Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » wars + Naruto + Hellsing » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wars + Naruto + Hellsing
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marvel
Forum Ace


Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 82
Klan: Czarna Kompania
Rasa w grze: Ssak

wars + Naruto + Hellsing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od razu parę uprzedzeń :
1. To mój pierwszy raz wiec proszę aż tak bardzo się nie śmiać, próbuje swoich sil.
2. Jak w temacie w walce będą występować przeróżne techniki z naruto i nazwy z hellsinga.
3. Proszę tez o konstruktywne krytyki i ocenianie w skali 0-10 (Np. 6/10)

Tak na wstępie jest to krotka opowieść o mojej postaci i jej zdolnościach...
Określiłem ja jako wampira klasy A

Dawno temu w mrocznym lesie na pustkowiu...

Bardzo szybko przechadzając przez las, szukałem odpowiedniej zdobyczy... W lesie, jak zwykle cicho i ponuro drzewa jedne obumarłe to inne zakrwawione i obwieszone wnętrznościami... Nie przejmowałem się losem tych co tu polegli, szczerze mówiąc to nawet o nich nie myślałem. Znałem ten las jak własną kieszeń, ba przecież połowa tych wnętrzności to moje dzieło! Zauważyłem pierwszą ofiara - Rozszalały ghoul i bies podziemi... hmm jeśli wałęsają się tu ghoule to znaczy ze zobaczymy niedługo innego wampira, i to nie zwykłego wampira... Wyciągnąłem koktajl mołotowa, stary dobry sposób... rzuciłem nim w ich stronę i strzeliłem w locie, buchnęło ogniem... sam nie wiedziałem gdzie są moi przeciwnicy. No cóż las jeszcze żyje... Chyba przyciągnąłem sporą ilość innych ścierw. Wyciągnąłem moje kochane magnum ręcznej roboty. Załadowałem srebrne kule roboty księdza Andersona* i w drogę... Pierwsze dwa celne strzały w wilkołaka i kolejna seria w topielca który ledwo wyszedł z rzeki. Narazie pusto... What the f... Arghh!! Ktoś postrzelił mnie w płuco! Obejrzałem się do tyłu... Cała chmara zombie i innych gówien, na czele stal wampir, na oko klasy B lub człowiek ze zbyt dużymi zębami.
- Kim jesteś? - powiedziałem
- Nie ważne! Mam rozkaz ciebie zabić... Nie stawiaj oporu zrobię to szybko i bezboleśnie.
- Ok - powiedziałem z uśmiechem.
-Ręce na ziemie!
Skupiłem chakre i położyłem ręce na zakrwawionej ziemi
- Blokada zła!
Wszystkie zombiaki padły w jednej sekundzie a z wampira odpadły czarne płaty skóry.
- Życie jest brutalne - rzekłem i strzeliłem my prosto w twarde jak kamień serce...
Później strzała która mnie trafiła okazała się nabojem rtęciowym, z małego "ku-ku" zamieniła się w ogromna sącząca się ranę. Ledwo uszedłem z życiem...

Morał - Miej oczy dookoła głowy.

__________________
-Macieju z kąd jesteś?
-a Maciej z zadupia xD
01-12-2006 19:03 Marvel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marvel Dodaj Marvel do Listy kontaktów
HiV I
Member


images/avatars/avatar-488.jpg

Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 41
Skąd: wziąść na browca? ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hellsing owszem ale naruto nie widze...blind? xD ale ogolnie to 7/10 bo twoja pierwsza... i mogles troche dluzsze napisac xP

__________________

Which FF Character Are You?
"Czuje się jak psychol na smyczy"
01-12-2006 19:19 HiV I jest offline Szukaj postów użytkownika: HiV I Dodaj HiV I do Listy kontaktów
Marvel
Forum Ace


Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 82
Klan: Czarna Kompania
Rasa w grze: Ssak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marvel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ocena niezla spodziewalem sie 2 :p
Naruto mialo byc ale molotow lepszy zreszta przeczytaj :
"-Ręce na ziemie!
Skupiłem chakre i położyłem ręce na zakrwawionej ziemi
- Blokada zła!"

^^ jest jednak

__________________
-Macieju z kąd jesteś?
-a Maciej z zadupia xD
01-12-2006 19:21 Marvel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marvel Dodaj Marvel do Listy kontaktów
Crow
Triple Ace


images/avatars/avatar-1732.jpg

Data rejestracji: 04-07-2006
Postów: 182
Skąd: Nie pytaj...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takie jakies dziwne Tongue
ja bym dal z 5/10
czegos brakuje
moze rozwiniecia? Big Grin

__________________


"People should not be afraid of their governments.
Governments should be afraid of their people."

01-12-2006 19:23 Crow jest offline Strona domowa Crow Szukaj postów użytkownika: Crow Dodaj Crow do Listy kontaktów
Marvel
Forum Ace


Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 82
Klan: Czarna Kompania
Rasa w grze: Ssak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marvel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To miala byc krotka opowiesc bez konca nawet bo nie skonczylem...
Jak dostane weny to napisze cos jeszcze Smile
A jak myslicie : nie za duzo "..."?

__________________
-Macieju z kąd jesteś?
-a Maciej z zadupia xD
01-12-2006 19:25 Marvel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marvel Dodaj Marvel do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile nie ma jak Raiin, choc może jak pocwiczysz - staniesz się konkurencją.
póki co 4.5/10

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



01-12-2006 20:02 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » wars + Naruto + Hellsing

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH