Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Wilczy Król s3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wilczy Król s3
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Wilczy Król s3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Jak to cholerstwo k... pokonać to pierwsze pytanie - (mam 42 lvl).

2. Jak często się na niego trafia - mi wychodzi w co drugiej wyprawie - mam STRASZNEGO pecha czy ma po prostu 50% występowania?

proszę o wypowiedzi osób które mają coś do powiedzenia w tym temacie, bo nie wiem czy jest sens puszczać w ogóle pielgrzymki do zaliczenia zadania - w ciągu kilku dni straciłem całą kasę na karawany i mam non stop 0 krwi.
02-05-2008 16:33 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Majo
Forum Ace


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 80

RE: Wilczy Król s3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obrona 150 +
strzelba +5

w moim wypadku wystarczyło Smile
zaliczyłem za pierwszym razem

__________________


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu.

03-05-2008 22:56 Majo jest offline Szukaj postów użytkownika: Majo Dodaj Majo do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

RE: Wilczy Król s3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trafia sie 1/10 pielgrzymek....
widocznie masz pecha, albo inaczej, masz szczęście

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

04-05-2008 08:26 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
LORD_DIVINE
Full Member


images/avatars/avatar-5556.jpg

Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 74
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz w co drugiej ? ciesz sie masz farta tez bym tak chcial chodze i chodze i ani razu mi nie wpadl . Jak najwiecej obrony nie nizej niz 150 i snajperka bo na twoim poziomie strzelby nie uniesiesz na + 4

__________________
R13-Randzjel
04-05-2008 09:56 LORD_DIVINE jest offline Szukaj postów użytkownika: LORD_DIVINE Dodaj LORD_DIVINE do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Wilczy Król s3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH