Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Harnass » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Harnass 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Harnass Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tej aukcji:

Dobry Kask Wieszcza CM=1pr

Grasz o nicku HarnasSmile wylicytował Dobry Kask Wieszcza. Napisałem posta zaznaczając jego zwycięstwo a następnie złożyłem mu ofertę. Po pewnym czasie złożył mi ofertę dając niej ~391pr i 5 sztuk złomu. Ofertę odrzuciłem i wysłałem wiadomość z pytaniem co się dzieje, otrzymałem odpowiedź:

http://r1.bloodwars.interia.pl/index.php...97099870&type=1
(dla ludzi ciekawskich - napisał, że nie kupi, gdyż kupił w klanie za 5k).

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
21-04-2008 16:55 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Harnas:)
Triple Ace


images/avatars/avatar-10475.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 232
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jejku co za czlowiek zeby odrazu kablowac operatorowi , nierozumiem takich ludzi jak ten pan wyzej. Po prostu zapomnialem wycofac oferty ,wielka mi rzecz ale zeby odrazu do operatora ( ale zal z tego kolesia )

__________________

21-04-2008 17:15 Harnas:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Harnas:) Dodaj Harnas:) do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za taką "wielką Ci rzecz" zapewne dostaniesz 2 dni bana, które będziesz mógł przeznaczyć na naukę pisania na komputerze oraz zasad interpunkcji.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
21-04-2008 17:20 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Harnas:)
Triple Ace


images/avatars/avatar-10475.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 232
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co sie tak czepiasz mojej pisowni jakims nauczycielem jestes (jakos wypowaidam sie na forum i tylko tobie wadza te moje bledy) czy moze tez frajerem zeby o byle co "leciec" do operatora i zglaszac mu problem. Nie lepiej byloby napisac w swoim temacie ze "kupujacy Harnass zrezygnowal z kupna wiec licytacja trwa dalej" czy
cos takiego ,a nie robic tu takiej tragedii ze nie napisalem ci ze rezygnuje z twojej oferty.

__________________

21-04-2008 18:30 Harnas:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Harnas:) Dodaj Harnas:) do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Harnas16
Postać Harnass

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-04-2008 18:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Harnas:)
Triple Ace


images/avatars/avatar-10475.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 232
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niewiem czy dobrze rozumiem moja postac w grze harnass dostaje bana na 2 dni czy moj profil na forum??

__________________

21-04-2008 18:41 Harnas:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Harnas:) Dodaj Harnas:) do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vexis
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać w grze.

Ce dzięki za interwencje.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
21-04-2008 18:44 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Harnas:)
Triple Ace


images/avatars/avatar-10475.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 232
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ty vexis to chyba lubisz ludzi gnebic ...
Przez takie osoby jak ty ta gra moze sie stoczyc i nie bedzie sie cieszyla taka popularnoscia jak teraz bo jezeli beda tacy gracze jak ty i beda leciec do operatora o byle gown* zeby kogos zakablowac i wtedy operatorzy beda mial mniej kasy Big Grin rotfl

i posba do C47
czy nie mozna skrocic mojego bana do 12h albo calkiem go odwolac poniewaz jest to moje jednorazowe wykroczenie i moze moglbys zastosowac tzw taryfe ulgowa i mi podarowac bana czekam na odpowiedz

i mam pytanie

czy jak robie obleg na przejecie kwadratu to po odblokowaniu przejme kwadrat czy nie ?? czy zostanie odwolany??

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Harnas:): 21-04-2008 19:18.

21-04-2008 19:09 Harnas:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Harnas:) Dodaj Harnas:) do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 dni to taryfa ulgowa
przy nastepnym takim wykroczeniu będzie więcej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-04-2008 01:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Harnas:)
Triple Ace


images/avatars/avatar-10475.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 232
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale co bedzie z moim oblegiem? jelsi mam bana to zostranie on odwolany??

__________________

22-04-2008 08:09 Harnas:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Harnas:) Dodaj Harnas:) do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Harnass

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH