Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE !!!!!!!!!!!! ::::::::::::Castle vs DeAtH_v ::::::::::::: !!!!!!!!!!!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony !!!!!!!!!!!! ::::::::::::Castle vs DeAtH_v ::::::::::::: !!!!!!!!!!!!!!! 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mi000_DeAtH
Member


images/avatars/avatar-7153.gif

Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 38
Klan: Vendetta
Kraina: Necropolia
Skąd: Gorzów Wlkp

!!!!!!!!!!!! ::::::::::::Castle vs DeAtH_v ::::::::::::: !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Atak Castle na nas :

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1bd404b245





A to nasza kontra :

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=64a1b74913

__________________
Wygrałem coś / Sprzedałem ? -pisz na Pw - nick : Szewc_Dratewka


Przyjmiemy aktywnych graczy Smile - szczegóły na PW

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez mi000_DeAtH: 22-04-2008 22:30.

22-04-2008 14:59 mi000_DeAtH jest offline Szukaj postów użytkownika: mi000_DeAtH Dodaj mi000_DeAtH do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładne 2 oblężenia tylko ja sie spóźniłem na nie xD 10/10

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



22-04-2008 15:15 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
Papay
Junior Member


images/avatars/avatar-6930.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 19
Klan: Drink Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Przysucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh powiem tak : nie spodziewałem się że pójdzie tak łatwo Wink Wiem wiem mieliśmy pożyczony sprzęt z nami byli Wymiatacze ale fakt pozostaje faktem że TO JEST CASTLE i CASTLE przegrało 2 oblegi rotfl Aż nie mogę sie doczekać dzisiejszych wyników walk Big Grin

Aaaaaaa były sobie demony zła Big Grin Tongue

__________________
Kontakt w grze nick: REPTILE
22-04-2008 15:23 Papay jest offline Szukaj postów użytkownika: Papay Dodaj Papay do Listy kontaktów
h4ri
Triple Ace


images/avatars/avatar-8475.gif

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ladnie się zgraliście Smile trochę was wiecej było w dodatku..... sporo najemników coś mi się zdaje. Jednak obleg ładny, jest co oglądać.

__________________



Porady, przemyślenia, taktyka gry - moja wiedza o BW
22-04-2008 15:27 h4ri jest offline Strona domowa h4ri Szukaj postów użytkownika: h4ri Dodaj h4ri do Listy kontaktów
Papay
Junior Member


images/avatars/avatar-6930.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 19
Klan: Drink Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Przysucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w przypadku klanu jak nasz nawet byśmy nie zdążyli popatrzeć na Castle i już by nas nie było a dzięki Najemnikom było całkiem inaczej Tongue

Edit : literówki

__________________
Kontakt w grze nick: REPTILE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Papay: 22-04-2008 15:48.

22-04-2008 15:44 Papay jest offline Szukaj postów użytkownika: Papay Dodaj Papay do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam sentyment do Castle bo przez długi czas tam grałem, tym bardziej mi przykro że padł taki wynik. Gratulacje sprawności zwycięzcom. A pokonanym mobilizacji, przede wszystkim mobilizacji

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

22-04-2008 16:30 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
mi000_DeAtH
Member


images/avatars/avatar-7153.gif

Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 38
Klan: Vendetta
Kraina: Necropolia
Skąd: Gorzów Wlkp

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mi000_DeAtH
RE: !!!!!!!!!!!! ::::::::::::Castle vs DeAtH_v ciąg dalszy nastąpi ::::::::::::: !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widać można wiele-trzeba tylko chcieć Smile

__________________
Wygrałem coś / Sprzedałem ? -pisz na Pw - nick : Szewc_Dratewka


Przyjmiemy aktywnych graczy Smile - szczegóły na PW
22-04-2008 18:59 mi000_DeAtH jest offline Szukaj postów użytkownika: mi000_DeAtH Dodaj mi000_DeAtH do Listy kontaktów
mi000_DeAtH
Member


images/avatars/avatar-7153.gif

Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 38
Klan: Vendetta
Kraina: Necropolia
Skąd: Gorzów Wlkp

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mi000_DeAtH
RE: !!!!!!!!!!!! ::::::::::::Castle vs DeAtH_v ciąg dalszy nastąpi ::::::::::::: !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień nastepny Smile

Zabrali mi domekSmile


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=70e32d3de5


Jak napisał przedmówca wyżej - Castle sie zmobilizowało , pożyczylo sprzęt z topki


Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased


co widać w oblegu

znaczna różnica między dniem wczorajszym a dzisjejszym


Gratki - pełna kompromitacja - nie dla nas - tylko dla was




Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased




a tu nasza kontraSmile

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=39a3ba2497


takze przegrana

my umiemy przyznac sie do porażki Smile


nie jest wstydem przegrac z silniejszym Smile Wstydem jest sciagac pomoc i sprzet atakując słabszy klan Pleased Pleased

Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased

__________________
Wygrałem coś / Sprzedałem ? -pisz na Pw - nick : Szewc_Dratewka


Przyjmiemy aktywnych graczy Smile - szczegóły na PW

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez mi000_DeAtH: 23-04-2008 10:28.

22-04-2008 22:15 mi000_DeAtH jest offline Szukaj postów użytkownika: mi000_DeAtH Dodaj mi000_DeAtH do Listy kontaktów
Papay
Junior Member


images/avatars/avatar-6930.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 19
Klan: Drink Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Przysucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby pożyczyli sprzęt od emerytów to było by pół biedy ale emeryci jeszcze z zawziętością maniaka atakowali nas więc można powiedzieć że walka nie była pomiędzy Castle a Death_v - tylko Castle + Emeryci VS Death-V + najemnicy którym dziękuje że postanowili dołączyć do nas i walczyć razem z nami Smile Chwała Wam za to Smile

__________________
Kontakt w grze nick: REPTILE
22-04-2008 22:20 Papay jest offline Szukaj postów użytkownika: Papay Dodaj Papay do Listy kontaktów
djbartus
Double Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 109
Klan: Dzieci_Nocy
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Mokotowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no fajne oblegi szkoda ze mnie nie było to bysmy wygrali rotfl hehehe 104 zwinki piechota nie chodzi Tongue

ale nastepnym razem bede chyba Wink

__________________
CWKS LEGIA WARSZAWA!!! TO DUMA I SŁAWA!!!

Nick na r1: djbartus






<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)
< - początek przedziału zamkniętego (obszar WRAZ z liczbą)
23-04-2008 18:53 djbartus jest offline Szukaj postów użytkownika: djbartus Dodaj djbartus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE !!!!!!!!!!!! ::::::::::::Castle vs DeAtH_v ::::::::::::: !!!!!!!!!!!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH