Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR PŁEĆ W BloodWars - transwestyci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony PŁEĆ W BloodWars - transwestyci 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

PŁEĆ W BloodWars - transwestyci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[CENTER]Co sądzicie o facetach, którzy w grze kobietami - i to dość niezłymi (mam na myśli opis i zdjęcia)

Czy nie zapawają Wam na cybertranswestytów?

Jedni są dragqueen
Drudzy przebierają się w domu
A trzeci...


CO DALEJ!

Aż boję się myśleć.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Giaur: 03-05-2008 13:00.

03-05-2008 09:41 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r3 grałem kobietą bo jest po prostu łatwiej i wygodniej. Nie chodzi tu o to że czuje sie kobietąSmile nie widze w tym nic złego.
Gorzej jest jak gra sie kobietą i podaje się za nią będąc facetem.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

...WANDALZ...
03-05-2008 09:51 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Jah
Forum Ace


images/avatars/avatar-9413.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: R3,R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na r4 tez grałem kobietą a jestem facetem.grałem bo łatwiej.Tongue

__________________


R3-Insane_Radamez (nowe konto)
R1-Tatun
Legalizujcie,nie krytykujcie ja mówię to wam. rotfl
03-05-2008 10:45 Jah jest offline Szukaj postów użytkownika: Jah Dodaj Jah do Listy kontaktów
hong
Lord


Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 350
Klan: LoS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tak jak Wandalz na r3 grałem kobitką a jestem Facetem bo jest prościej ( tańsze żeczy ) ale nie czuje sie .....(wiecie kim Big Grin )
03-05-2008 10:53 hong jest offline Szukaj postów użytkownika: hong Dodaj hong do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy zauważyliście, że moherowe berety zaczęły wychodzić z lokalnych społeczności? Ich zasięg zaczyna obejmować cały kraj... Baaa ostatnio zaczęły aktywnie działać w INTERNECIE!!!

CO DALEJ!
Aż boję się myśleć.


__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




03-05-2008 11:01 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja gram kobietą na r6 i podaje się tam za kobietę choć jestem facetem i muszę powiedzieć że jest owiele łatwiej. Podejscie innych graczy do kobiet w grze jest bardzo dobre jak sobie ustawić jeszcze jakieś sexi zdjęcie to już wypas, nawet do klanu mnie przyjęto obniżając rekrutację.

Aż się cieszę na tą chwilę kiedy powiem kolegom z klanu że jestem facetem Big Grin

__________________



03-05-2008 11:10 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mortaq:
Aż się cieszę na tą chwilę kiedy powiem kolegom z klanu że jestem facetem


na pewno - to-musi-być-emocjonujące!
03-05-2008 12:15 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CHŁOPIE OBA TE ZJAWISKA SĄ PRZERAŻAJĄCE - OBECNOŚĆ MOHERÓW I CYBER TRANSWESTYCI!

KOBIECIE JEST ŁATWIEJ Z WIELU POWODÓW _ NIE ROZBIJĘ JEJ GŁOWY O KRAWĘŻNIK JAK MNIE KLEPNIE W TYŁECZEK



TE MOHEROWE BERETY KUPIŁY RYDZYKOWI DOBRY SAMOCHÓD
I NAMAWIAJĄ DO TEGO INNYCH


Big Grin Big Grin Big Grin


/warn za multipost (ostatnia szansa) - używamy opcji edytuj

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Giaur: 03-05-2008 13:03.

03-05-2008 12:25 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mortag napisał(a)
A ja gram kobietą na r6 i podaje się tam za kobietę choć jestem facetem i muszę powiedzieć że jest owiele łatwiej. Podejscie innych graczy do kobiet w grze jest bardzo dobre jak sobie ustawić jeszcze jakieś sexi zdjęcie to już wypas, nawet do klanu mnie przyjęto obniżając rekrutację.


no właśnie, na ogół postaci kobiet są oszczędzane przez facetów i traktowane lżej, ja np. na ogół nie napadam kobiet, zwłaszcza gdy mają "uroczeWink " opisy- no chyba że zasługują na moją pomstę, ale jak widzę postać kobiety z dennym męskim opisem to mnie zniesmacza...

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
03-05-2008 12:29 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze .. sam zaczynamsię zastanawiać czy nie wymienić konta na r1 na babke...

łoweicki gorset idzie taniej niż gorsza zbrójka dla faceta..... xD i w ogóle..

widziałem na ukcji sprzedany naszyjnik pielgrzyma za 1kż gdzie krawat idzie po 1kp ......

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
03-05-2008 12:35 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Giaur napisał(a)
cytat:
Mortaq:
Aż się cieszę na tą chwilę kiedy powiem kolegom z klanu że jestem facetem


na pewno - to-musi-być-emocjonujące!


Owszem nezły mam czasem ubaw Big Grin Aktywnie gram na r1 i tu utorzsamiam się ze swoją postacią na r6 poprostu się bawie .

__________________



03-05-2008 13:00 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekstra - czyli jak będziesz musiał i ci nie będzie zależało na opinii to pójdziesz do łóżka z reżyserem

bo aktorstwo to tylko zabawa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Giaur: 04-05-2008 11:58.

03-05-2008 13:05 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę że za za bardzo sie tym przejmujesz, jakoś innym to nie przeszkadza i dobrze się bawią.

Jeśli aż tak wirtualny świat gry i jego społeczność godzi w Twoją moralność to odsyłam do O Rydzyka i jego niezniszczalnej armii. Wstąp w szeregi Moheru, dołącz do legędy i stań się jej elementem ;] (swoją drogą już Ci nie brakuje wiele)

Gra jest WIRTUALNA. Postacie odgrywane przez nas są WIRTUALNE, więc nie kumam o co Ci chodzi.

__________________



03-05-2008 14:34 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedys na interi był temat "Czemu mężczyźni grają kobietami' czy jakoś tak.Tam ludzie odpowiadali że kobietą gra się łatwiej i że nie są tak tępione jak mężczyźni. Ja zawsze gram facetem bo lubie sobie utrudniać droge(tylko na bw Tongue )ale czasmi myśle sobie czemu nie zostałem babką. A i osobiście nie mam nic do facetów grających babkami bo oni idą tylko na łatwizne i tyle Tongue
03-05-2008 15:19 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mysle,ze Giaur ma sam problemy emocjonalne ;P

Brakuje mu pewnosci siebie i moze we wnetrzu ukrywa sie jego slabosc i cicha orientacja w druga strone ! Zawsze tak bylo - kto o czyms duzo rozprawia i staje anty- boi sie ,ze to wlasnie ,co jest jego slaboscia zostanie odkryte Wink

To tylko gra - wirtualna zabawa . Od r1 do r3 gram facetem ; r4 i r6 babka (wzgledy ekonomiczne gry) i nie uwazam,zeby ujmowalo to mojej meskosci !!

W swiecie rzeczywistym jestem FACETEM ,zonatym ,posiadajacym doroslego juz prawie syna a kto chce podwazyc lub sprawdzic moja meskosc w realu- zawsze jestem do dyspozycji. Big Grin

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
03-05-2008 15:58 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
rOOtee
Double Ace


images/avatars/avatar-5069.gif

Data rejestracji: 03-10-2007
Postów: 112
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa :)

RE: PŁEĆ W BloodWars - transwestyci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Giaur napisał(a)
Czy nie zapawają Wam na cybertranswestytów?

chcialam sie do czegos przyznac
jestem cybertransem Frown
na wszystkich serwerach mam meskie konta... nawet na forum Frown
czesto tez podaje sie za 12-letniego Wojtusia, chociaz tak na prawde jestem 47-letnia Iwonka Frown
staram sie z tym walczyc, ale jestem za slaba Frown
dajcie jakies nagie foty \o/

__________________
R1-XLR8R
R3-Larron


PRAWDZIWA PRZYJAZN KHORNA I EXTREME NIGDY SIE NIE SKONCZY \o/xD

rotfl

03-05-2008 17:04 rOOtee jest offline Szukaj postów użytkownika: rOOtee Dodaj rOOtee do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haha Babcia_samo_zło, nie no jakie foty ? Rozwaliłaś mnie tym tekstem Smile

Pozdrawiam :*

Ok ja już napisałem co miałem napisać więcej tu nie zaglądam Smile

__________________



03-05-2008 18:51 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Założyłem ten temat - bo mnie wkurza taka polityka
Kobiety w życiu też nieraz mają łatwiej

Gdyby wszyscy tu zrobili się na kobiety - nie sądzę, że mieliby łatwiej

Nie czujesz żadnej różnicy grając babką?
- najprawdopodobniej Ci lżej na duszy - nie lubisz ponosić konsekwencji z racji swojej płci?

wyzywasz innych do sprawdzenia swojej męskości - nierealne
sprawdź swoją męskość i walcz jak mężczyzna - mężczyzną

OPIERAĆ SIĘ MOŻE KAŻDY - TO JESZCZE NIE ZNACZY, ŻE SIĘ WYPARTEJ RZECZY NIE LUBI - misiek
04-05-2008 11:27 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Giaur daj sobie spokuj, ja r3 i gram kobietą bo mi popostu się podoba Wink na r2 i r4 mam konta - też kobiety ze względów ekonomicznych

jeżeli coś Ci się nie podoba to przestań grać w tą grę - może Ci ulży rotfl a jak nie to jak już wcześniej wspomniano
cytat:
Jeśli aż tak wirtualny świat gry i jego społeczność godzi w Twoją moralność to odsyłam do O Rydzyka i jego niezniszczalnej armii. Wstąp w szeregi Moheru, dołącz do legędy i stań się jej elementem ;] (swoją drogą już Ci nie brakuje wiele)



Pozdrawiam rotfl

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

04-05-2008 11:51 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zaczynam świetnie się bawić jadąc po was jak po zapuszczonym trawniku.

I tak będę robił - będę wam jechał ile mnie najdzie
wy mnie pokonujecie kobiecością - jaka by nie była zawsze ma fory
ja wam będę jechał przy każdym czacie i gdzie tylko da rady

ZRÓBCIE MI TĄ PRZYJEMNOŚĆ I MNIE ZA TO FARMCIE i PRZESIEDLAJCIE
BĘDĘ WIEDZIAŁ, ŻE DO wAS DOTARŁEM- utajone ci*i


Uwezmę się na każdego, kto mi napisze "jestem facetem" albo "nie kupiłaś tylko kupiłeś"

Za takie teksty macie [ciach]


do zobaczenia upośledzone panienki.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Giaur: 04-05-2008 12:16.

04-05-2008 12:15 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
rOOtee
Double Ace


images/avatars/avatar-5069.gif

Data rejestracji: 03-10-2007
Postów: 112
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zanim sie na mnie uwezmiesz - daj Wojtusiowi naga fote Crying

Tongue

__________________
R1-XLR8R
R3-Larron


PRAWDZIWA PRZYJAZN KHORNA I EXTREME NIGDY SIE NIE SKONCZY \o/xD

rotfl

04-05-2008 13:02 rOOtee jest offline Szukaj postów użytkownika: rOOtee Dodaj rOOtee do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Giaur napisał(a)
Ja zaczynam świetnie się bawić jadąc po was jak po zapuszczonym trawniku.

I tak będę robił - będę wam jechał ile mnie najdzie
wy mnie pokonujecie kobiecością - jaka by nie była zawsze ma fory
ja wam będę jechał przy każdym czacie i gdzie tylko da rady

ZRÓBCIE MI TĄ PRZYJEMNOŚĆ I MNIE ZA TO FARMCIE i PRZESIEDLAJCIE
BĘDĘ WIEDZIAŁ, ŻE DO wAS DOTARŁEM- utajone ci*i


Uwezmę się na każdego, kto mi napisze "jestem facetem" albo "nie kupiłaś tylko kupiłeś"

Za takie teksty macie przepieprzone


do zobaczenia upośledzone panienki.


A wiecie jaką raz sytuacje miałem? Jeden koleś z postacią kobieca do mnie pisał, wyczaiłem że to facet. Jak zapytałem czemu nie napisze sobie w profilu że gra kobietą ze względów ekonomicznych czy dla jaj, to odpisał że nie napisze, bo będą go brać za transwestytę tudzież ciotę, pedała lub cwela (z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłem). Nie sądzisz Giaur, że przez takie podejście jak twoje, gościu który zrobił sobie postać kobiecą jest nijak zmuszony do wczuwania sie w rolę, bo jak powie że jest facetem, to tacy jak ty się na niego uwezmą? I czy to wtedy bedzie normalne?

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

04-05-2008 13:28 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Za takie teksty macie [ciach]


do zobaczenia upośledzone panienki.



przeklinianie + wyzywanie Roll Eyes

jeżeli chcesz żebym ja się wypowiedział to proszę denerwuj mnie dalej, jestem teraz głodny, zdenerwowany i zmęczony - innymi słowy mam zły humor a jak mam zły humor nie muszę się komentować


zamknijcie ten temat bo on zaczyna klnąć i wyzywać, potem pewnie zejdzie na rasizm normalnie :|

tyle mojego zdania na tem temat, no chyba że napiszesz coś co mnie wkurzy rotfl to forum ejszce nie widziało mnie wnerwionego rotfl
+ to że kliknąłem 3 razy w urządź zasadzkę bo net ciął i walnęło takie coś:
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 49 min. 46 sek.

Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System
:|



pozdrownienia


+

a nie denerwują Cię kobiety grające męszczyznami?...

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 04-05-2008 20:11.

04-05-2008 19:53 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
talerz
King


images/avatars/avatar-17991.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 981
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pewnym sensie troche rozumiem Giaura ale tylko w pewnym
nie popieram przesladowania takich osob.

To tyle co od siebie dodam bo po co wiecej jak jeden jest modrzejszy od drugiego i nikt nie da sobie przetlumaczyc do rozsadku pewnych rzeczy Wink

__________________


04-05-2008 20:39 talerz jest offline Szukaj postów użytkownika: talerz Dodaj talerz do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

on przynajmniej zdawał sobie sprawę, że postąpił śmiesznie

to, co robią ci cybertrans to nic innego jak słanianie się

a dodatkowo taki sobie jeździ po innych i śmieje się, że wygrywa z lepszymi...

...lepszymi? to on ma lepiej bo wszystko ma taniej - inni muszą zaoszczędzić 10razy tyle albo 10x więcej nakombinować przez handel, zabawę z forum i robienie sobie układów handlowych
04-05-2008 21:06 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
Giaur
Newbie


images/avatars/avatar-7530.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: Polska

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Giaur
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mid_Night napisał(a)
a nie denerwują Cię kobiety grające męszczyznami?...


nie
najwyraźniej chcą nam udowodnić, że nie są gorsze i nie potrzebują forów
za co taki +

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Giaur: 04-05-2008 21:11.

04-05-2008 21:08 Giaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Giaur Dodaj Giaur do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Giaur mam dla Ciebie propozycję - skoro tak Ci to przeszkadza to może wystosuj jakąś petycję chociaż wątpię aby to coś dało bo Twoje poglądy na ten temat są trochę śmieszne, albo lepiej udaj się w worze pokutnym do ziemi św i proś Pana o opamiętanie dla nas zboczuchów ;D

__________________



04-05-2008 21:34 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Giaur, ostatnia szansa + warn za multipost, wulgaryzmy i obrazę = ban

zapraszam ponownie po zapoznaniu się z Regulaminem Forum


__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

04-05-2008 23:39 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Tongue! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, wyluzujcie. Wg mnie jak ktoś gra postacią kobiecą, bo np. chce nosić rotfl podpaskę rotfl prekognicji rotfl to jego sprawa, ja nie odpuszczam nikomu ze względu na płeć postaci bo to tylko gra. Wam i waszym kumplom radzę to samo.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

05-05-2008 00:14 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh ... Giaur ..

Jednak nie mylilem sie mowiac,ze masz problemy emocjonalne Big Grin

Chyba jednak cos sie ukrywa w Twojej podswiadomosci Tongue


MOwie Ci - skoro podwazasz swiat virtu to co jest w realu ?

Zapraszam Cie do sprawdzenia Swojej Meskosci na selekcji :

Do GROM -u Staniesz twarza w twarz z kobieta i wtedy zobaczymy jaki to z Ciebie jest mezczyzna!!

Uwierz mi ,ze moge Ci to zalatwic od reki poniewaz widze ,ze jetes hardo nastawiony do tzw . zmiany plci w swiecie Virtu.

Ja chcialbym Ci udowodnic,ze Kobiety wcale nie maja latwiej i to w zyciu realnym.


Podejmujesz wyzwanie? mozemy zaprosic kilku swiadkow z bw ,aby mogli ocenic wielkosc Twojej meskosci w porownaniu ze slaba plcia przeciwna - ktora to ma tak o wiele latwiej jak sadzisz w zyciu !!

I nie bedzie tam zadna z Pan zakladala ,,podpasek '' prekognicji a ciezkie oporzadzenie unisex !!

Wink



ps. Moze w szachach Ci FACECI co rozpoczynaja gre i graja bialymi to tez tranwestyci bo z gory maja latwiej ? Big Grin

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RUFIO: 05-05-2008 17:32.

05-05-2008 16:43 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR PŁEĆ W BloodWars - transwestyci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH