Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Lunar Wolves - Pożegnanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Lunar Wolves - Pożegnanie 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Lunar Wolves - Pożegnanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z bólem serca, ale w końcu podjęłam decyzję. Nie mogła być ona inna... Moje życie diametralnie się zmieniło i nie ma w nim już czasu na ślęczenie godzinami przed komputerem i prowadzenie klanu...

Chciałabym podziękować mojemu wspaniałemu klanowi Lunar Wolves, za wytrwałość i wierność do samego końca... Byliśmy jedynym klanem na r5, który wytrwał w top 5 bez zmiany lidera od początku istnienia serwera. Jesteście najlepsi!

Chciałabym osobiście podziękować również kilku osobom:

Przede wszystkim HellCatowi - mojemu zastępcy, za wsparcie i nieocenioną pomoc w prowadzeniu klanu, gdyby nie Ty, ten klan by nie istniał.

Nobodiemu - za cenne rady, co do serwera r5 i duchowe wsparcie 24/h Wink

KubusiowiPuchatkowi - za determinację, wierność i wiarę, że dobro zawsze zwycięża Big Grin

Kilusiowi/poslowi_zero - za to, że jako noopek z pokorą opuszczał klan na czas trudnych oblężeń.

Wilkowi Szaremu, intelce, Rahlowi, Luciuszowi, glu, Basi, bogini i innym wymiataczom za max damage na oblężeniach.

Xzarowi - za jego doskonałą zabójczą maczugę, która krytykuje niesamowicie chytry

Riffiemu - za wiele pomysłów i boski sprzęt, który kładł niejednego przeciwnika Wink

Ghashowi - za szamańską maskę Wink i mimo braku czasu pojawianie się na oblężeniach.

Hexerowi, BloodEdge i Dinendalowi, hiperonowi - za wielkie poświęcenie i wytrwałość.

Chciałam podziękować również przyjaciołom klanu, bez Was nie zaszlibyśmy tak daleko:

Wichniarowi i Pazuzu - za gotowość do walki i pomoc prawie w każdym ciężkim oblężeniu. Byliście niesamowici Smile

Klanom: Sanitarium i Companieros, Black Kingdom, dawnemu Phoenixowi i DNO za pojednanie i pomoc w oblężeniach.

Naszej akademii - DZIKIE WILKI - za ścisłą, owocną współpracę


Powodzenia życzę wszystkim w dalszej grze. Już jutro klan Lunar Wolves zniknie z TOP klanów r5.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim graczom za miłe chwile spędzone na Morii II.

Trzymajcie się!



Crying - kilus

__________________
FREEDOM

08-05-2008 14:47 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
saturnin
Member


images/avatars/avatar-6502.jpg

Data rejestracji: 09-10-2007
Postów: 30
Klan: [KoD]; [Luna]
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również rezygnuję z gry na R5. Moje życie osobiste nabrało teraz niesamowitego tempa i cudownie się układa. W związku z tym nie mam czasu na grę i pomoc w prowadzeniu klanu.
Chciałbym bardzo podziękować liderce za ogrom pracy włożonej w utrzymanie Lunar Wolves.
Nasi Gracze mogą być pewni, że przed wszystkimi większymi oblężeniami stawaliśmy na głowie żeby je wygrać.
Mam nadzieję, że nasi przyjaciele i wrogowie będą nas jeszcze długo wspominać ...

Powodzenia wszystkim w dalszej grze Smile

HellCat

Frown - kilus

Crying Crying to też ja

__________________
---
Wszystkie wymagania na R3 podaję dla SSAKA !!!
Nick na R3: Saturnin
Nick na R5: HellCat
08-05-2008 14:53 saturnin jest offline Szukaj postów użytkownika: saturnin Dodaj saturnin do Listy kontaktów
hexer
Full Member


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 58
Klan: Khan
Kraina: Moria V
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda ze odchodzisz z sceny BW, moze i znam Cie dosc krótko, bo podobny jest mój staż w tej grze, ale przyznam ze nie wielu graczy przypadlo mi tak do gustu Smile Zawsze pomocna, na wszystko mialas rade zawsze odpowiedzialas. Zycze Ci bys na przyszlej drodze byla taką sama profesionalistka jak w grze. I by inni ludzie traktowali Cię tak jak Ty traktowalas nas. Crying


/edit

cóż HellCat zegnal sie rowno z tym jak pisalem tego posta.

Tobie rowniez zycze takiego profesionalizmu jak w prowadzeniu klanu.
Moze i gram krotko, ale nie widzialem nigdy by ktos angazowal sie w takim stopniu w istnienie klanu, byles wymagający ale sprawiedliwy. Masz zadatki na dobrego menagera ;P Zegnam zalozycieli Lunar Wolves , klanu ktory na pewno ogranizacja przewyzszal nawet PSD - wszystko Dzięki wam Crying

Pozdrawiam Hexer

__________________
R15 - hexer

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hexer: 08-05-2008 15:00.

08-05-2008 14:53 hexer jest offline Szukaj postów użytkownika: hexer Dodaj hexer do Listy kontaktów
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nnnniiiiiiiiieeeeeeeeeeee Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying

echh wielka szkoda i wielka strata... wierze, ze masz naprawde wazne sprawySmile trzymajcie sie cieplo Smile i wrocie kiedys do nasFrown Crying

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry
08-05-2008 15:06 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
cheshire
Forum Ace


Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 92
Klan: ZHP
Kraina: Moria II
Skąd: Sanktuarium Maryjne w Licheniu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda, 3maj sie Lunarka

__________________
Duzy PLUSZysty kot, wlazl na plot, i mrrrrrruga...

xXx atakuje bronia Pila Lancuchowa (+1), Cheshire wykonuje serie zwodów i unika trafienia.
08-05-2008 15:10 cheshire jest offline Strona domowa cheshire Szukaj postów użytkownika: cheshire Dodaj cheshire do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia Nupaki i do zobaczenia Wink

__________________

08-05-2008 15:17 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
illusion
Member


images/avatars/avatar-8736.jpg

Data rejestracji: 25-10-2007
Postów: 28
Klan: MercenarieS
Kraina: Moria III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w życiu prywatnymSmile Pozdrawiam.
08-05-2008 15:27 illusion jest offline Szukaj postów użytkownika: illusion Dodaj illusion do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia. Miło było. Smile

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

08-05-2008 15:31 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołaczyłem niedawno...

Szkoda że klanu już nie będzie.
Pa Big Grin

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

08-05-2008 15:35 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
Ellendil
Member


Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki, za przyjecie mnie do klanu. Smile Szkoda ze tak mało czasu mogłem spedzic w Luna. Crying Powodzenia w realu. Smile

BW znów straciło wspaniałych ludzi.

PS Ale moze jeszcze kiedys wrócicie. Wink

__________________
R15 - Elendil
08-05-2008 15:41 Ellendil jest offline Szukaj postów użytkownika: Ellendil Dodaj Ellendil do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy Klanu nie będzie to się okaże to zależy tylko od Nas czy będziemy w stanie przejąć tą Madziową spuściznę.

a Madzi życzę mnóstwa małych Madziątek Wink i jeszcze hmm ... jaki jest męski odpowiednik Madzi ? Tongue .

i w ogóle fajna była Madzia takie słodkie urocze Madziowate stforzonqo Wink

także wsiego chorosziewo jak to mówili starożytni amerykanie

i jeszcze jeden i jeszcze raz Smile .
08-05-2008 15:42 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozdrowionka ... na nowej drodze życia ;-D . Mam nadzieje że klanik nie zniknie na stałe z mapki R5 i ktoś dobry weźmie go w swoje rączki .... Pozdrowienia od Companieros.



BO PRZYJACIOŁOM SIĘ UFO ;-D

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Leo: 08-05-2008 16:13.

08-05-2008 16:12 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia nupaki i niech moc 3 rotfli będzie z wami rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

08-05-2008 16:19 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
DarkWeider
Junior Member


images/avatars/avatar-5756.jpg

Data rejestracji: 03-02-2007
Postów: 24
Klan: Arkham_Asylum
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, wielka szkoda... Ale no życie to nie bajka... jeśli tak trzeba, no trudno... otrzemy łzy i będziemy grać dalej... Powodzenia i pozdrawiam.

Wierni przyjaciele
Sanitarium

__________________
Postacie, którymi grałem:
R2: DarkWeider/Evander (skasowane postacie)
R5: DarkWeider (skasowana postać)
R9: DarkWeider (aktualnie gram)

08-05-2008 16:21 DarkWeider jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWeider Dodaj DarkWeider do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie lubię takich pożegnań, bo nigdy nie wiem co napisać Wink Więc napiszę po prostu: powodzenia Smile

__________________

08-05-2008 16:25 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
tomix
Double Ace


images/avatars/avatar-152.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 146
Kraina: Moria II
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

companieros Big Grin

tez zyczy wszystkiego najlepszego

bedziemy tesknic za Toba :/



Dill

__________________



08-05-2008 16:53 tomix jest offline Szukaj postów użytkownika: tomix Dodaj tomix do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tomix
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że Ktoś na mnie nakrzyczał, że za mało napisałem, więc trochę więcej ode mnie.

Saturnin praktycznie od momentu kiedy Cię poznałem szanowałem Cię za to kim i jaki jesteś, tym bardziej, że udało Ci się dać szczęście bliskiej mi osobie, gratuluję i dziękuję.
Mam nadzieję, że kontakt między nami się nie urwie i jeszcze nie raz będziesz skazany na wątpliwą przyjemność zadawania się z moja osobą Wink

Madziu, moja Madziu... i tak wszytko wiesz Wink
Doskonale zdajesz sobie sprawę, że w tej chwili bardzo Ci zazdroszczę tego co zdobyłaś, tego co masz, chociaż mam cichą nadzieję, że mi też właśnie się to udało...
Dziękuję za chwile dotychczas wspólnie spędzone i z góry za te przyszłe, które nastąpią...

Bez Was to już nie będzie to samo...


__________________

08-05-2008 17:04 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilusiowi/poslowi_zero - za to, że jako noopek z pokorą opuszczał klan na czas trudnych oblężeń.


Żeby nie było robiłem to bo byłem mały i słaby Big Grin

A teraz jestem mały i silny rotfl

A dlaczego kończycie z Nupem czy to znaczy, że się do mnie nie odezwiecie na gg Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying
08-05-2008 17:08 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Elif
Ex-Team


images/avatars/avatar-18187.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 257
Klan: No Name
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying ;


powodzenia
08-05-2008 17:31 Elif jest offline Szukaj postów użytkownika: Elif Dodaj Elif do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopiero co w zeszlym tygodniu sam oddalem konto a tera sie tak posypalo?
No nic, powodzenia w zyciu Wink
08-05-2008 17:37 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smutno trochę, nie lubię takich sytuacji Frown
Trzymaj sie ciepło Tongue
08-05-2008 17:46 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia Smile
08-05-2008 18:05 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
Luciusz
Full Member


images/avatars/avatar-380.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 67
Klan: [..KATY..]
Kraina: Moria II
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tak skromnie:

Powodzenia obojgu zycze i zrwania z nalogiem Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
I ujrzałem:. oto koń trupio blady,. a imię siedzącego na nim Śmierć

R5 - Luciusz
UK - ANUBIS
09-05-2008 00:48 Luciusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Luciusz Dodaj Luciusz do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lunarka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lunar Wolves zniknął ze sceny serwera r5 Smile
Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Grało się świetnie. Nigdy nie zapomnę tej atmosfery!
Życzę samych sukcesów nie tylko w grze,ale i w realu Wink

__________________
FREEDOM

09-05-2008 17:33 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Etil
Junior Member


images/avatars/avatar-8881.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 13
Klan: LUNAR WOLVES
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymajcie się ciepło i powodzenia .

__________________
Members of LUNAR WOLVES

R5 hiperon


13-05-2008 07:02 Etil jest offline Szukaj postów użytkownika: Etil Dodaj Etil do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że najlepszy klan zniknął z serwera R5 Frown .Powodzenia życzę.

__________________

14-05-2008 08:17 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
rustyangel
Junior Member


images/avatars/avatar-12848.jpg

Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 10
Klan: Sanitarium O.o ^-^
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Moria II
Skąd: Leszno.. no prawie :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia Smile

__________________

14-05-2008 18:50 rustyangel jest offline Strona domowa rustyangel Szukaj postów użytkownika: rustyangel Dodaj rustyangel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Lunar Wolves - Pożegnanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH