Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Linkin Park- wypowiedzcie się fani xD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Linkin Park- wypowiedzcie się fani xD 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Linkin Park- wypowiedzcie się fani xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałbym wiedzieć kto także uwielbia ten zespół oraz napiszcie jakie najbardziej lubicie tytuły


moje to:

-breaking the habit [najlepszy kawałek i do tego teledysk jest the best]
-what i've done [też jest najlepszy razem z breaking the habit, ale teledysk taki trochę słabszy]
-Crawling
-runaway

i reszta ale nie aż tak bardzo


napiszcie co jeszcze sądzicie o zespole. Wink

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1t4chi95: 27-04-2008 10:30.

26-04-2008 14:05 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
tomi369
Viking


images/avatars/avatar-4267.jpg

Data rejestracji: 17-02-2007
Postów: 578
Klan: For Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom, Linking Park żądzi Big Grin


Mi się najbardziej podoba:

Numb
what i've done rotfl

__________________
Polecam grafika Zbyś Polarny Miś i tomek1044


Nie gram już na r1
26-04-2008 14:26 tomi369 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi369 Dodaj tomi369 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No a myślałem ze tylko ja ich lubie.Moje ulubione to
-Pushing me away
-Bled it out
-Runaway
-Numb
-What i've done
-With you

Ja poprostu uwazam ze są super(nie jestem gejem).Poprostu mają super piosenki
26-04-2008 15:50 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
lolekk_ban
Lord


images/avatars/avatar-6569.jpg

Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-No More Sorrow
-Figure.09
//
-Lying From You
-Bleed It Out


Pleased

__________________
Necropolia: lolekk [Przerwa]
Necropolia II: Wacus [Przerwa]
Necropolia IV: lolekk [?]

26-04-2008 15:58 lolekk_ban jest offline Szukaj postów użytkownika: lolekk_ban Dodaj lolekk_ban do Listy kontaktów
KaliaEea
Member


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 29
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

my december i runaway są świetneSmile a sam zespół zasługuje na wielki szacunekBig Grin pozdro dla wszystkich fanów LPBig Grin

__________________
(...)moja krew jest jednakowo czerwona zarówno na jasnym marmurze, jak i na czarnym.

26-04-2008 16:38 KaliaEea jest offline Szukaj postów użytkownika: KaliaEea Dodaj KaliaEea do Listy kontaktów
rOOtee
Double Ace


images/avatars/avatar-5069.gif

Data rejestracji: 03-10-2007
Postów: 112
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lexar napisał(a)
Ja poprostu uwazam ze są super (nie jestem gejem).Poprostu mają super piosenki

to mnie zabilo rotfl rotfl rotfl

zeby nie bylo off topa...
Lying From You, Pushing Me Away i Runaway Wink

__________________
R1-XLR8R
R3-Larron


PRAWDZIWA PRZYJAZN KHORNA I EXTREME NIGDY SIE NIE SKONCZY \o/xD

rotfl

26-04-2008 16:50 rOOtee jest offline Szukaj postów użytkownika: rOOtee Dodaj rOOtee do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Forgotten i Frgt/10
A także P5hng Me A*wy

LP rulez

__________________

26-04-2008 17:13 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1t4chi95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow.... nie myślałem że tak szybko się odezwiecie i w takich ilosciach xD


jak myślicie czy perkusista Rob Bourdon [linkin park] jest jednym z lepszych albo najlepszym bo według mnie to drugie

odpowiedzcie w poście na końcu wybraną odpowiedzią [wystarczy odp: A, B , C czy D]

A: Jest jednyum z lepszych
B. Jest najlepszy
C. Średni
D. Jest jednym z Gorszych


ja oczywiście: B. Smile nigdy nie szłyszałem lepszych dzwięków od perkusji Smile

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
26-04-2008 17:20 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też powiem b.Poprostu wymiata
26-04-2008 21:53 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie B, ja wywodzę się ze środowiska słuchającego przede wzytkim hip hopu, ale LP na pewno nie pogardzę.
Powiem jedno- we współczesnym rocku znienawidziłem przekrzykiwanie się wokalu z instrumentami, a u LP tego nie ma. Poza tym ich teksty mają tak czuły i głęboki wydźwięk i chwała chłopakom za to...poza tym teledyski do piosenek świetnie je dopełniają, nie są puste, ale coś przedstawiają...

Linkin Park rządzi

najlepsze kawałki:
Numb (pierwowzór lepszy niż Encore)
Crawling
From the inside
Somewhere I belong
What I've done
Runnaway

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
27-04-2008 00:08 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1t4chi95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja kiedyś to w ogóle nie nawiedziłem hip hopu [big cyc z moherowymi beretami, atakują klony i homotubisie + z Eminema Smack That] ale poza tymi utworami co już wymieniłem wcześniej z linkin parka też uwielbiam utworu Hip hopowe.

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
27-04-2008 10:18 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też ich lubię Smile Ja dam A
a moje ulubione kawałki to:
-Forgotten
- With You
- Pushing Me Away
- Crawling
- What I've Done
- Numb
- Given Up

Też słucham Hiphop'u, nawet piszę i nagrywam swoje kawałki, ale Linkin Park to jest to co lubię najbardziej Wink
Pozdro dla wszystkich współbraci w fanostwie Tongue Wink
28-04-2008 23:34 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- Points of Authority
- By Myself
- Breaking the habit (wg mnie najlepsza, zwłaszcza to nagranie na żywo http://www.wrzuta.pl/audio/mGKERIWPwb/li..._the_habit_live - rzadko się zdarza, żeby wokalista wykonał utwór lepiej na żywo niż w studio nagraniowym Smile )
- No more sorrow
- In pieces
- The Little Things Give You Away

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-04-2008 07:17 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1t4chi95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet ty konrad jesteś fanem Linkin Parka. xD

a co do nagrania Breaking tHe Habit na żywo. to naprawdę lepiej zaśpiewał na żywo ale brakuje dźwięków instrumentów gdzie ten utwór jest taki mocny w tym filmiku jest taki spokojny

oj sorka.... na początku był taki spokojny.. Smile najperw wysłychałęm do 1 minuty...


dobra to jednak jest lepszy niż ze studia ale duz minus z nagrań na żywo:

-FANI..... czasem tak krzyczą ehh... mó kumpel byłraz na koncercie jakiegoś tma zespoły [nie pamiętam] i trzech najlepszych utworów to nieusłyszał wcale bo tak krzyczeli xD


ps: wrzyciłem to chwileczka bo jak napisałeś posta a od mojego kliknięcia na ten link minęło około 12 minut xD skąd to masz? konrad

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez 1t4chi95: 29-04-2008 07:32.

29-04-2008 07:26 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
jablonskiA
Double Ace


images/avatars/avatar-3952.jpg

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

linkin park is cool


numb
in the end

__________________



ID: 38736
zastrzegam sobie prawo do wycofania oferty

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jablonskiA: 02-05-2008 16:39.

02-05-2008 16:39 jablonskiA jest offline Szukaj postów użytkownika: jablonskiA Dodaj jablonskiA do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- What i've done
- Breaking the habit

I jeszcze tam dwie czy trzy lubię tak bardziej,nie stety nie pamiętam tytułów.xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 02-05-2008 18:41.

02-05-2008 18:41 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Aidan
Full Member


images/avatars/avatar-7941.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 52
Klan: -EQ- / 7krąg
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LP 4ever!!!

-Faint
-What i've done
-Numb (w końcu klasyk)
-In the end

W końcu jakiś fajny temacik się pojawił Smile Brawo Smile

A ja będę inny i dam A. Guano Apes też mają się czym chwalić i wg mnie to obaj są na tym samym poziomie Tongue

__________________
"Człowiek może zginąć, mocarstwa mogą powstawać i upadać, ale idea żyje dalej"

Blackout

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aidan: 03-05-2008 14:14.

02-05-2008 19:41 Aidan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aidan Dodaj Aidan do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1t4chi95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i temacik się rozwija..



tak trzymać i Fani... Nie wstydźcie się tego że słuchacie Linkin Parka

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
02-05-2008 19:55 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1t4chi95 jak moża wstydzić się tak dobrego i fajnego zespołu.Kto by pomyślał że ktos z szefostwa lubi LP
02-05-2008 21:03 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Aidan
Full Member


images/avatars/avatar-7941.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 52
Klan: -EQ- / 7krąg
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej. Co tu sie tak cicho zrobiło?? Już wam sie temacik znudził?? Frown

__________________
"Człowiek może zginąć, mocarstwa mogą powstawać i upadać, ale idea żyje dalej"

Blackout
07-05-2008 15:09 Aidan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aidan Dodaj Aidan do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Linkin Park :

What I've Done (super Big Grin )
Numb
Numb Encore

__________________
r1 - Koni
07-05-2008 16:21 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
Alienek
Triple Ace


images/avatars/avatar-5580.jpg

Data rejestracji: 04-11-2007
Postów: 157
Klan: PSD
Kraina: Moria IV
Skąd: Zelandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem wszystkie ich płyty Smile dopóki moja siostra nie zaczeła ich słuchac Roll Eyes fajna muza ..


ulubiony kawałekSmile

- Points of Authority (teledysk spox Big Grin )
- My December


__________________
nie gram juz w BW..zainwestowalem w Playstation3 i XBOX360 ale....
bajo23 Big Grin

07-05-2008 16:33 Alienek jest offline Szukaj postów użytkownika: Alienek Dodaj Alienek do Listy kontaktów
cRun
Forum Ace


images/avatars/avatar-19505.gif

Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 92
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy antyfani tez moga sie wypowiadac? ;]

__________________
Temat zamknięty to temat nieaktualny!
r3 - cRun, id 6603

07-05-2008 21:24 cRun jest offline Szukaj postów użytkownika: cRun Dodaj cRun do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cRun wolelibyśmy nie.Ale chętnie wysłucham tego co ci w nich nie pasuje
07-05-2008 21:30 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też uwielbiam LP Smile Mam ich wszystkie piosenki.

Najlepsze:
- In the End
- One Sep Closer
- The Little Things Give You Away
- Easier To Run
- Crawling

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

07-05-2008 21:31 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cRun, powiedz co Ci leży na sercu, dlaczego jesteś anty-fanem, polemika zawsze daje do myślenia, więc proszę...

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
07-05-2008 23:02 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O jak się ciesze że zajrzałam do tego działu. Od kąd usłyszalm pierwszy kawałek LP zakochałm się w ich muzyce.
Moje ulubione to:
--Bled it out
-In the End
-POA obydwie wersje
-one step closer
-crawling
-i wogóle wszystkie są świetne i teledyski.
Chociaż musze przyznać że ostatnim albumem się troche zawiodłam ale i tak są najlepsi

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

07-05-2008 23:29 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
neonpmi
Full Member


images/avatars/avatar-4801.gif

Data rejestracji: 29-06-2007
Postów: 50
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LP wymiata

i nikt nie wspomnial kawalku "4you" a jest swietny a tak pozatym "Pushing me away" "Runaway" "What I've Done" "In the End" "Somewhere I belong" i wkoncu mój ulubiony "breaking the habit" (nie wiem czemu ale jak puszcze to gdzies w barze na opór to zaraz robi sie pusto ) rotfl

__________________
Jeśli nie miałeś lub miałaś styczności z ignorancja muzłumanów i tym że są święcie przekonani o swojej wyższości nad innymi że mogą zmieniać kulture i tradycje kraju który zgodził się ich przyjąć to nie zaczynaj ze mną tego tematu
08-05-2008 00:53 neonpmi jest offline Szukaj postów użytkownika: neonpmi Dodaj neonpmi do Listy kontaktów
cRun
Forum Ace


images/avatars/avatar-19505.gif

Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 92
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro prosicie... Smile
Przede wszystkim LP to swietna maszynka do robienia pieniedzy. Sa chyba jedynym zespolem, ktorego srednio co druga plyta sklada sie z remiksow/koncertowych wersji kawalkow z poprzednich wydawnictw, nie zapominajmy ze kazda promowana jest kilkoma singlami (ktore prawdziwy fan tez powinien kupic Smile ). O ile Reanimation jest ciekawe i oryginalne, to nastepna w kolejnosci koncertowka to juz odgrzewany kotlet - w dodatku niezbyt smaczny (btw. czy to prawda, ze ocenzurowano wszystkie 'fucki' na tej plycie? nie mialem okazji przesluchac calosci). Nagranie materialu koncertowego jest dobrym pomyslem, ale w przypadku zespolu, ktory ma co zaprezentowac, a nie takiego, ktorego cala tworczosc ledwie starcza na zapelnienie godzinnej setlisty.
Druga sprawa to to, ze ich muzyka jest na dluzsza mete monotonna i nijaka. To ze ich gitarzysta gra w C# nie znaczy, ze beda brzmiec ciezko. Bo nie brzmia, to wciaz popowa papka, tylko doprawiona pseudorockowym/-metalowym sosem - ale caly czas bez smaku.

@DarkShadow: a czy ich wszystkie piosenki kupiles w Empiku czy z torrenta? :>

A co do umiejetnosci ich perkusisty: nie kwestionuje ich, ale imo jest wielu lepszych od niego np. Gene Hoglan, Virgil Donati czy Inferno z naszego Behemotha. Smile

__________________
Temat zamknięty to temat nieaktualny!
r3 - cRun, id 6603

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cRun: 08-05-2008 13:27.

08-05-2008 00:56 cRun jest offline Szukaj postów użytkownika: cRun Dodaj cRun do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lp miało tylko jedną płyte z remiksami i jedną z koncertu. Ta z Jay'em-Z była zrobiona na potrzeby MTV mash-nie ich pomysł. Pozatym remix to już jakaś odmiana. A nie oszukujmy się bo każdy zespół robi to dla kasy. Poza tym większośc wydaje płyty greats hits na których nie ma nic nowego i nie widze sensu ich kupowania. A każda studyjna płyta LP jest w zupełnie innym klimacie.

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

08-05-2008 15:56 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Linkin Park- wypowiedzcie się fani xD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH