Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Regulamin sprzedaży - pytania i odpowiedzi. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Regulamin sprzedaży - pytania i odpowiedzi. 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Regulamin sprzedaży - pytania i odpowiedzi. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak w temacie.

Nowy regulamin sprzedaży.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

21-04-2008 11:42 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to jeszcze raz napisze to co napisałem wcześniej,a mianowicie:

Moim zdaniem nie potrzebne jest,zakazanie wpisów "można licytować poniżej CM" i to że nie wolno sprzedać za satysfakcjonującą cenę.Po co to komu?Tylko utrudnia handel.A i tak da się to obejść,bo nie zakazaliście jednej rzeczy,którą i tak pewnie zabronicie w najbliższym czasie.

EDIT: Jeśli w tym dziale licznik postów jest nabijany,to w takim razie to mój 111 post JupiBig Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 21-04-2008 12:07.

21-04-2008 12:01 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy nie można było licytować poniżej CM i to w nowym regulaminie się nie zmieniło. Zostało to tylko (naszym zdaniem) klarowniej napisane, bez żadnych niedomówień. To samo się tyczy "sprzedaży za satysfakcjonującą ofertę", bo taka sprzedaż to zwyczajnie wprowadzenie KT w trakcie licytacji, co też dotychczas było zabronione i będzie zabronione dalej.
Jak widać, to o czym piszesz funkcjonuje już bardzo długo. W zaproponowanym brzmieniu regulaminu jest to po prostu precyzyjniej napisane, tak żeby zostawić jak najmniej miejsca na różne domysły, spekulacje i możliwość swobodnej interpretacji a co za tym idzie zmniejszyć ilość oszustw i zaprowadzić porządek w handlu.

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 12:51 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwudniowy ban w grze - jak zamierzacie to egzekwować? Przecież w takim wypadku nikt nie będzie podawał id, tylko napisze że po aukcji napisze na PW forumowym dane. Bezsensu zapis, tylko śmiesznie straszy...
21-04-2008 12:57 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś dotychczas się udawało złapać tego typu oszustów, więc prawdopodobnie dalej się będzie udawało. Naprawdę nie było się do czego przyczepić??

Żeby nie mnożyć postów to Ci pragnę przypomnieć tylko taki wątek (a propos proxy i innych takich), w którym C47 grzecznie i kulturalnie "pożegnał początkującego hackera". Chcesz próbować?? Bardzo proszę. A my czekamy na KONSTRUKTYWNE uwagi a nie uwagi dla samej frajdy wpisania się w wątku.

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 12:58 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LoL. Dla ciebie ten temat jest po to żeby się czepiać? Bo jak dla mnie to chyba miała być dyskusja na temat sensowności zapisów. Skoro taki zapis jest, jestem w stanie ci udowodnić że nie nakryjesz mnie jeśli będę tego chciał. Wystarczy użyć proxy, zalogować się z innego konta na forum i już jesteś bezradny....
21-04-2008 13:00 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krótko - Drex, mylisz się myśląc, że tego się nie da ustalić.

A Vlad jest chyba po prostu zaskoczony, że uwagi dotyczą akurat tych punktów regulaminu, które funkcjonują z powodzeniem już od wielu miesięcy Tongue

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-04-2008 13:04 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caen, to ty mylisz się, że jesteś w stanie ustalić gdy ja tego nie chcę. A jak ktoś nie dba o to, to już jego problem nie mój Smile . Mała podpowiedź, podkreślcie nowe punkty regulaminu bo obecnie ciężko dopatrzeć się tam zmian. Przykro mi że nie znam regulaminu na pamięć, a zapisy z regulaminu Necro nigdy mnie nie interesowały (bo teraz widzę, że ten zapis o banie był, ale tylko w regulaminach Necro).
21-04-2008 13:10 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To potraktuj ten regulamin jako nowy regulamin handlu. I dla odmiany proponuję go przeczytać Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 13:20 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

zmiana pkt. 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konieczność zmiany tematu w dziale handlu w sprzedaży, tak by nie wprowadzał on w błąd szukających towaru do kupna.

Będąc bardziej precyzyjnym, chodzi mi o zmianę tematu, jeżeli dany przedmiot, który widnieje w temacie, został wyprzedany, by potencjalnego kupca nie wprowadzać w błąd. Ja osobiście tak robię (zmieniam temat, jeżeli ten został wyprzedany, a widnieje w temacie) i sądzę, że takie korygowanie tematu może ułatwić poruszanie się po dziale sprzedaży.

No i poprawienie numeracji, bo są punkty 6 i 8, a nie ma punktu 7.

Pozdrawiam,

Przemo

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]
21-04-2008 13:28 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
sparrow
Member


Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym jeszcze ten punkcik trochę sprecyzował:


11. W przypadku terminu zakończenia np. "do 20" wygrywa oferta dana najpóźniej o 19:59 lub w przypadku gdy od 19:50 nie było żadnych ofert - najpóźniej o 20:00
W przypadku terminu zakończenia np. "24h od dania CM" przy CM danym o 20:00 wygrywa oferta dana najpóźniej o 20:00


Dodałbym że każde przebicie w ostatnich np. 10min przedłuża aukcje o kolejne np. 10min

ewentualnie pozwoliłbym wprowadzać taki zapis sprzedającym (z regulaminu nie wynika czy można czy nie można tak przedłużać aukcji - a jest to ostatnoio często spotykane)

__________________
firek

21-04-2008 13:29 sparrow jest offline Szukaj postów użytkownika: sparrow Dodaj sparrow do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Drex napisał(a)
Caen, to ty mylisz się, że jesteś w stanie ustalić gdy ja tego nie chcę. A jak ktoś nie dba o to, to już jego problem nie mój Smile . Mała podpowiedź, podkreślcie nowe punkty regulaminu bo obecnie ciężko dopatrzeć się tam zmian. Przykro mi że nie znam regulaminu na pamięć, a zapisy z regulaminu Necro nigdy mnie nie interesowały (bo teraz widzę, że ten zapis o banie był, ale tylko w regulaminach Necro).

Ehhh... Tak, jeśli założysz specjalnie konto na forum, na które będziesz wchodził za każdym razem przez proxy, i założysz je tylko po to żeby NIE sprzedawać przedmiotów, to faktycznie nie ustalę. Tylko... po co?
Co do niestosowalności tego przepisu, to proponuję przejrzeć działy "Skargi" i "Pręgierz" na Necro, najpierw ustal fakty, potem możemy dyskutować...

Jak chcesz rozmawiać o zmianach w regulaminie, skoro nie znasz dotychczasowego? Roll Eyes A nie da się podkreślić zmian, skoro cały regulamin został przeformułowany.

przemo84 - zmiana o marginalnym znaczeniu, a dodająca mnóstwo zbędnej pracy Tmodom, więc nie widzę możliwości jej wprowadzenia

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-04-2008 13:30 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Shannow
Double Ace


images/avatars/avatar-26.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 124
Klan: Bloody Kingdom / Terra Ic0gnita
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ancient Blood / Terra Inc0gnita

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
8. Zabronione jest: d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.


Chore. Czemu to służy? Jak sie pomyle albo po 5 minutach dostane kt na któryś przedmiot to mam czekać 30 minut żeby zmienić kt przy dobrej orchidei na 80k z 80pr? Big Grin

Przede wszystkim prosze mi powiedzieć co ma na celu ten punkt

__________________
R3 Lester_Molester
R10 Shannow
21-04-2008 13:35 Shannow jest offline Szukaj postów użytkownika: Shannow Dodaj Shannow do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

RE: zmiana pkt. 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
przemo84 napisał(a)
Będąc bardziej precyzyjnym, chodzi mi o zmianę tematu, jeżeli dany przedmiot, który widnieje w temacie, został wyprzedany, by potencjalnego kupca nie wprowadzać w błąd. Ja osobiście tak robię (zmieniam temat, jeżeli ten został wyprzedany, a widnieje w temacie) i sądzę, że takie korygowanie tematu może ułatwić poruszanie się po dziale sprzedaży.

Zmiana nazwy tematu nie jest aż tak konieczna, natomiast usuwanie przedmiotów z pierwszego posta, wprowadzanie KT w trakcie licytacji (po cichu), wszelkie możliwe edyty, gdzie nikt nie jest w stanie stwierdzić co tak naprawdę zostało zedytowane - to wszystko powoduje, że lepiej żeby wszystko było widoczne (a najwyżej ktoś się rozczaruje) niż, żeby dalej miało dochodzić do wielu nadużyć związanych z edycją pierwszego posta.
Poza tym i tak większość tytułu wątku nie zmienia, nawet po sprzedaży przedmiotu.

cytat:
Shannow napisał(a)
cytat:
8. Zabronione jest: d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.


Chore. Czemu to służy? Jak sie pomyle albo po 5 minutach dostane kt na któryś przedmiot to mam czekać 30 minut żeby zmienić kt przy dobrej orchidei na 80k z 80pr? Big Grin

Przede wszystkim prosze mi powiedzieć co ma na celu ten punkt


Chodzi o to, że po 30 minutach już postu edytować nie możesz. Jak dostaniesz KT po 5 minutach od otwarcia wątku, to jeszcze możesz edytować. A czemu ma to służyć masz napisane w tym poście, którego właśnie edytuję, jako odpowiedź Przemowi.

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 13:37 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shannow napisał(a)
cytat:
8. Zabronione jest: d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.


Chore. Czemu to służy? Jak sie pomyle albo po 5 minutach dostane kt na któryś przedmiot to mam czekać 30 minut żeby zmienić kt przy dobrej orchidei na 80k z 80pr? Big Grin

Przede wszystkim prosze mi powiedzieć co ma na celu ten punkt

Shannow - odwrotnie Tongue Zabronione jest edytowanie PO upływie 30 minut od założenia.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-04-2008 13:38 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To niby jak się sprzeda wszystko to nie można zedytować pierwszego postu?Albo jak się ma kilka itemów i jeden się sprzeda to nie można zaznaczyć w pierwszym poście że został sprzedany?? I właściwie po co to zostało wprowadzone??
21-04-2008 14:52 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

RE: zmiana pkt. 6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, nie można.

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
usuwanie przedmiotów z pierwszego posta, wprowadzanie KT w trakcie licytacji (po cichu), wszelkie możliwe edyty, gdzie nikt nie jest w stanie stwierdzić co tak naprawdę zostało zedytowane - to wszystko powoduje, że lepiej żeby wszystko było widoczne


__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-04-2008 14:57 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co ze zmniejszeniem ceny jeśli nikt nie chcę kupić za taką jaka jest?

Edit: Niby tak,ale tylko przez pierwszy post da się zmienić nazwę tematu. A przecież jak ktoś już zaglądał do naszego tematu to wie że drogo dla niego i drugi raz nie wejdzie żeby sprawdzić jak w temacie nie będzie obniżka ceny czy coś.xD

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 21-04-2008 15:21.

21-04-2008 15:02 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz to zrobić w nowym poście.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-04-2008 15:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vern napisał(a)
A co ze zmniejszeniem ceny jeśli nikt nie chcę kupić za taką jaka jest?

Edit: Niby tak,ale tylko przez pierwszy post da się zmienić nazwę tematu. A przecież jak ktoś już zaglądał do naszego tematu to wie że drogo dla niego i drugi raz nie wejdzie żeby sprawdzić jak w temacie nie będzie obniżka ceny czy coś.xD


To znajdzie się inny, który może kupi. Trochę cierpliwości czasem potrzeba. A jak kogoś przedmiot interesuje to będzie sprawdzał, a nuż widelec pałka się cena zmieniła. Lub po prostu będzie nauczka, żeby wystawiać przedmioty w zgodzie z realiami a nie marzeniami Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 15:37 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie daloby sie w tym projekcie zaznaczyc, ktore rzecy sa nowe/zmienione?

Ulatwiloby to ich ocene. A przynajmniej zauwazenie, bo teraz mam otwarte 2 zakladki i musze czytac punkt po punktcie zeby znalesc roznice. Roll Eyes

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


21-04-2008 18:13 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co było pogrubione jest na pewno nowe.
A poza tym - jak będziesz porównywał sobie, to szybciej Ci do głowy wejdzie i się nauczysz, bo Twój mózg porównując i analizując informacje, również je zapamięta Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 18:19 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie zdazylem sie domyslic, ze chodzi o te pogrubione. Wink
Ale przydaloby sie troche lepiej to wyeksponowac. Moze innym kolorem.

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


21-04-2008 18:23 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze raz sobie przeczytaj mój poprzedni post i wyciągnij wnioski z propozycji porównywania dwóch regulaminów w kontekście ich zapamiętywania Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 18:42 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a) wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji (dotyczy to również sytuacji "sprzedaży za satysfakcjonującą cenę").
c) zastrzeganie możliwości niedokonania transakcji oraz dopiski nakłaniające do łamania regulaminu, np. "można licytować poniżej CM".


/\ troche chore...W skrajnych przypadkach typu sprzedaż szybkości, czy runów, to nie powinno się nic ograniczać. Co innego sprzedaż pospolitych itemów... Eh.. bezsens




d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.



a to to już chore! Nie dość że nic nie zmienia, to utrudnia i graczom i modkom. Chociażby w wyprzedaży: usuwam z pierwszego posta badziewia które paszły, ew. zamieszczam aktualne najwyższe oferty co by nie trza było szukać, no i przede wszystkim pisze ile jeszcze złomu zostało....



Ludzie, to sie robi chore! Może lepiej wogule weśmy zabrońmy graczom handlować, niech to robią za nas modzi?



8. Kupujący jest zobowiązany:

g) Zawsze podawać ilość oferowanych PR (nawet w przypadku podawania KT).

a co z ofertami przedmiotowymi? Zwłaszcza w sprzedażach super-drogich artefaktów? Bo rynek to troche uniemożliwia...

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
21-04-2008 19:43 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skryhull2 napisał(a)
a) wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji (dotyczy to również sytuacji "sprzedaży za satysfakcjonującą cenę").
c) zastrzeganie możliwości niedokonania transakcji oraz dopiski nakłaniające do łamania regulaminu, np. "można licytować poniżej CM".


/\ troche chore...W skrajnych przypadkach typu sprzedaż szybkości, czy runów, to nie powinno się nic ograniczać. Co innego sprzedaż pospolitych itemów... Eh.. bezsens


A może wolisz, żeby byli równi i równiejsi?? Ci co sprzedają i kupują przedmioty liczone w setkach k niech mają swój osobny regulamin, bo oni są wielcy, wspaniali i bogaci. A biednych nupków pomęczmy trochę. Nie, każdego obowiązują te same nakazy, zakazy i przywileje.



cytat:
skryhull2 napisał(a)
d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.



a to to już chore! Nie dość że nic nie zmienia, to utrudnia i graczom i modkom. Chociażby w wyprzedaży: usuwam z pierwszego posta badziewia które paszły, ew. zamieszczam aktualne najwyższe oferty co by nie trza było szukać, no i przede wszystkim pisze ile jeszcze złomu zostało....



Ludzie, to sie robi chore! Może lepiej wogule weśmy zabrońmy graczom handlować, niech to robią za nas modzi?


Nie utrudnia, już to powyżej tłumaczyłem, nie chciało się poczytać, to zapraszam jeszcze raz do przejrzenia tego wątku i znalezienia wytłumaczenia tego problemu.

cytat:
skryhull2 napisał(a)
8. Kupujący jest zobowiązany:

g) Zawsze podawać ilość oferowanych PR (nawet w przypadku podawania KT).

a co z ofertami przedmiotowymi? Zwłaszcza w sprzedażach super-drogich artefaktów? Bo rynek to troche uniemożliwia...


Oczywiście wiadomo, że jak jest oferta przedmiotowa, to podawać PR i przedmioty. Chyba naprawdę w tym zaproponowanym regulaminie nie ma się do czego przyczepić, skoro szukasz dziury w całym.

__________________
OUT OF ORDER

21-04-2008 23:20 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A w ogóle to czemu nie było ankiety czy czegoś czy gracze chcą tego??
21-04-2008 23:42 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo demokracja rzadko się sprawdza Tongue

A serio - to właśnie ten temat jest formą ankiety, miejscem do omówienia tego i proponowania ewentualnych zmian.

@skryhull2 - wręcz odwrotnie - właśnie przy itemach typu szybkości czy runów ten przepis jest najbardziej pożyteczny.

cytat:
a to to już chore! Nie dość że nic nie zmienia, to utrudnia i graczom i modkom. Chociażby w wyprzedaży: usuwam z pierwszego posta badziewia które paszły, ew. zamieszczam aktualne najwyższe oferty co by nie trza było szukać, no i przede wszystkim pisze ile jeszcze złomu zostało....

Znowu - wręcz przeciwnie, ma to na celu ułatwienie życia zarówno graczom jak i modom. Małym utrudnieniem jest konieczność odnajdywania zmian w kolejnych postach (ale i tak często trzeba to robić, bo nie wszyscy, a wręcz znikoma część sprzedających dba o przejrzystą informację w pierwszym poście). Dużą korzyścią - uniemożliwienie oszustw poprzez zmianę CM, KT, usuwanie raz wystawionych przedmiotów itp.

A informacje o których mówisz (jaka oferta prowadzi, co zostało sprzedane) możnaby umieszczać w drugim poście, który sprzedający pisałby od razu po pierwszym. Taki post nie byłby oczywiście traktowany jako up.
Wszystkie kluczowe informacje (CM, KT, czas trwania itp.) musiałyby jednak znajdować się w pierwszym poście.

Co Wy na to?

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

22-04-2008 00:04 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Rogalene
Junior Member


images/avatars/avatar-8665.jpg

Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 10
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shannow napisał(a)
[QUOTE]8. Zabronione jest: d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.


To jest chore ten punkt w regulaminie jest efektem ubocznym innego punktu o nie możności podawanie kt podczas licytacji
Po wprowadzeniu tego punktu aukcje nie będą klarowne człowiek bedzie musiał oglądac wszystkie posty w temacie aby w końcu dowiedzieć sie że przedmiot został już sprzedany , to niema sensu

__________________
R16-Rogalene

Allle numer !!!
22-04-2008 00:08 Rogalene jest offline Szukaj postów użytkownika: Rogalene Dodaj Rogalene do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rogalene napisał(a)
cytat:
Shannow napisał(a)
[QUOTE]8. Zabronione jest: d) edytowanie pierwszego postu po upływie 30min od założenia wątku.


To jest chore ten punkt w regulaminie jest efektem ubocznym innego punktu o nie możności podawanie kt podczas licytacji
Po wprowadzeniu tego punktu aukcje nie będą klarowne człowiek bedzie musiał oglądac wszystkie posty w temacie aby w końcu dowiedzieć sie że przedmiot został już sprzedany , to niema sensu

Przeczytaj ten wątek dokładnie, bo nie chce mi się (a i pewnie Caenowi też nie) odpowiadać 6 raz z rzędu na to samo pytanie.

__________________
OUT OF ORDER

22-04-2008 00:14 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Regulamin sprzedaży - pytania i odpowiedzi.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH