Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Zmiana nazwy ras. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana nazwy ras. 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grabarczyk
Member


images/avatars/avatar-910.jpg

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Poznań

Zmiana nazwy ras. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba nie było jeszcze takiego tematu:

Proponuję, aby administracja w wersji 1.00 zmieniła nazwy ras. Te które są, chyba nijak pasują do wampirów (jaki wampir nie jest ssakiem?). Lepiej by wyglądało, by rasy nazywały się jak wampirze klany - Nosferatu, Tremere, Camarilla itp. Parametry ras pozostały by bez zmian. Co wy na to?
01-12-2006 19:49 Grabarczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Grabarczyk Dodaj Grabarczyk do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenosze do scenariuszy

__________________
Gram na r9.
01-12-2006 19:51 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaaa i może jeszcze nazwę gry na Maskarada zmienimy?

Nie przejdzie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


01-12-2006 19:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Grabarczyk
Member


images/avatars/avatar-910.jpg

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grabarczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Taaaa i może jeszcze nazwę gry na Maskarada zmienimy?

W Maskaradę nie gram.

cytat:
SushiMaker napisał(a)Nie przejdzie.

A niby czemu? To tylko nazwa. Chyba lepiej pasuje Nosferatu niż Władca zwierząt (jakiś dzikus Happy ).
01-12-2006 20:02 Grabarczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Grabarczyk Dodaj Grabarczyk do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się władca podoba, tak samo kultysta i łapacz. ssak niezbyt, ale ssakiem nie gram więc mi nie przeszkadza...

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



01-12-2006 20:09 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Grabarczyk
Member


images/avatars/avatar-910.jpg

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grabarczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_imperatorro napisał(a)
Mi się władca podoba, tak samo kultysta i łapacz. ssak niezbyt, ale ssakiem nie gram więc mi nie przeszkadza...


Ale co to ma wspólnego z wampirzym klimatem?
01-12-2006 20:10 Grabarczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Grabarczyk Dodaj Grabarczyk do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bożeeeeeee
a co ma taki gangrel czy assamita wspólnego z wampirami dla kogoś kto podręcznika maskarady nie czytał??

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



01-12-2006 20:29 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Grabarczyk
Member


images/avatars/avatar-910.jpg

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grabarczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_imperatorro napisał(a)
bożeeeeeee
a co ma taki gangrel czy assamita wspólnego z wampirami dla kogoś kto podręcznika maskarady nie czytał??


Mówiłem o Nosferatu.
01-12-2006 20:33 Grabarczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Grabarczyk Dodaj Grabarczyk do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lepiej by wyglądało, by rasy nazywały się jak wampirze klany - Nosferatu, Tremere, Camarilla itp. Parametry ras pozostały by bez zmian.

Nosferatu wymieniłeś jako jednego z 3, obecne nazewnictwo jest lepsze - lepiej oddaje cechy poszczególnych ras...
Według mnie ne nalezy ich zmieniac.

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



01-12-2006 20:44 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Grabarczyk
Member


images/avatars/avatar-910.jpg

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grabarczyk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_imperatorro napisał(a)
Według mnie ne nalezy ich zmieniac.

To wg Ciebie Big Grin Pozostali mogą mieć inne zdanie Big Grin Czekam na ich opinie...
01-12-2006 20:46 Grabarczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Grabarczyk Dodaj Grabarczyk do Listy kontaktów
Emu
Junior Member


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gra ma z maskarada cholernie malo wspolnego. Nazwy mi pasuja Smile

__________________
Nick ingame: Chaps
W razie wygrania przetargu prosze o wiadomosc w grze.
Szukasz klanu? GunRunners Guild zaprasza!
01-12-2006 21:08 Emu jest offline Szukaj postów użytkownika: Emu Dodaj Emu do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_imperatorro napisał(a)
Mi się władca podoba, tak samo kultysta i łapacz. ssak niezbyt, ale ssakiem nie gram więc mi nie przeszkadza...

a jak dla mnie to jakoś by uszły... chociaż ssak to ja wiem... jakos głupio brzmi.
Kultysta- a może lepiej Okultysta?
Łapacz myśli- no ledwie ujdzie, to do wampirów nie pasuje...
Władca zwierząt- nie no, lepiej żeby to był wilkołak który zamiast krwi by gromadził mięso... skóra bestii... dziki szał... pasuje jak ulał do wilkołaka
myśle że zamiast rasy to mogłyby być ścieżki którymi podążają wampiry, i żeby nie trza było wybierać na początku, żeby można było wybrać podczas gry.

Na przykład coś ala Blade zamiast ssaka... bo ssak jest dobry tylko przeciw wampirom, a do wypraw to arkan nie ma

__________________
ID: 11363
01-12-2006 21:53 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, wszystkie te nazwy mniej więcej odpowiadają mocom wampirów,
jak zobaczyłem łapacza myśli, to skojarzyłem to sobie manipulacja umysłami i od razu mi sie spodobała ta rasa,
inn człowiek może wyobrażać sobie wampira jako dziką bestie i wybierze władcę zwierząt

__________________
Gram na r9.
02-12-2006 09:03 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Gandi
Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest dobrze, nie ma po co tego zmieniać, nazwy wspólgrają z umiejetnościami wampira

__________________

02-12-2006 09:44 Gandi jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandi Dodaj Gandi do Listy kontaktów
tenpenny
Forum Ace


images/avatars/avatar-4863.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 95
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Daleka Syberia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma poco zmieniac nazw ras

__________________

NecropoliaII
Koncze gre czas zajac sie r8

Necropolia Hardcore
Bloods - oddane
qwerty128 ID:6993

02-12-2006 10:24 tenpenny jest offline Szukaj postów użytkownika: tenpenny Dodaj tenpenny do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dalsze komentarze niepotrzebne
nazwy nie będą zmienione

zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-12-2006 11:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Zmiana nazwy ras.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH