Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » max vel humanimal koniec » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony max vel humanimal koniec 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
humanimal
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 3
Klan: ExsAeQuo-r3 BREED-r1
Kraina: Necropolia

max vel humanimal koniec Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czas w końcu na zakończenie definitywne gry. Chciałem podziękować wszystkim za ten cały czas spędzony podczas wspólnej gry. Brakło by miejsca chyba żeby dziękować wszystkim z osobna. Dbajcie o wasze życie i nie życieSmile gra to tylko gra ale to real jest najważniejszy. Szkoda że dociera to do nas zbyt późno....

Żegnajcie przyjaciele i wrogowie (ale czy na pewno wrogowie?)
max


ps. w wyprzedażach wrzuciłem swój sprzęt, jeśli ktoś chciałby coś z tego niech bierze
zakończenie gry i sprzedaż itemów

__________________
nick w grze
r1: humanimal

systematic chaos....
09-05-2008 07:11 humanimal jest offline Szukaj postów użytkownika: humanimal Dodaj humanimal do Listy kontaktów
Zadna_krwi_Marysia
Junior Member


Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 23
Klan: exAeQuo
Skąd: i dokad ;) Camarilla

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

swiete slowa Wink do zobaczenia Smile

__________________
r3 Marysienka
r6 Marysienka
09-05-2008 08:25 Zadna_krwi_Marysia jest offline Szukaj postów użytkownika: Zadna_krwi_Marysia Dodaj Zadna_krwi_Marysia do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia w realu Wink
mam nadzieje, ze jeszcze kiedys pogadamy na ircu albo na gg Smile

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O
09-05-2008 09:21 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, wiele razem przeszliśmy Wink Kolejny weteran z Breed kończy...

Powodzenia z zespołem Wink

__________________

09-05-2008 12:55 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
smok
Junior Member


Data rejestracji: 11-05-2007
Postów: 10
Klan: Hyrkanie/ BREED
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

och no cóż Frown
skoro to ostateczna decyzja to żegnam, mam nadzieje że bedziemy mieli jeszcze przyjemność pogadać czasami...powodzenia w realu, bedzie nam Ciebie brakowało Frown

__________________
Nick w grze R1: smok

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez smok: 09-05-2008 15:10.

09-05-2008 15:09 smok jest offline Szukaj postów użytkownika: smok Dodaj smok do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w realu Smile
09-05-2008 15:14 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
Damaris
Newbie


Data rejestracji: 22-10-2007
Postów: 2
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się Max
Kilka razy kończyłem już w to grać, ale co jakiś czas wracam Smile
Powodzenia w realu, bo to jest najważniejsze.

Agalianth vel Beleth, dla niektórych Anioł

P.S. Pozdrowienia dla starej gwardii Breed

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damaris: 09-05-2008 16:47.

09-05-2008 16:45 Damaris jest offline Szukaj postów użytkownika: Damaris Dodaj Damaris do Listy kontaktów
Semper_Fidelis
Lord


images/avatars/avatar-10296.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 346
Klan: Nie oglądam TV o_O
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: klikash?O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się mój ulubiony zazdrośniku Wink I taq zafsze bende cię loffau ;**

__________________
Nick w grze: taki sam
09-05-2008 17:13 Semper_Fidelis jest offline Szukaj postów użytkownika: Semper_Fidelis Dodaj Semper_Fidelis do Listy kontaktów
prymus1410
Triple Ace


images/avatars/avatar-4066.jpg

Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 155
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Szlachta Zaściankowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

go go power max
powodzenia w realu

__________________
nick w grze: OblednyCinek i juz nic ne bede pisal bo daja warny
ps. nie uzywam duzych liter ani polskich znakow
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=716026
Kupiedowolne

09-05-2008 17:48 prymus1410 jest offline Szukaj postów użytkownika: prymus1410 Dodaj prymus1410 do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prędzej czy później na każdego przyjdzie pora.
Dzięki za wspólne oblężenia i ekspedycje. W ogóle za całą grę.

Powodzenia w realu maxiu Smile
09-05-2008 22:24 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
sazael
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 1
Kraina: Necropolia III
Skąd: hyhyhy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin max dasz radę QAZ-ik nie zapomina

__________________
r3 sazael
r1 niusia
10-05-2008 03:15 sazael jest offline Szukaj postów użytkownika: sazael Dodaj sazael do Listy kontaktów
humanimal
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 3
Klan: ExsAeQuo-r3 BREED-r1
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez humanimal
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuję za miłe słowa na zakończenie gry.dziś kończę wyprzedaż itemów i mam nadzieję że nareszcie spokojnie będę mógł odejść w niebyt Smile

__________________
nick w grze
r1: humanimal

systematic chaos....
11-05-2008 06:34 humanimal jest offline Szukaj postów użytkownika: humanimal Dodaj humanimal do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pa pa Maxio odzywaj sie do mnie na ggBig Grin

__________________

11-05-2008 13:25 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
humanimal
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 3
Klan: ExsAeQuo-r3 BREED-r1
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez humanimal
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak powiedziałem tak zrobiłem nie ma już maxa na r3. Moje konto na r1 nadal istnieje, ale to nie będę juz ja. Powodzenia moi drodzy udanych dropów i nie dajcie się zwariować Wink
max

__________________
nick w grze
r1: humanimal

systematic chaos....
12-05-2008 06:30 humanimal jest offline Szukaj postów użytkownika: humanimal Dodaj humanimal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » max vel humanimal koniec

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH