Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Cita- to już jest szczyt wszystkiego :/ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Cita- to już jest szczyt wszystkiego :/ 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Cita- to już jest szczyt wszystkiego :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

więc tak:

pożyczyłem graczowi Cita doskonały amulet koncentracji. Ogólnie często pożyczałem mu różne itemy jako że był moim ziomkiem (owszem, miał coś z głową i zachowywał się jak mały gówniarz, jednak trzymałem i z nim kontakt)

pewnego dnia jak miałem pożyczać mój dosk amu koncentracji do rozbudowy, to zauważyłem jego brak. Przypomniałem sobie, komu go pożyczyłem. Msgnąłem. I co się okazało: Cita wykasował konto z moim amuletem. Mało tego! Zwyzywał mnie, miał czelność pisać żebym "cieszył się że to nie luck tylko koncentracja". I najpierw twierdził, że ten amulet i inne itemy sprzedał, a potem że zezłomował czy też skasował z kontem... >.<

I przyznał mi się, że gra teraz postacią o nicku Alien.

Prosiłbym o reakcje. Najlepiej bana stałego. Choć sama postać na R1 to chyba za mało dla takiego kogoś...


No i jeszcze jedno...
cita ; kerku

Prosiłbym o prześledzenie co się stało z amuletem (doskonały amulet koncentracji), oraz wyegzekwowanie oddania równowartości amuletu ze spadku który po sobie zostawił (jako że zostawił też spadek "pushujący".)


Zaznacze tylko, że próbowałem się z nim dogadać, a nawet iść na pewne ustępstwa, jednak stwierdził że nic nie zamierza oddawać. Więc zgłaszam.

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
17-04-2008 19:12 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przedmiot posiada kerku

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-04-2008 21:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skryhull2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli rozumiem że moge do niego pisać o zwrot dosk amu koncentracji?

a jakieś konsekwencje wobec pana Cita będą? Bo wychodzi na to, że chciał mnie wrobić że jakoby "zniszczył" ów amu żebym już nie dochodził do tego (i nawet mnie straszył banem stałym i znajomościami w teamie Big Grin ) więc myśle że przydałoby się jakoś ochłodzić ten jego zapał i dać troche lodu? Bo taka zagrywka i bezczelna próba kradzieży itemu nie powinny ujść zupełnie na sucho

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
17-04-2008 22:50 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Maniutek
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było w pręgierzu albo oddaje i mam 7dni bana albo nie oddaje i mam 21 dni więc nie musze nic oddawac Tongue

pozdro

__________________
nick w grze kerku
18-04-2008 17:00 Maniutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Maniutek Dodaj Maniutek do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skryhull2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bueheheheh....
no comments. I takie dzieci grają w BW.

21 dni lub 7 dni i oddajesz to co z pushu. A amulet był nie tylko z pushu ale i z kradzieży. A według regumalinu zatrzymanie czegoś z kradzieży będzie się wiązało ze stałką.



I pomyśleć że taki ktoś się tak pluł o rzekomo obraźliwy opis (który de facto był zgodny z prawdą. Bo jesteś nie tylko oszustem, ale teraz tym postem i odpowiedzią z gg pokazujesz, że i złodziejem.)





edit:



cytat:
NonStemPart napisał(a) Powinno to być nadmienione w regulaminie że takowe itemy po odnalezieniu właściciela powinny do niego bez żadnego ale wracać.


cóż... koleś tu niestety nie ma absolutnie nic do gadania. Jak wiadomo to można potraktować jako współudział. Bo to nawet jest współudział. I zastanawiam się czy nie jakieś multi, bo pare rzeczy na to wskazuje, a i też wręcz skrajne podobieństwa charakteru obu zamieszanych...



cytat:
Tak to jego wina że pożyczał lecz powinien robić to przez dajmy na to Zbrojownie Klanową.


tak, tylko że pożyczałem KOLEDZE. Nie żeby obcemu. Ot, choremu na głowę i dziwnemu, ale jednak koledze. Ilu to ziomalom ile razy pożyczałem?
Nikt nie policzy.
A ilu mi coś ukradło? Nikt. Owszem, kiedyś pożyczkobiorca drobną sume, ale cóż... po nieznajomych którym pożycza sie na lichwe to można się spodziewać, bo to co innego...


Przez tą znajomość czasem mu coś pożyczyłem. A myślałem raczej, że jak to takie małe dziecko i taki naiwny, to raczej mu nie odwali takie coś. Wydawał się zbyt głupi by cokolwiek kombinować. Bym dał głowe że prędzej będzie chciał ciągle coś pożyczać i protekcji itd. i że najwyżej pospamuje płacząc w razie odmowy, bo do najwyżej tego wydawał się zdolny...
ale żeby się aż tak zeszmacić?


Cóż, moja wina że trzymałem z takim czymś. I mój błąd. Ale to troche z litości, a troche z nadzieji, że jak będzie mu się wydawało, że ktoś go lubi, to się coś zmieni i wyrośnie z niego chociażby przyzwoity ludź... Ale teraz to w to zwątpiłem.





P.s. aa, i zanim ktoś tu znowu nie wyskoczył ze swoją parszywą gębą rzucać oszczerstwa:
Panowie wypowiedzieli się w temacie sami, a nie na jakieś "zlecenia", jak to "ktoś" gdzieś stwierdził ;]


pozdr





edit:


cytat:
Maniutek napisał(a)
to codziennie bede ciebie odwiedział Tongue


przegranym mężczyznom zostaje znieść godnie porażke
przegranym bachorom zostaje miotać się w konwulsjach i grozić.


Ja jakoś nie woże się z faktem, że mógłbym cie farmić czy pustaka kołować. Choć mam ku temu powody, i bynajmniej nie że straciłem coś, co i tak nie należało do mnie i co sobie przywłaszczyłem. Zauważ, że narażasz się na brecht. Choć już może przywykłeś.

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 18-04-2008 21:38.

18-04-2008 19:14 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
NonStemPart
Double Ace


images/avatars/avatar-8425.gif

Data rejestracji: 18-03-2008
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam że się wtrącę, jednak takie podejście do sprawy cee wydaje się trochę nie na miejscu. Koleś za to że sobie nei pograł w BW 21 dni ma czyste konto + dodatek w postaci itemu wartego kilka k pr. Powinno to być nadmienione w regulaminie że takowe itemy po odnalezieniu właściciela powinny do niego bez żadnego ale wracać. Tak to jego wina że pożyczał lecz powinien robić to przez dajmy na to Zbrojownie Klanową.

__________________

BloodyJohny, dopiero zaczynam z grą....

SWAT Elitarny Oddzial zaprasza do klanu od 100pkt! ZaPrAsZaMy!!!!
18-04-2008 19:49 NonStemPart jest offline Szukaj postów użytkownika: NonStemPart Dodaj NonStemPart do Listy kontaktów
Zakkarados
Member


images/avatars/avatar-12461.gif

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 32
Kraina: Necropolia
Skąd: z Nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam sie w stu procentach

Skryhull:
Jedziesz po nich!! Nie daruj ima tego, takie złodziejstwo nie może być tolerowaneSmile

__________________
Papa_Monzano
18-04-2008 20:17 Zakkarados jest offline Szukaj postów użytkownika: Zakkarados Dodaj Zakkarados do Listy kontaktów
Maniutek
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skryhull nie sikaj oddam ci ten amulet bo po co mi on zachowam sie co do ciebie w porządku ale na r1 póki ja bede grał to codziennie bede ciebie odwiedział Tongue pozdro i jutro po 15 zostaw ofke to ci wrzuce i po sprawie ok??

__________________
nick w grze kerku
18-04-2008 21:28 Maniutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Maniutek Dodaj Maniutek do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skryhull2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra, dostałem amu spowrotem.

Jednak to nie koniec sprawy. Wrócił jedynie mój przedmiot, który został ukradziony przez gracza Cita i oddany w pushu. Nie wspomne ile osób chciało ten amu w międzyczasie pożyczyć i ile na tym straciłem.

Sprawa zwrotu amuletu rozwiązana. Pozostaje jeszcze sprawa kradzieży. Proszę o ukaranie gracza Cita na jego nowej postaci, którą założył (a przynajmniej tak twierdził).
Takie złodziejstwo nie tylko nie powinno być tolerowane, ale powinno być tępione z pełną siłą. Bo tylko ostatni gnój kradnie od kolegi, a potem oddaje komu innemu.



I druga sprawa. Moralna sprawa obłudy i skargi pana Kerku na mój rzekomo obraźliwy opis. Nazwałem go oszustem i naciągaczem po tym, jak mi próbował wciskać 450k za itemy warte ponad 600k a potem "nasyłał" ziomka żeby ten mnie "zbrechtał" za to że nie chce sprzedać i pisał farmazony typu "ośmieszasz sie takimi cenami, ostatnio poszło za..." itd. itp (wprawdzie na forum nie znalazłem nic potwierdzającego te słowa, niemniej uważam że takie zagrania są niewporządku, a ktoś je stosujący jest jak najbardziej oszustem, i nie powinien się wogule pluć o to, a tym bardziej składać skargi.


Dla zainteresowanych: odpowiedź kerku z gg... Ot, pyskówka i zbluzganie. Dzieciak...


Ja (18-04-2008 16:13)
dawaj moją dosk koncentracje

Ja (18-04-2008 16:13)
>.<

Ja (18-04-2008 16:13)
tą od city


kerku (18-04-2008 16:53)
targaj la

kerku (18-04-2008 16:53)
lacehe

kerku (18-04-2008 16:53)
lache*

kerku (18-04-2008 16:54)
wiesz ja juz nie gram na r1


reszta była przesiąknięta obelgami i wulgaryzmami (także pod adresem "starych")


oddał dopiero po oblookaniu tematu ze skargą... No ale nie od razu... Jeszcze musiał kretyński farmazon, w żałosnej nadzieji że mu się odpuści ;]
cytat:
Maniutek napisał(a)
było w pręgierzu albo oddaje i mam 7dni bana albo nie oddaje i mam 21 dni więc nie musze nic oddawac Tongue

pozdro



I jeszcze śmieszna groźba że mnie pojedzie (chyba sie nie doczekam nawet jednego ataku, trudno)



i żeby było "śmieszniej", opis pana kerku:
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=profile&uid=62635
"MOJA NOWA FARMA: Skryhull"


poza podpuszczaniem przypadkowych graczy, godnym ostatniego tchórza, i pozbawionym honoru zagraniem.
Do tego, w przeciwieństwie do mojego opisu, jest to kłamstwo i świadczenie nieprawdy. Farma ze mnie żadna- krwi mało, kasy mało (choć być może kerku nie miał czasu sprawdzić?). Jednak fakt faktem- kłamstwo w opisie, oraz podpucha.



obraza w profilu postaci
cytat:
Maniutek napisał(a)
Osoba o Nicku: Skryhull ma obrazliwa tresc w profilu obrazajaca mnie i kilku innych graczy
mój nick w grze kerku
...
Kerku- Oszust, naciągacz (a pluje się że ja niby \"leszcz\") w taki sposób mnie obraza


prosze- sprawa została nie wyjaśniona i nie zakończona. Olałem ją, ale wobec takiego aktu "sukinkoctwa" nie pozostane bierny. I nie będe, jak do tej pory, olewał to, że łamane są moje prawa, jako prawa gracza i człowieka równego innym.

Dlatego też oświadczam, że ostrzeżenie przed oszustem (i w dodatku złodziejem) powraca do mojego opisu, ku przestrodze innych graczy Pleased

Co do innych opisów które zostały bezczelnie i niezgodnie z regulaminem usunięte (jako że nie było w nich obrazy... no, co najwyżej określenie "noobek" co do xr12yv, ale to jedyne co było w tym obraźliwe. Chociaż "noob" to się często pojawia na forum, i nie zawsze w formie obraźliwej...)

Regulamin tego nie zabrania. A jeśli coś mimo wszystko nie pasi, to proszę usunąć i ukarać wszystkie posty w podobnym guście, którymi ktokolwiek może się poczuć urażony lub zniesmaczony.



Pozdrawiam




EDIT:
Tomi, zanim się odezwiesz to przeczytaj dokładnie. I zobacz sobie na posty Kerku. I nie broń go tylko przez lubienie, jak nie znasz sprawy. On zapewne dobrze wiedział co Cita kręcił...Zresztą sam se zobacz na jego odpowiedź- odsiedział za push to już mu się należy niby <bueheheh>

prosiłbym o nie wypowiadanie się osób trzecich ^^ zwłaszcza takich, co to argumentują swoje stanowisko wręcz śmiesznie, bez żadnych podstaw.
I nie chodzi o amu jakbyś nie zauważył. Tu chodzi o coś więcej...

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 23-04-2008 21:47.

23-04-2008 18:07 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
tomi369
Viking


images/avatars/avatar-4267.jpg

Data rejestracji: 17-02-2007
Postów: 578
Klan: For Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skryhull znam kerku w realu i kerku według mnie jest fajnym kolegą i NIE JEST ZŁODZIEJEM. Pisałeś ze kerku "zwyzywał cię " i zachowywał się jak szczeniak i dzieciak, a jak patrze na twoje posty to wydaję mi się że jesteś bardziej dziecinny niż on. <lol> Przecież amu trafił do ciebie, nie jego wina ze Cita coś kręcił.

Pozdro

__________________
Polecam grafika Zbyś Polarny Miś i tomek1044


Nie gram już na r1
23-04-2008 20:50 tomi369 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi369 Dodaj tomi369 do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Co do innych opisów które zostały bezczelnie i niezgodnie z regulaminem usunięte (jako że nie było w nich obrazy... no, co najwyżej określenie "noobek" co do xr12yv, ale to jedyne co było w tym obraźliwe. Chociaż "noob" to się często pojawia na forum, i nie zawsze w formie obraźliwej...)


Jak nie umiesz mojego byłego nicku pisac to nie pisz wcale Smile bo tylko robisz z siebie pośmiewisko. Tyle odemnie.

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
24-04-2008 21:02 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Cita- to już jest szczyt wszystkiego :/

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH