użytkownika: GOD Dodaj GOD do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę do offtopic

mieliście szansę aby mnie zdegradować do zwykłego użytkownika, niewykorzytaliście tego
zamykam tematy, bo jak zawsze robi się sam spam, który tylko zaśmieca forum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-12-2006 23:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
GOD
Forum Ace


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no własnie i znowu c47 zamyka , to jest forum dla modów a nie dla uzytkowników i to tez jest smutne Frown

widac kto ma władze i z niej kozysta i kto najwiecej spamuje , modzi hehehehheh zawsze cos musi dodac bo by nie było hehehehehehe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GOD: 01-12-2006 23:28.

01-12-2006 23:27 GOD jest offline Szukaj postów użytkownika: GOD Dodaj GOD do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Forum jest dla użytkowników ale nie dla ich sprzeczek i kłótni. Z ciekawości sprawdziłem wiadomości wklejone przez Ace-a i są autentyczne pod tym względem że zostały do niego wysłane i istnieją w bazie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-12-2006 23:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic nie pisałem o zamykaniu tego tematu (napisałem "zamykamy tematy, bo jak zawsze (...)")
nie wiem czemu skończyliście "dyskusje " Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-12-2006 00:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Combat.18
Member


images/avatars/avatar-818.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ace napisał(a)
mid=15460669

mid=15610679


Ojciec Tadeusz, "dziecko" to możesz mówić do swojego bękarta. W życiu Cie nie obraziłe, więc zbastuj troche, bo zachowujesz sie jak pierwszy lepszy kmiot.

cornelius idz sie wyzalic do poduszki dziecko Big Grin no nie jakiś ty smieszny
nawet plegiat klanu zescie zrobili FC juz istnieje na innej grze dzieciaku brak włąsnej nazwy myślenie nie boli dziecko Big Grin
03-12-2006 01:09 Combat.18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Combat.18 Dodaj Combat.18 do Listy kontaktów
Grahf
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 140
Klan: FC
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chce mi sie tutaj klocic bo uwazam to za nudne i ponizej poziomu, zwlaszcza wzajemne obrazanie sie, ale jak wpiszesz w google dark templars to tez sie okazuje ze to niezbyt oryginalna nazwa Smile a po drugie chodzilo raczej o film pod tym samym tytulem, jak nie ogladales to polecam.

__________________
id 147
03-12-2006 01:23 Grahf jest offline Szukaj postów użytkownika: Grahf Dodaj Grahf do Listy kontaktów
Combat.18
Member


images/avatars/avatar-818.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grahf napisał(a)
nie chce mi sie tutaj klocic bo uwazam to za nudne i ponizej poziomu, zwlaszcza wzajemne obrazanie sie, ale jak wpiszesz w google dark templars to tez sie okazuje ze to niezbyt oryginalna nazwa Smile a po drugie chodzilo raczej o film pod tym samym tytulem, jak nie ogladales to polecam.

oglądałem koeś ale jacy z was FC troche sacunku dla filmu kolo
03-12-2006 02:40 Combat.18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Combat.18 Dodaj Combat.18 do Listy kontaktów
Evil_Dead
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 129

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Combat.18 napisał(a)
no nie jakiś ty smieszny nawet plegiat klanu zescie zrobili FC juz istnieje na innej grze dzieciaku brak włąsnej nazwy myślenie nie boli dziecko Big Grin

cytat:
oglądałem koeś ale jacy z was FC troche sacunku dla filmu kolo

a może trochę szacunku dla języka polskiego i interpunkcji ? Roll Eyes

Tongue


to taki spam był Big Grin możecie kłócić się dalej Big Grin

__________________
konto porzucone
03-12-2006 05:19 Evil_Dead jest offline Strona domowa Evil_Dead Szukaj postów użytkownika: Evil_Dead Dodaj Evil_Dead do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Combat.18 napisał(a)
cornelius idz sie wyzalic do poduszki dziecko Big Grin no nie jakiś ty smieszny
nawet plegiat klanu zescie zrobili FC juz istnieje na innej grze dzieciaku brak włąsnej nazwy myślenie nie boli dziecko Big Grin


A tobie sie chyba cos pomieszalo pod sufitem Smile
Jest tysiace gier online, wedlug Ciebie zanim stworzy sie nazwe klanu to nalezy
przegladac wszystkie inne gry ? Oj widze, ze jak ktos sie juz nie ma do czego doczepic to za jakies brednie sie bierze Smile

A i to jeszcze twierdzi ktos to sam splagiatowal nick
Combat 18 lub C18 – brytyjska organizacja terrorystyczna utworzona przez neonazistowską organizację Krew i Honor (ang. Blood & Honour) w 1992 r. w wyniku porozumienia między Brytyjską Partią Narodową a pseudokibicami takimi jak Chelsea Headhunters.

Cytujac ciebie: Idz sie wyzalic do poduszki dziecko, no nie jakis ty smieszny nawet plagiat wlasnego nicka zes zrobil, brak wlasnej nazwy, myslenie nie boli dziecko.

Buhehehehe co za hipokryzja

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
03-12-2006 07:44 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
ZgnilyKiel
Member


Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 27
Skąd: Stolica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ojcze Tadeuszu jak gra ruszy to Ci wkleję wiadomości z numerami id, w których każdy kto miał z Wami sojusz gorzko tego żałuje. I powiedz mi - Wy musicie płacić za ochronkę bajońskie sumy???? I na koniec uwaga - nie obrażaj personalnie graczy - nie uwłaczaj im - bo to świadczy tylko źle o Tobie a nie o nich - umniejszajac ich intelekt sam robisz z siebie pośmiewisko i nie stanowisz dla nikogo partnera do dyskusji - nawet tej quasi.

__________________
id: 5225

Wlazł kotek na płotek i mruga
03-12-2006 08:46 ZgnilyKiel jest offline Szukaj postów użytkownika: ZgnilyKiel Dodaj ZgnilyKiel do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgnily kiel

o czym ty piszesz dzieciaku ????
cytat:

"
Ojcze Tadeuszu jak gra ruszy to Ci wkleję wiadomości z numerami id, w których każdy kto miał z Wami sojusz gorzko tego żałuje"


Jakie sojusze mialem z kim ?
O jakiej ochronie piszesz ?

Czy ty myslisz ze ja w Date/plusiaki jestem ,jesli tak to swiadczy to tylko tyle
iz nie wiesz co piszesz. I to wlasnie potwierdza iz to co ty piszesz jest calkowita bzdura. Ta samo jak twoj Cornelek blondyneczek .

Wtracilem sie do tematu gdyz ktorys to raz z rzedu oskarzacie innych
bezpodstawnie i mysliscie ze wam wszystko wolno.

Bede z wami tak rozmawial jak sie rozmawia z dziecmi bo tylko na to zaslugujecie

a wiec Synku do kosciola i do szkoly

i nauka nauka nauka


ps .
A cornelka blondynka nie bron bo namieszal sam wiec poniosl konsekwencje.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez OJCIEC TADEUSZ: 03-12-2006 09:33.

03-12-2006 09:19 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
OJCIEC TADEUSZ napisał(a)
Wtracilem sie do tematu gdyz ktorys to raz z rzedu oskarzacie innych
bezpodstawnie i mysliscie ze wam wszystko wolno.


Nie oskarżamy innych bezpodstawnie. Cornelius dostał taką, a nie inną wiadomość.
Podzielił się z nią z innymi na forum.

cytat:
OJCIEC TADEUSZ napisał(a)
Bede z wami tak rozmawial jak sie rozmawia z dziecmi bo tylko na to zaslugujecie
a wiec Synku do kosciola i do szkoly
i nauka nauka nauka
ps .
A cornelka blondynka nie bron bo namieszal sam wiec poniosl konsekwencje.


Właśnie Łociec. Skoro piszesz o nauce to może zacznij od siebie.
A dokładniej o nauce kultury osobistej. Tak więc do kościoła synku i do nauki, nauki kultury Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
03-12-2006 10:09 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
OJCIEC TADEUSZ
Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kornelku

zadalem tobie pytania oczywiscie nie odpowiedziales !!
Zgnilykiel napisal ze jestem w date rowniez byl w bledzie !!!

a wiec na zadne z moich pytan nie dostalem odpowiedzi
potraficie tylko bezpodstawnie oskarzac i obrazac .

czekam nadal na odpowiedzi

dla ulatwienia przypomne :
1)
Podaj konkretnie kto tak do ciebie napisal o pluszakach !!!
i jaki mial w tym interes zeby tak napisac ?Czyzbyzcie mu grozili i on ze strachu tak napisal ?
2)
A zgnilykiel niech napisze

Jakie to characze od kogos zadalem ? Albo placilem ?
Kto zaluje ze byl ze mna w sojuszu ??
(dla ulatwienia podam bylem w 2 sojuszach teraz jestem w tym 2)

i tyle Wink



i podejrzewam ze znowu cos elokwentnego napiszecie lecz nie udzielicie mi odpowiedzi na te pytania i stwierdzenia .
03-12-2006 11:35 OJCIEC TADEUSZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OJCIEC TADEUSZ Dodaj OJCIEC TADEUSZ do Listy kontaktów
Grahf
Double Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 140
Klan: FC
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Combat.18 - mamy ogromny szacunek dla filmu, uważamy go za boski, wiec to chyba nie dziwne ze stwierdzilismy ze w zwiazku z tym jeden z najsilniejszych klanow powinien nosic taka nazwe 8)

ja mam takie pytanie do "sojusznikow" pluszakow. ile razy ich ludzie byli u was w klanie na oblezeniu? ile razy pozyczyli wam sprzet?

u nas wczoraj ponad 10 osob wyszlo z klanu zeby pomagac naszym sojusznikom, ryzykujac przy tym utrate kwadratu. i to nie pierwszy i nie drugi raz. jakos nie widzialem nigdy ludzi DATE w innych klanach oprocz akademii.

ale spoko, wasz wybor Smile

__________________
id 147

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Grahf: 03-12-2006 11:38.

03-12-2006 11:37 Grahf jest offline Szukaj postów użytkownika: Grahf Dodaj Grahf do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » FC vs DaTe

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH