Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » barx - to już jest koniec ;). » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony barx - to już jest koniec ;).
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

barx - to już jest koniec ;). Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety przyszedł czas na mnie...Muszę skończyć z bw i forum z powodu, który zna tylko Team, nie będę go tu wypisywał Wink .Szczególne podziękowania dla:

Aikzera - za wspólne rozmowy na gg i porady na temat r2 Wink .

Lunarki - Za to, że przyjęła mnie do swojego super klanu i oczywiście Teamu.

Sempera - ZA to, że jest orginalny Wink .

Szaraqa - Za to, że jest Tongue .

Nastera - Za to, że bardzo chciał żebym przyszedł do Teamu i za ciekawe rozmowy na gg.

Wandalza - To on pierwszy powiedział, że będę TModem.

Exorcista - Za rozmowy na gg.

Vampiego (Edward Acki) - Za długie i miłe rozmowy na gg.

AdventChilda - Za to, że jest super gościem Wink .

Okrutnika - Za przyjęcie do klanu i porady na temat postaci.

rkuku - Za wspólne rozmowy na gg Tongue .

Sushiego i Konrada - Za stworzenie super gry.

Pepsi - Za wszystko Tongue .

Surema - Za dużo by pisać rotfl

Vilku'a - Za to, że jest w oczkach na R2 Big Grin .

Solmyra - Za to, że też teraz odchodzi rotfl rotfl rotfl Szkoda, że nie zdążyłem Cię poznać.

Mida - Za wspaniały secik.

I całemu BW team i innym osobom, których tu nie wypisałem.

Powodzenia i trzymajcie się Wink .Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócę.


__________________

02-05-2008 18:23 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że odchodzisz Frown Powodzenia w Realu Smile Kto mi teraz będzie Dawał Warny Smile Big Grin
02-05-2008 18:25 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown

Na kazdego nupa przychodzi czas ;D Ja tez pewnie za dlugo juz nie posiedze tu Smile Powodzenia w rl, wracaj do nas szybko Big Grin Miejmy nadzieje ze Lunarka dla Ciebie bedzie trzymala miejsce Tongue
02-05-2008 18:33 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurde .. Szkoda, ze odchodzisz .. No nic .. Co zrobic .. Na kazdego w koncu przyjdzie odpowiednia chwila .. Powodzenia w rl .. I jeszcze raz dzieki za konto

3m sie ^^

PeeS .: Kto bedzie teraz mi pomagal ?.. xD
02-05-2008 18:39 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odbija Ci Tongue noi kto tyeraz mnie podpisze do głosowania na moda? Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying no nic powodzenia w rl i uważaj bo jak spotkam to na siłe Cię na bw wciągnę chytry powodzonka, szkoda bo teraz mam mneijsze szanse na pomocnika modka XD

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

02-05-2008 20:12 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
rkuku
Triple Ace


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Barx wrocimy na zimeBig Grin Big Grin Big Grin

Powodzenia w realuBig Grin

Albo graj tak jak ja for funSmile

Edit

jednak sobie nie pograsz nawet for funTongue

To na zime na r15 wskoczymy razeMBig Grin

<joke>Smile rotfl rotfl rotfl rotfl Tongue

__________________
r3: zmorales

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rkuku: 02-05-2008 20:43.

02-05-2008 20:38 rkuku jest offline Szukaj postów użytkownika: rkuku Dodaj rkuku do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown nie no mój protegowany Big Grin ? nie możliwe Smile nie odchodź zostań z nami Smile No ale wrócisz Smile

Pamietaj rurz cie wzywa Big Grin


__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

02-05-2008 20:47 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Naster napisał(a)
Frown nie no mój protegowany Big Grin ? nie możliwe Smile nie odchodź zostań z nami Smile No ale wrócisz Smile

Pamietaj rurz cie wzywa Big Grin


Nie rurz tylko bractwo 3 rotfli. Barx, czekamy na Ciebie cały czas rotfl rotfl rotfl Zresztą co tu pisać, wiadomo, że wrócisz, wy wszyscy wracacie rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

02-05-2008 22:46 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do rotlf'ow nigdy nie wróci Big Grin On jest nasz.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

03-05-2008 12:18 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Naster napisał(a)
Do rotlf'ow nigdy nie wróci Big Grin On jest nasz.


Ostatnio był nasz i tak pozostanie rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

03-05-2008 13:59 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Jah
Forum Ace


images/avatars/avatar-9413.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: R3,R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj nupku nubku Big Grin wrucisz jeszcze predzej niz Ci się zdaje. Tongue
no szkoda ze odchodzisz na jakis czas (napewno) fajny z Ciebie gosciu,powodzenia w realu.

__________________


R3-Insane_Radamez (nowe konto)
R1-Tatun
Legalizujcie,nie krytykujcie ja mówię to wam. rotfl
03-05-2008 21:06 Jah jest offline Szukaj postów użytkownika: Jah Dodaj Jah do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam gdzies się zgubiłem xD

No nareszcie barxiu odchodzisz Tongue

__________________
r13

Nick: Synte7ic

04-05-2008 10:51 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie zdązyliśmy Tongue

ale powodzenia IRL Wink (no i szybkiego powrotu)
04-05-2008 13:28 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kazdy mistrz musi kiedyś odejść...
życze szczęścia i nie powracania do BWSmile 3m sie

__________________

...WANDALZ...
04-05-2008 14:02 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez barx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż...Żegnam was wszystkich i powodzenia ! Smile

__________________

05-05-2008 14:52 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

barx, powodzenia życzę Smile
Byłeś świetnym klanowiczem i TModem. Trzymaj się ciepłoSmile

__________________
FREEDOM

05-05-2008 23:16 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BarxWink powodzenia w zyciuWink
06-05-2008 09:15 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
h4ri
Triple Ace


images/avatars/avatar-8475.gif

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krótko coś byłeś z nami Wink
Pozdro, thx 3maj sie Smile

__________________



Porady, przemyślenia, taktyka gry - moja wiedza o BW
07-05-2008 19:17 h4ri jest offline Strona domowa h4ri Szukaj postów użytkownika: h4ri Dodaj h4ri do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » barx - to już jest koniec ;).

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH