Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Brak dojścia do zakładki PROFIlL » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak dojścia do zakładki PROFIlL
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
miss_woland
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z Torunia

Brak dojścia do zakładki PROFIlL Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po kliknięciu ukazuje się okno z taką treścią:
..."Dostęp zabroniony.
Dostep do tej strony zostal zabroniony z poniższych powodów:
Nie jestes zalogowany. Niektóre strony są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować, wpisz swoje dane poniżej. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.
Twoje konto zostalo zablokowane albo nie zostalo aktywowane. Prosze się kontaktować z administracją forum.
Starasz się dostać do stron zarezerwowanych dla specjalnych grup, do których nie należysz."
co zrobić???
- konto nie jest zablokowane (nie ma za co- jeden multi i to dawno)
- konto jest aktywowane bo jestem zalogowan.

__________________
pozdrawiam
nick: miss_woland

proszę o kontakt w grze, nie czytam PW.
29-04-2008 19:53 miss_woland jest offline Szukaj postów użytkownika: miss_woland Dodaj miss_woland do Listy kontaktów
Ravage79 3
Triple Ace


images/avatars/avatar-11344.jpg

Data rejestracji: 17-04-2008
Postów: 167
Klan: Suonka na zawsze :D:D
Kraina: Necropolia II
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a aktywowales konto????



musisz wejsc na maila przyslali taki link z BW kliknij powinno pomuc




mam nadzieje ze ci pomoglem

__________________
cytat:
dawcio999 napisał(a)
Crying Mad Big Grin JaK zostane na zawsze zablokowany to sie zabije! odblokuj mi DRAGONKA BO SIĘ ZABIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dragonek lub Quarion lub samobójstwo wybieraj

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ravage79 3: 29-04-2008 20:09.

29-04-2008 20:08 Ravage79 3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravage79 3 Dodaj Ravage79 3 do Listy kontaktów
miss_woland
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z Torunia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez miss_woland
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie pomogłeś, przeczytaj mój post.
Poza tym jeśli mogę pisać, to oczywiste, że konto jest aktywne.

__________________
pozdrawiam
nick: miss_woland

proszę o kontakt w grze, nie czytam PW.
29-04-2008 20:14 miss_woland jest offline Szukaj postów użytkownika: miss_woland Dodaj miss_woland do Listy kontaktów
djhans1986
Triple Ace


images/avatars/avatar-455.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 243

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprobuj wyczyscic cookies i odswiezyc przegladrake jak niepomoze to napisz do administracji i to raczej do dzialu bugi i problemy a nie porady

__________________
W grze dostepny jak orgazmus dawniej marius_orgazmus
29-04-2008 20:28 djhans1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: djhans1986 Dodaj djhans1986 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Brak dojścia do zakładki PROFIlL

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH