Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO ktos mi sie wlamal na konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ktos mi sie wlamal na konto 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

ktos mi sie wlamal na konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktos mi sie wlamam na pastac, wlaczyl urlop i zmienił hasło, mój nick w gerze: izba
19-04-2008 15:00 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
decoder
Junior Member


Data rejestracji: 23-03-2008
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyslij przypomnienie na adres e-mail ...
i po klopocie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez decoder: 19-04-2008 20:13.

19-04-2008 18:22 decoder jest offline Szukaj postów użytkownika: decoder Dodaj decoder do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przypomnienie mi nic nie da bo postac przejalem po graczu ktory skonczyl i moge sie tego obawiac ze ten ktos sobie dal przypomnienie i teraz siedzi na moim koncie, niedosc ze mi dal pusta postac bez niczego to teraz mam na niej taki sobie sprzet i mi napewno zajumal, bralem konto przeg gre ale jak mialem slaba postac ktora usunalem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kielon: 19-04-2008 18:40.

19-04-2008 18:28 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
decoder
Junior Member


Data rejestracji: 23-03-2008
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to tak konto nie twoje jednym slowem ;p
bo glowny e-mail nie byl zmieniony tak to wyglada a konto bylo przekazane na bw czy przez komunikator ??

tak wogule

Sprzedaż/wymiana kontami

ps na moje wlascicielem jest nadal gracz o niku izba wiec najlepiej jakby on cos napisal na forum bo jego wiadomosci predzej widzialem w niektorych dzialach .....

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez decoder: 19-04-2008 20:18.

19-04-2008 18:31 decoder jest offline Szukaj postów użytkownika: decoder Dodaj decoder do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto odzyskalem, ale zostaly z niej skradzione rzeczy takie jak tytanowy set i bron, dobrych szortow lowcy cieni i dobrej kobry i adrenaliny dobrej, ogolnie wszystko zabrane oprucz pr i broni wyprawkowej, hasla do niego nie moge zmienic narazie bo jest wlaczony urlop

bardzo prosze o sprawdzenie czy zostaly przeslane jakies rzeczy z mojej postaci do kogos, nie wiem, moze zostaly zdjete tylko a moze naprawde przeslane na inna postac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez kielon: 19-04-2008 20:05.

19-04-2008 19:36 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
izba
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: dakeka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kielon napisał(a)
konto odzyskalem, ale zostaly z niej skradzione rzeczy takie jak tytanowy set i bron, dobrych szortow lowcy cieni i dobrej kobry i adrenaliny dobrej, ogolnie wszystko zabrane oprucz pr i broni wyprawkowej, hasla do niego nie moge zmienic narazie bo jest wlaczony urlop

bardzo prosze o sprawdzenie czy zostaly przeslane jakies rzeczy z mojej postaci do kogos, nie wiem, moze zostaly zdjete tylko a moze naprawde przeslane na inna postac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


konta nie przekazywalem nikomu urlop mialem wlączony
pass na moje konto mam na moim e-mailu : pawel_88@o2.pl w razie jakich kolwiek pytan prosze pisac na ten nr gg ..........
sprawa wyjasniona jak na moje prosze o warna dla tego pana powyzej za podszywanie sie podemnie i probr kradziezy konta
izba

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez izba: 21-04-2008 06:51.

19-04-2008 20:38 izba jest offline Szukaj postów użytkownika: izba Dodaj izba do Listy kontaktów
decoder
Junior Member


Data rejestracji: 23-03-2008
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u Tongue
o wilku mowa a wilk tu Smile
19-04-2008 20:40 decoder jest offline Szukaj postów użytkownika: decoder Dodaj decoder do Listy kontaktów
izba
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: dakeka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko jasne proszę o zamknięcie tematu Smile
19-04-2008 20:43 izba jest offline Szukaj postów użytkownika: izba Dodaj izba do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahah obudzila sie zguba, a kto mi oddal pusta postac bez ekwi? moglem sie tego spodziewac ze dasz sobie przypomnij haslo na emaila i tak zrobiles, jeszce tylko zostaje sprawa czy nic nie zginelo bo to ci widze po sali tronowej to nie ma podstawowego ekwi, i przed chwila napisal ze rzeczy zostaly pozyczone a nie przeslane anie sprzedane, i ze postac zostaje u niego, znalazl sobie jelenia ze tak powiem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kielon: 19-04-2008 20:50.

19-04-2008 20:46 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
izba
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: dakeka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kielon napisał(a)
hahah obudzila sie zguba, a kto mi oddal pusta postac bez ekwi? moglem sie tego spodziewac ze dasz sobie przypomnij haslo na emaila i tak zrobiles, jeszce tylko zostaje sprawa czy nic nie zginelo bo to ci widze po sali tronowej to nie ma podstawowego ekwi, i przed chwila napisal ze rzeczy zostaly pozyczone a nie przeslane anie sprzedane, i ze postac zostaje u niego, znalazl sobie jelenia ze tak powiem


do czego dążysz kolego ...... ?
19-04-2008 20:54 izba jest offline Szukaj postów użytkownika: izba Dodaj izba do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zlodziej i tyle, gralem ta postacia chyba przez 2 miesiace jak nie dluzej a teraz taki cham mi ja zabiera i mowi ze to jego postac i on bedzie nia grac, fajnie, z checia ci zalatwie ze nie bedziesz mial przyjemniej gry na r4
19-04-2008 21:24 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
Łowca
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2007
Postów: 6
Kraina: Necropolia III

Gdzie tu logika ??;/// Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pan izba jest żałosny.....
W niedalekiej przeszłości oddał konto "izba" mojemu znajomemu-"Kielon".
A teraz nagle tak bez żadnej oznaki wysyła sobie na swoją pocztę nowe hasło
i loguję się, włącza urlop itp.

Nie wiem o co kaman !!!

NIech mi ktoś to wytłumaczy...
19-04-2008 21:27 Łowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Łowca Dodaj Łowca do Listy kontaktów
izba
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: dakeka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ladnie oczerniac normalnych graczy zacznijscie grac a nie spamowac i nie tylko ....
pozdrawiam
izba
koniec tematu
19-04-2008 21:28 izba jest offline Szukaj postów użytkownika: izba Dodaj izba do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co koniec to moze sprawdzimi na czim ip bylo grane przez ostatni 2 miesiace jak nie dluzej, jestes noobem i nic nie umiesz sam zrobic,

najpierww dajesz pozniej zabierasz wiec wypier***** chory czlowieku

!!!!!!!!!!!!!!!Idź do PIEKŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

z tego co sie dowiedzialem chce mi zrobic na zlosc z ta postacia a i tak nia nie bedzie gral


ty wiesz wogole czego chcesz ziom??

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez kielon: 19-04-2008 21:46.

19-04-2008 21:34 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
sizia
Triple Ace


images/avatars/avatar-8233.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 216
Klan: Tajemnica Krw
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ostrowiec Św.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zal ludzie Tongue
szeszej wez zakoncz ten spam ;p
nie wiem o co tu chodzi z z tych postow nic wywnioskowac nie mozna kto komu co.

__________________
AVE SATAN
19-04-2008 22:41 sizia jest offline Szukaj postów użytkownika: sizia Dodaj sizia do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sizia, ja bym sie tam chetnie dowiedział co i jak, tym bardziej ze jednemu z nich wisze 6k Tongue i za bardzo nie wiem któremu, wiec jakby ktoś mnie mógł oświecić, byłbym wdzięczny ^^

__________________


R4-> krecik
20-04-2008 11:24 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wygladalo tak, ziomek oddal mi postac 2-3 miesiace temu pusta bez ekwipunku i pr, ja nia gralem do wczoraj i mialem na niej dobre rzeczy, ziomek nagle sie obudzil, dal sobie przypomnienie hasla na poczte i tak wszedl sobie na ta postac i rzeczy ktore tam byly od razu gdzies przeslal i dal urlop

jestem mi winny krecik 6K ja wiem za co a on nie wie
20-04-2008 12:43 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
izba
Junior Member


Data rejestracji: 06-12-2007
Postów: 12
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: dakeka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co sie czepiacie co to za pisownia konto bylo jest i bedzie moje a co ja z nim robie to moja sprawa jak cos niegra zapraszam do mnie do domu ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez izba: 20-04-2008 14:21.

20-04-2008 14:20 izba jest offline Szukaj postów użytkownika: izba Dodaj izba do Listy kontaktów
decoder
Junior Member


Data rejestracji: 23-03-2008
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
izba napisał(a)
co sie czepiacie co to za pisownia konto bylo jest i bedzie moje a co ja z nim robie to moja sprawa jak cos niegra zapraszam do mnie do domu ;]

temat bez sensu jak na moje ...
tu teraz bedzie sie kazdy na kazdym wyzywac moze ??
zal.pl
20-04-2008 14:22 decoder jest offline Szukaj postów użytkownika: decoder Dodaj decoder do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra zamknij sie w koncu zlodzieju, tak wogole na tej postaci sa pozyczone zeczy wiec powienienes je oddac
20-04-2008 18:19 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli nie jesteś w stanie udowodnić, że konto zostało tobie przekazane (o czym świadczyłaby zmiana emaila) to niestety nie możesz odzyskać konta. Niestety w tym przypadku będę musiał przyznać rację użytkownikowi izba. Jako, że muszę założyć, że mówi prawdę i konto było i jest jego w takim razie otrzmuje bana za push na 25 dni, razem z jeszcze 2 postaciami

ID 11
Login Kamil911
Postać Schopenhauer

ID 33985
Login decoder
Postać Decoder

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-04-2008 00:48 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szeszej, jedno pytanie jeszcze... na ktore konto mam zwrócic te 6k :>?

__________________


R4-> krecik
21-04-2008 01:07 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Słucham, jakie 6k pr?

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-04-2008 01:11 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
sanguina
Junior Member


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 15
Klan: Tajemnica Krwi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG... rodzinę mi zabanowałeś (schopen->Olki) Tongue .... ostro... przynajmniej pc.. będzie jedynie mój Tongue
... A jednam zapytać czy to żelazny ban i nie da sie nic zrobić Tongue ?
Pozdrawiam
Lady-Sanguina(Katarzyna ^^")

__________________
L'appétit vient en mangeant
apetyt rośnie w miarę jedzenia!
21-04-2008 15:21 sanguina jest offline Szukaj postów użytkownika: sanguina Dodaj sanguina do Listy kontaktów
kielon
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kielon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedalem krecikowi demona za pewna kwote na raty i jeszce byl mi winien 6K ktore nie otrzymalem wczasie kiedy jeszce posiadalem ta pastac izba
21-04-2008 15:21 kielon jest offline Szukaj postów użytkownika: kielon Dodaj kielon do Listy kontaktów
krzesiwko
Newbie


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie , kupilem od kielona kiedy gral na koncie izba db demoniczny topor w ratach, zostalo 6k.. teraz nie wiem, czy oddawać kielonowi na jego nowe konto czy w ogole co z tym zrobic :>?
21-04-2008 15:49 krzesiwko jest offline Szukaj postów użytkownika: krzesiwko Dodaj krzesiwko do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wyzej to ja, zapomnialem kumpla wylogować Wink

__________________


R4-> krecik
21-04-2008 15:53 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę dać ofertę na konto administratorskie

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-04-2008 16:23 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

złożona ^^

__________________


R4-> krecik
21-04-2008 19:55 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO ktos mi sie wlamal na konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH