Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » ZASADZKA Wielki Stec0 vs "leszcz" (tak samo jak reszta serwera). » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wielki Stec0 vs "leszcz" (tak samo jak reszta serwera). 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Wielki Stec0 vs "leszcz" (tak samo jak reszta serwera). Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzadko to robię no ale czasami aż trzeba.

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=83b96e4a70


Od siebie powiem tak:

Stec0 jesteś takim nupem, że aż głowa boli. Masz jeden z najlepszych itemków na bw (całym) a robisz takie wspaniałe zasadzki. Gratulujemy Smile


Edit @ Elfu:
Po wymianie kilku PW ze Stec0 gdzie to szczycił się tym dropem i stwierdził, że każdy Mu zazdrości oraz że jedzie każdego na tym serwerze i że wszyscy to leszcze wobec Niego... No kubeczek zimnej wody Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Soli: 02-05-2008 12:37.

02-05-2008 12:15 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
don_majlet
Forum Ace


Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 81
Kraina: Necropolia
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh

z db szybkoscią z +12 do zwinki wypasionymi demonami nie dac rady palnej to naprawde trzeba cos spierd...lic

jw to naprawde najlepszy item nie tylko na r4 ale na całym BW

wiec moze czas zakonczyc kariere i odejsc z honorem jak sie nie umie z tego korzystac???

dla Kosiarza 20/10 za swietną obrone

a dla Steco 2/10 za odwage stawieniu czoła... buahahhahahha

__________________
Polska

Gola !!!!




r4 majlet

r5 czarnyP
02-05-2008 12:24 don_majlet jest offline Szukaj postów użytkownika: don_majlet Dodaj don_majlet do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wytrzymam :

4290 / 4290 PKT. ŻYCIA 2966 / 2966
50 Obrona 116

# - PODSUMOWANIE -#
STEC0 KoSiarz_7
0 / 4290 45 / 2966

cóż graty za zbicie ponad 4k. bez ataku w pierwszej rundzie i pięknego sprzętu dającego ci ponad 100obrony . 10/10
a dla tego z szybkością pożal się bożę.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

02-05-2008 12:31 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Saint Elfu
Junior Member


Data rejestracji: 27-04-2008
Postów: 11
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walke oceniam na 10/10 zeby nie bylo ze spam

a dodam ze zryci jestescie z lekka. myslicie ze jednym itemem da sie odrazu podbic cale bw ? Smile

I skoro jestescie tacy mądrzy to moze powiecie co powinien zrobic zeby wygrac ta walke a nie pier** od rzeczy jaki to on nup jest.

powodzenia zycze z takim podejciem. Wink


EDIT:

nie kazdy jest takimi leszczami jak wy, ze caly klan uzywa d szybkosci + d demon korbacza bo samemu sobie nie potrafi poradzic. niektorzy wola sami do wszystkiego dojsc i na swoim sprzecie atakowac a nie calego klanu.

EDIT2:

My na swoje oblegi sprzetu nie pozyczamy a ze pozyczamy swoim sojusznikom na ich oblegi tylko dobrze swiadczy ze wyciagamy do nich pomocna dlon. Zal mi dupe sciska jak was czytam dlatego nie chce psuc sobie długiego weekendu wiec wylaczam forum Wink

EDIT3:
Co do psucia humoru to nie wiem jak Ty ale ja w to gram dla przyjemnosci a nie po to zeby przez takich jak Ty podnosilo mi sie cisnienie. Mialem nie wbijac juz na forum ale dostalem link na forum zeby byl edit 3 to jest.
Czemu zawsze kazdy sprowadza wszystko do neo? czy to jest jakis uraz na waszej psychice? myslicie ze jak bedzie kogos innego wyzywac od dziecineo to wam ulzy? ze staniecie sie kims lepszym ? ze zniknie z was ta etykieta? widac nie mialscie lekkiego dziecinstwa, przykro mi. Pisze ogolnie bo tyczy sie to naprawde wielu osob Wink Na konwesracja nie ma sensu Wink Robi sie offtopic a ja nie mam zamiaru dostac warna. Zegnam Wink

__________________

R4 - Elfu - ID 490
raczej BEZ RAT - tylko niewielkie wchodza w gre

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Saint Elfu: 02-05-2008 13:05.

02-05-2008 12:31 Saint Elfu jest offline Szukaj postów użytkownika: Saint Elfu Dodaj Saint Elfu do Listy kontaktów
yoz
Member


Data rejestracji: 30-11-2007
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Miasto Hokeja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

0/10 - 0=STEC0 - 10=Kosiarz7 !

co zrobic ??

a ubrac 2h + czarny...i pozamiata palacza w 3 rundach...szkoda ze nie pamietacie jak to robimy my z Wami - HAHAHA...

@EDIT
nie bede tego komentowal...szkoda tylko, ze podobnego podejscia nie mieliscie przy pozyczaniu sprzetu BK na oblegi z OP...ale coz...pamiec dobra, ale krotka...ale skoro uwazacie sie za "the besciakow" - to takie walki sa...jakby to ujac...wstydliwe...

P.S.
Jak STEC0 nie wie, co zrobic z szybkoscia - niech odda ja nam...my z niej zrobimy uzytek Tongue

P.S.2
pewnie znow mnie wyslecie na pustaka...ale co mi tam...skoro tylko argumenty "silowe" sa Wasza mocna strona...........


@EDIT2
1. naucz sie czytac ze zrozumieniem dzieciaku
2. "nie chce psuc sobie długiego weekendu wiec wylaczam forum" - najlepiej usun profil, usun postac, i niech mama rozwiaze umowe z TP S.A.



@EDIT3 - ostatni

Elfu - nc

stec(wielkie)0 - przyganial kociol garnkowi...dlaczego nie chwalicie sie jak to nas "cfaniaków" wielkie SAINTS na pustaki wyslalo ? nie bede komentowal tej calej akcji...bo brak honoru saints bije po oczach...ale czego wymagac po bandzie dzieciakow...otoz wlasnie - niczego...dla mnie ta gra jest zabawa - a dla Waas stanowi chyba zycie - wspolczuje...a co do broni - bylo sobie d palki sekty wziasc...wiecej wplywow bys mial...i zycia wiecej...

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez yoz: 02-05-2008 13:13.

02-05-2008 12:37 yoz jest offline Szukaj postów użytkownika: yoz Dodaj yoz do Listy kontaktów
Cannonn
Lord


images/avatars/avatar-9496.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 278
Kraina: Necropolia
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki Kosiarz. 10/10 za piękną obronę.

__________________

Polecam Wszystkich Grafików z Forum Smile

02-05-2008 12:41 Cannonn jest offline Szukaj postów użytkownika: Cannonn Dodaj Cannonn do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl widzialem ze ten bedzie to wklejal <hahaha> udalo mu sie i wielkiego udaje :rotfl: masz za walke 20/10 ty nadety pawiu i uwazaj zeby Cie inni nie obsrali

@EDIT: YOZ wielki odkrywco ameryki, a widzisz gdzies mocne demony 2h na sprzedaz?czarny pierscieni tez jakos niewiele, wiec co jakies glupoty opowiadasz? nastepny cfaniak z klanu cfaniakowych wymiataczy... rzygac sie chce na takich jak yoz k7 i ludzi ich pokroju

@EDIT2: SOLI wciaz nie wiem czemu na evencie bez budynkow nie szalales? bales sie ze twa marna d*** zostanie sromotnie skopana? moze pokaz raport z walki jak dostales sromotne baty cfaniaku? selektywny przeklamany obraz dajesz ludziom do wgladu...

@EDIT3: Basior nie da rady kupic wszystkiego na raz:
obecne eq:
Doskonała Rogata Opaska
Dobra Giętka Peleryna Szybkości
Doskonały Łańcuch Lewitacji
Dobry Pierścień Lewitacji
Dobry Pierścień Lewitacji
Dobre Spodnie Nocy
Dobry Demoniczny Topór
Dobry Demoniczny Miecz


w obwodzie mam:

Dobry Demoniczny Nóż Zwinności
Dobra Demoniczna Pałka Odwagi
Dobra Czapka Adrenaliny
Czapka Kary
Db. Tytana, Msciwego pol czarnego i nie da rady kupic i miec wszystkiego na raz, ale zapewniam ze kupie dobrego 2h i Soli bedzie wąhał kwiatki od spodu...

cytat:
Lexar napisał(a)
Walka bardzo ciekawa.No cóż Steco przegrał w ładnym sprzęcie,zdaża się.Ale dlaczego zaraz musi być nupem.

k_7 nie bądź taki cfany bo tą postać to chyba przejąłeś.A teraz kozaczysz


hahaha pieknie powiedziane Big Grin

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=dfbea595ab

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Twoja_Stara: 02-05-2008 13:25.

02-05-2008 13:04 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
MERFI24
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 19
Kraina: Necropolia III
Skąd: brać kasę na browary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka 10/10 Smile

panowie bez wkurzania sie !!!
to tylko gra jest raz sie wygrywa raz sie przegrywa
uznanie dla obu graczy

nick ROBERTO

__________________

Wygrałem lub Sprzedałem coś niech kupujący/sprzedający złoży offke w grze

r4 japko88
r16 JonaK
gg 8348022

02-05-2008 13:16 MERFI24 jest offline Szukaj postów użytkownika: MERFI24 Dodaj MERFI24 do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl widzialem ze ten bedzie to wklejal <hahaha> udalo mu sie i wielkiego udaje :rotfl: masz za walke 20/10 ty nadety pawiu i uwazaj zeby Cie inni nie obsrali

@EDIT: YOZ wielki odkrywco ameryki, a widzisz gdzies mocne demony 2h na sprzedaz?czarny pierscieni tez jakos niewiele, wiec co jakies glupoty opowiadasz? nastepny cfaniak z klanu cfaniakowych wymiataczy...


Po pierwsze Steco - dales tylka na calej lini.
Po drugie - trzeba byc na prawde nie tak z liczeniem - skoro wiesz ze palniak ma sporo obrony - od kiedy pchasz sie na niego z biala? Smile
Po trzecie - konkretny 2h (nawet nie potrzeba duzo zwinki) na palniaka + czarny set - ewentualnie msciwy i po prostu zamiatasz. Zadna nowosc z taka kurtka na klacie to dawno w 2h powinienes pojsc (do atakow)
Do oblegow - taki zestaw jaki miales podczas ataku - bedzie najwyzsza klasa.

Pomysl nad dobra / ds lewitka na oblegi.
+kurteczka + te demony + duzo sposta na glowe + minimum dobre nocki

A walka coz gratki obrony 10/10.
Atak 1/10 - bezmyslny.

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

02-05-2008 13:19 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka bardzo ciekawa.No cóż Steco przegrał w ładnym sprzęcie,zdaża się.Ale dlaczego zaraz musi być nupem.

k_7 nie bądź taki cfany bo tą postać to chyba przejąłeś.A teraz kozaczysz
02-05-2008 13:22 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
de99ial
Triple Ace


images/avatars/avatar-5810.jpg

Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 183
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Lublin/Radzyń Podl.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo dobra walka Kosiarz7 dla Ciebie 10/10

Steco - jak jeszcze grałem na r4 tez mnie irytował - dobrze, że jest ktos kto potrafi nauczyc go pokory....

__________________
R7: Eliasz

Wymagania zawsze dla Ssaka.

Nienawidzę politycznej poprawności


02-05-2008 13:46 de99ial jest offline Strona domowa de99ial Szukaj postów użytkownika: de99ial Dodaj de99ial do Listy kontaktów
Punisherpl
Double Ace


images/avatars/avatar-8370.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 109
Klan: aFeniks
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pajęczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10 dla kosiarza a dla steco 1/10 zeby nie dac rady dobrymi demonami przeciw palnej cinko brawo dla kosiarza

__________________
R4=hybris

17.05.2008r 10:11 100 post, aż mi się niedobrze zrobiło od żółtych gwiazdek
02-05-2008 14:02 Punisherpl jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisherpl Dodaj Punisherpl do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech bedzie 10/10 dla kosiarza a co do stec0 to czasami sie tak trafia jak widze to pelno kolesi ktorzy mu zazdroszcza i tyle.

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
02-05-2008 14:09 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bosz... soli aka kosa7, ależ Ty żałosny jesteś napinaczuSmile
zresztą tak samo wiekszości waszej zbieraniny;]
ja tam na urlopie, ale mam nadzieję, że powoli myślicie już nad wymyśleniem nowej nazwy dla klanu;]
za walkę oczywiście 10/10, za debilny komentarz 30letniego dzieciaka 1/10- był tak żałosny, że aż śmiesznySmile

__________________
;_)
02-05-2008 14:25 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do takiej szybkości musi być coś dobrego
może mieć eq do białej ale do tego trzeba już konkretnie przystosować
z czego wiem to na r4 są tylko dwa dobre demoniczne korbacze
czarnej biżuterii też jest mało
wiem jak to jest
mam dobrą szybkość i zakupiłem do tego dobrą lewitacje bo w tej chwili ciężko coś fajnego znaleźć do sprzedania
a żeby nie dostać warna za spam
20/10 dla K7
8/10 dla Steco....kurtka to nie wszystko...trzeba patrzeć obiektywnie!

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

02-05-2008 14:43 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dużo nie będe pisał bo jakoś nie chce mi sie Big Grin Co do walki to nawet ciekawa Tongue Tylko spójrzcie na dmg jaki miał steco i kosiarz7 Evil dosk uzi na db demon 1h Smile 10/10 dla obrońcy

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak
02-05-2008 15:01 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
rkuku
Triple Ace


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Twoja_Stara napisał(a)


@EDIT: YOZ wielki odkrywco ameryki, a widzisz gdzies mocne demony 2h na sprzedaz?czarny pierscieni tez jakos niewiele, wiec co jakies glupoty opowiadasz? nastepny cfaniak z klanu cfaniakowych wymiataczy... rzygac sie chce na takich jak yoz k7 i ludzi ich pokroju


@EDIT3: Basior nie da rady kupic wszystkiego na raz:
obecne eq:
Doskonała Rogata Opaska
Dobra Giętka Peleryna Szybkości
Doskonały Łańcuch Lewitacji
Dobry Pierścień Lewitacji
Dobry Pierścień Lewitacji
Dobre Spodnie Nocy
Dobry Demoniczny Topór
Dobry Demoniczny Miecz




----- prawie Dobry Demoniczny Korbacz ----- MEGA DMG -----

Tutaj z korbacz z ladnym DMGTongue
Na palnych nie trzeba miec tyle zwinkiTongue
Nawet dsk korbacz by starczyłTongue

Walka ładna kosiarz ladnie HP zbiłTongue

__________________
r3: zmorales
02-05-2008 16:21 rkuku jest offline Szukaj postów użytkownika: rkuku Dodaj rkuku do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

losie kochany ale sie ubawiłem Smile

normalnie aż się prawie popłakałem, i nie chodzi o nupostwo czy nie ale mimo wszystko tak dać d... na całej linii z takim sprzętem i przy takiej przewadze HP

to po prostu trzeba mieć albo talent ale hmm jakby to rzec ... mieć doświadczenie w używaniu wazeliny ;P

po prostu bajka.

z jednej strony się cieszę bo walka fajna a z drugiej smucę bo mi się wydawało że wymaksowana biała nie może przegrać z palną i bym się dał za to pokroić a tu niespodzianka, no ale jak mówią człowiek całe życie się człowiek uczy

proszę o nie wklejanie większej ilości takich walk - grozi zawałem ze śmiechu Wink

walka 20/10 od strony wygranego

od strony przegranego 11/10 (za poprawienie humoru).
02-05-2008 16:34 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Soli
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No trzeba by Stec0wi jakąś flaszkę postawić za tyle humoruSmile


Tekjow, to nie ja zacząłem napinki. Zapytaj się swojego lidera czy zastępcy (w każdym bądź razie Stec0) i jeżeli jest szczery to Ci odpisze, że sam zaczął bluzgi.

Ale taki jest Stec0- obrzuca każdego błotem, wyzwiskami itp. Prawda Stec0?
A co do eventu- Ty go chyba potrzebujesz żeby wygrać?

Edit @ Ariox: Postać przejąłem coś koło 100 pkt a teraz ma ona ich 300- upłynęło wystarczający wody w wiśle aby stwierdzić, że jest to moja postać i moja krwawizna.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Soli: 02-05-2008 17:06.

02-05-2008 16:42 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Silver_BlooD
Double Ace


images/avatars/avatar-9702.gif

Data rejestracji: 22-03-2008
Postów: 112
Klan: EQUILIBRIUM_2_AKDM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III; Moria II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękna walka i te krytyki 10/10 Big Grin Pozdrawiam
02-05-2008 17:01 Silver_BlooD jest offline Szukaj postów użytkownika: Silver_BlooD Dodaj Silver_BlooD do Listy kontaktów
kitkas1
Emperor


images/avatars/avatar-12526.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 1.183
Klan: <White Dragons>
Kraina: Necropolia
Skąd: KOSZALIN...bonin...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładna walka i ładna obrona 10/10

cytat:
a co do stec0 to czasami sie tak trafia jak widze to pelno kolesi ktorzy mu zazdroszcza i tyle.



I tu sie zgodzę.....według mnie zazdrość pokazuje sie w tych postach....ale co tam i tak nikt niema lepszego itemu na r4 niż stceoBig Grin Wink

Soli nie wiem czy coś to da poniżanie siebie...jakiś cel w tym jest? Frown
cytat:

Wielki Stec0 vs "leszcz" (tak samo jak reszta serwera).



EDIT:ee to przykra sprawa...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kitkas1: 02-05-2008 19:17.

02-05-2008 19:07 kitkas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: kitkas1 Dodaj kitkas1 do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Soli
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heros... Stec0 w jedyn z PW stwierdził że jestem leszczem i reszta serwera to leszcze. Stąd tytuł.
02-05-2008 19:11 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
RottingSatan
Full Member


Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 66
Klan: Dzieci Gorszego Boga
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: spod laski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo tak jest ... drop uczyni go najwiekszym tego serwera ...

+ czarny +db dem 2h i w 2 rundy zamyka ten cyrk ...

__________________
emerytowany r4 - RottingSatan
zbanowany uk r2 -> Magnificent
r10 -> Zgnilak
02-05-2008 19:17 RottingSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: RottingSatan Dodaj RottingSatan do Listy kontaktów
pony
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Saints to leszcze Smile A BK to ich pacholki ktore im przytakuja Wink
Dziekuje.

__________________
R11-Mazi
03-05-2008 00:27 pony jest offline Szukaj postów użytkownika: pony Dodaj pony do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

komentarze niektorych sa po prostu zalosne ^^ myslicie, ze jak steco wydropil najlepsza dobra szybkosc na bw to od razu ma najlepszy sprzet na calym r4? jeszcze nie ma ;]
skompletowanie bardzo dobrego zestawu pewnie zajmie mu kilka tygodni

z wlasnego doswiadczenia wiem, bo po wydropieniu zwyklej szybkosci kupowanie reszty zajelo mi ponad miesiac (zreszta teraz z tym sprzetem wstyd sie pokazywac xD)

zeby nie bylo spamu za walke dam 10/10

P.S. Wyluzujcie troche Wink

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfokles: 03-05-2008 09:41.

03-05-2008 09:41 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm Soli na prawdę świetna obrona

Na miejscu Steca bym nic nie mówiłTongue

Tak sobie myślę, że nawet gdyby sobie kosę ze sklepu kupił by wygrał

__________________

03-05-2008 11:47 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zal mi tu niektorych bo widac ze cos naprawde was strasznie ta zazdrosc bierze i to ze stec0 jest lepszy i ma farta a kosiarz to sie jak dziecko podnieca ta wygrana tak saints jest slabe wiec dlaczego ich nie jedziecie? za walke oczywiscie 10/10

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
03-05-2008 11:53 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
Thorne
Triple Ace


Data rejestracji: 15-03-2008
Postów: 202
Kraina: Necropolia
Skąd: Hę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwykły fart...
Nie wiem jak to możliwe że nie trafiał z taką przewagą zwinki...
I co z tego że przewaga hp?SAM te hp zrobił więc to jest tak jakby miał np.więcej zwinki.
A walk 8/10

__________________

R6 Thorn
R10 Thorne

03-05-2008 12:10 Thorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorne Dodaj Thorne do Listy kontaktów
Nataniel2
Triple Ace


images/avatars/avatar-7808.jpg

Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 162
Klan: Salem
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piękna obrona gratki 10/10

__________________

Jak coś kupiłem/s pisać
R1:Nataniel
R2:JarOl
03-05-2008 12:11 Nataniel2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel2 Dodaj Nataniel2 do Listy kontaktów
Dario123
Forum Ace


images/avatars/avatar-11230.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 86
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: wzięły się nooby?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy wy myślicie, że jak samą peleryną wygra wieksząć walk? Jak tak to współczuje, choc faktycznie walka niezbyt ciekawa w jego wykonaniu. Ocena maksymalna oczywiście

PS: po co te napinki? Co obleg topki i niektóre walki są pełne napinke skąd ta złość sie u was bierze nie mam pojęcia

__________________
nick r14 Dario123
03-05-2008 13:17 Dario123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dario123 Dodaj Dario123 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » ZASADZKA Wielki Stec0 vs "leszcz" (tak samo jak reszta serwera).

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH