Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Pushing? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pushing? 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SeQuncer
Newbie


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 4

Pushing? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Szybki Nóż Zwinności // Dobry Nóż do rzucania Precyzji

Ten przedmiot jest warty z 30-40k.
18-04-2008 09:24 SeQuncer jest offline Szukaj postów użytkownika: SeQuncer Dodaj SeQuncer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Który?

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

18-04-2008 11:30 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SeQuncer
Newbie


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeQuncer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Szybki Nóż Zwinności ja już pisałem jest warty przynajmniej 8x tyle.
18-04-2008 11:38 SeQuncer jest offline Szukaj postów użytkownika: SeQuncer Dodaj SeQuncer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No patrząc na wyceny to jednak troche mniej Wink

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

18-04-2008 12:02 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SeQuncer
Newbie


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeQuncer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to 4 krotna różnica, mam nadzieje że jak kupię D. Orche od kolegi za 20k to nic nie bedzie, bo tu mamy to samo.

Nadeszły czasy na tani sprzęt bo ostatnio jakieś dziwne ceny jak np. D. Antycznych Kastetów za 8k.

Pozdro.
18-04-2008 14:22 SeQuncer jest offline Szukaj postów użytkownika: SeQuncer Dodaj SeQuncer do Listy kontaktów
sizia
Triple Ace


images/avatars/avatar-8233.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 216
Klan: Tajemnica Krw
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ostrowiec Św.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taki nozyk wart z 15k , moze chce go szybko sprzedac poprostu ? z tym antykiem to się zgodze ze push, sprzedający miał wyceny od 90-120k a za 8 wystawił Frown

__________________
AVE SATAN
19-04-2008 09:31 sizia jest offline Szukaj postów użytkownika: sizia Dodaj sizia do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban na tydzień za push, w przypadku, gdy strony zgodzą się na anulowanie transkacji lub kupujący dopłaci jeszcze 30k pr ban zostanie zdjęty

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-04-2008 01:09 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
cubi
Newbie


Data rejestracji: 29-01-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam bardzo - nie zdawalem sobie sprawy z wartosci przedmiotu - predzej sprzedalem prawie taki sam - dobry szybki noz - i ceny chodizly ok 3k pr - wiec pomyslalem ze ten jest wart troche wiecej - wiec dalem cene jaka dalem.



Bede probowal dogadac sie z kupujacym. Mam nadzieje ze uda sie sprawic aby ban byl zdjety.

Jeszcze jedno pytanie - czyli moim obowiazkiem jest wiedziec ile dany przedmiot jest wart?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cubi: 21-04-2008 01:50.

21-04-2008 01:32 cubi jest offline Szukaj postów użytkownika: cubi Dodaj cubi do Listy kontaktów
_yanosth
Junior Member


images/avatars/avatar-5372.jpeg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten noz wart jest 15k, a wiec doplace do tych 4,5k jeszcze 11k.
Prosze o zdjecie bana.

__________________

Nick: Potomek_Grzechu
ID: 121



Odradzam handel z graczem Alystin. Oszust, uprzedzam.
21-04-2008 07:52 _yanosth jest offline Szukaj postów użytkownika: _yanosth Dodaj _yanosth do Listy kontaktów
Siwencjusz
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasdnie dlaczego jak chcem sprzedac cos za xxx to nie moge sprzedac tego za tyle bo jest to warte 2X xx. Moim zdaniem to Glupota Operatorzy ogarnicie sie troche ... my placimy za ta Gre, a przedmiot ktory wpadnie na moje konto jest moj i moge go sprzedac w sklepie i zamienic na zlom, moge go tez sprzedac dla innego gracza za tyle ile mi sie podoba( o ile kupujacy bedzie skolonny do zaplacenia tej kwoty). Moim zdaniem za bardzo ingerujecie w zycie graczy ...

__________________
SLABO
21-04-2008 10:37 Siwencjusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Siwencjusz Dodaj Siwencjusz do Listy kontaktów
Adrian_97
Junior Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 14
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łowicz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi tez sie tak wydaje jak pisze Siwencjusz ze nie mozna za tanio sprzedawac jak trafi sie nam dobra rzecz a my zbieramy na inna to jezeli sa drogie to sprzedajemy za tyle zeby do tamtej uzbierac ja bym prosil o zdjecie bana z gracza Siwencjusz a jezeli nie da rady to dac mu 2 dni tak jak i mi za podobna sytuacje kiedys dostalem

__________________
Jeżeli coś kupilem prosze o ofke w grze NICK:Adrian_97

Kupie:
DB AK47 na 4 raty pierwsza 4k,druga 3k,trzecia3k i czwarta 6k
21-04-2008 11:53 Adrian_97 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrian_97 Dodaj Adrian_97 do Listy kontaktów
SeQuncer
Newbie


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 4

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeQuncer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po to jest wycena że jak masz wątpliwości to możesz tam pisać, a jak admini zaczną dopuszczać do podobnych sytuacji to zanim sie obrucisz full ludzi bedzie biegać wymaxowanych z doskonałym sprzętem bo im sie "udało" coś kupić po taniości.
21-04-2008 13:05 SeQuncer jest offline Szukaj postów użytkownika: SeQuncer Dodaj SeQuncer do Listy kontaktów
cubi
Newbie


Data rejestracji: 29-01-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie do operatora - czy propozycja kupujacego jest zadowalajaca?

prosze o jakas informacje i zdjecie bana.
Obecnie jestem podwojnie poszkodowany - nie dosc ze sprzedalem item za tanio to jeszcze dostalem bana.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cubi: 21-04-2008 13:53.

21-04-2008 13:51 cubi jest offline Szukaj postów użytkownika: cubi Dodaj cubi do Listy kontaktów
_yanosth
Junior Member


images/avatars/avatar-5372.jpeg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wszystko jest bezsensu. Operator nie moze tak postępować, ale oczywiscie kogo to obchodzi.
Powinienem dostac drogi operatorze czas na zalawienie tego, minimum 24h, a Ty od razu dajesz mi bana. Nie uwazasz ze troche bezsensu ? Ty sie zjawisz dopiero po 10h, pewnie nawet w ten temat nie zagladniesz i sprawa bedzie sie ciagla. Tak jest zawsze.
Chce doplacic te PRki, choc wydaje mi sie, ze to sprawa SPRZEDAWCY, za ile on sprzedaje. Nie zalatwimy tego z moim banem w grze.....

@ SeQuncer
Ty czlowieku sie lepiej nie odzywaj, bo nie wiesz nawet ile taki noz jest wart... zalosne

__________________

Nick: Potomek_Grzechu
ID: 121



Odradzam handel z graczem Alystin. Oszust, uprzedzam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _yanosth: 21-04-2008 16:09.

21-04-2008 16:07 _yanosth jest offline Szukaj postów użytkownika: _yanosth Dodaj _yanosth do Listy kontaktów
_yanosth
Junior Member


images/avatars/avatar-5372.jpeg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cof.

__________________

Nick: Potomek_Grzechu
ID: 121



Odradzam handel z graczem Alystin. Oszust, uprzedzam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _yanosth: 21-04-2008 20:44.

21-04-2008 20:41 _yanosth jest offline Szukaj postów użytkownika: _yanosth Dodaj _yanosth do Listy kontaktów
Siwencjusz
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Po to jest wycena że jak masz wątpliwości to możesz tam pisać, a jak admini zaczną dopuszczać do podobnych sytuacji to zanim sie obrucisz full ludzi bedzie biegać wymaxowanych z doskonałym sprzętem bo im sie "udało" coś kupić po taniości.


Po pierwsze skad Ty tyle tego doskonalego sprzetu nabierzesz chytry
Po drugie wiem do czego sluzy wycena
Po trzecie nie zrozumiales mojego postu
Po Czwarte naucz sie czytaz ze zrozumieniem

A teraz przeloze to co napisalem na chlopski . Kolega z klanu wydropil Dobra Kurtke Orchidei, sam gra biala wiec jest mu nie potrzebna wiadomo przydalby by sie pry wladowalo by sie w trening. Ja gram palna nie stac mnie na te orche bo mam tylko 65k, kolega sprzedaje mi za 65k bo go ta cena satysfakcjonuje. I co ? Ktos tu zrobil cos zlego ?? bo nie rozumiem ... I w druga strone Kolega wydropil orche, gra biala - zbiera na Dobre Spodnie Nocy wystawia Orche za 150k - znalazl sie Gamon ktory kupij ja za 150k, jest w tym cos zlego ??:> Sam kupilem kiedys pierscien warty 300 pr za 600 i koles nie dostal bana :>
MOIM ZDANIEM CENA PRZEDMIOTU ZALEZY TYLKO I WYLACZNIE OD SPRZEDAWCY, a wyceny sa po to zeby moc sie nimi sugerowac przy wystawianiu ceny, jak i sprawdzic czy kupujac przedmiot nie placimy za niego za duzo.

__________________
SLABO

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Siwencjusz: 23-04-2008 17:28.

23-04-2008 17:23 Siwencjusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Siwencjusz Dodaj Siwencjusz do Listy kontaktów
EllaoMay
Junior Member


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W grze jak by nie patrzeć istnieje wolny rynek. Ceny przedmiotów bedą się wachac. W tym momęcie dobre magnum można kupić za 80-100 pr. Sądze że rynek nasyci się w przeciągu miesiąca. Takiego typu broni przybywa szybciej niż graczy. Więc chcecie mi powiedzieć ze jak kupie magnuma za 20pr (bo ktoś z 60punktami miał ich na sprzedanie 20) to dostaje bana od ręki? Normowanie rynku jest konieczne ale nie tak restrykcyjne bo musicie brać pod uwage zmiany na rynku. A co do tego bana i całej sytuacji... Nasuwa mi się tylko jedno na myśl. Jaki moderator taki ban.
23-04-2008 17:40 EllaoMay jest offline Szukaj postów użytkownika: EllaoMay Dodaj EllaoMay do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Pushing?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH