Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Opis do postaci :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Opis do postaci :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Smile Opis do postaci :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hallo Wszystkim Smile

Poszukuję osoby, która się na tym zna i oczywiście chciałaby dla mnie taki opis stworzyć Smile

Jeśli temat założyłam w złym miejscu to proszę o przeniesienie go Smile

Mam jeszcze jedno pytanie do tych, którzy się tym zajmują Smile

ile takie coś kosztuje Smile ??

Pozdrawiam,
Avril Happy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Avril: 04-05-2008 13:40.

04-05-2008 13:39 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
DaaG
Member


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale wytlumacz dokladnie o co ci chodzi?
opis postaci... w sensie jakies kolorowe czcionki, duze, male?
jakas historyjka postaci? sprecyzuj...
04-05-2008 13:41 DaaG jest offline Szukaj postów użytkownika: DaaG Dodaj DaaG do Listy kontaktów
Cannonn
Lord


images/avatars/avatar-9496.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 278
Kraina: Necropolia
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli chodzi Ci o obrazek to jest dobry dział. Jeśli opis to dział Nasza twórczość. Skryhull pisał kiedyś opisy.

__________________

Polecam Wszystkich Grafików z Forum Smile

04-05-2008 13:49 Cannonn jest offline Szukaj postów użytkownika: Cannonn Dodaj Cannonn do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Avril
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie chodzi mi o historyjkę postaci Smile oczywiście w fajnych kolorach Smile

Jeśli wybrałam zły dział to proszę o przeniesienie Smile
04-05-2008 15:46 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zły dział przenosze.....

__________________

05-05-2008 00:57 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Avril
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już mam Wink

zamykam Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Avril: 05-05-2008 19:05.

05-05-2008 14:51 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Opis do postaci :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH