Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Problemy z forum. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problemy z forum. 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mikel-Angelo
Triple Ace


images/avatars/avatar-8677.gif

Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 152
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sejan
To czy jestem przydatny dla ogółu czy, nie tobie oceniać Wink To czy mam się zamknąć też nie zależy od Ciebie. Twoje wypowiedzi za ogół populacji BW też sobie daruj, bo nie sądzę, żeby wszyscy życzyli sobie byś przemawiał w ich imieniuWink .


No to moze wprowadzimy ankiete pod tytulem : "Czy chcesz zeby Sejan sie zamknal?" lub jak kto woli: "Czy uwazasz ze Sejan jest przydatny dla ogolu?" Happy

No chyba ze boisz sie takiej ankiety? Roll Eyes

cytat:
Originally posted by Vexis
cytat:
Originally posted by palmer
cytat:
Właściwie to już nie wiem jakiej jesteś płci - masz konto żeńskie, ale piszesz w formie męskiej


rzeczywiscie bardzo trudno z tego wywnioskowac plec


W Twoim przypadku ciężko mi wywnioskować ile masz lat, bo poziom kultury to masz na poziomie żłobka... Roll Eyes


Wypowiedz Vexisa mnie zaintrygowala. Moze mi ktos wyjasnic jaki to jest ten poziom kultury na poziomie zlobka? Bo szczerze powiedziawszy myslalem nad tym dobre kilka minut [! Big Grin ] i uwazam te wypowiedz za kompletny absurd Smile

cytat:
Originally posted by Sejan
Nie wiem skąd wzięłaś informację, że ten pewien T-moderator nie został ukarany? Z tego co mi wiadomo, dostał ostatnią szansę. Nikt nie przymrużył oka na jego wybryk, wręcz odwrotnie, ale o Tym nie musicie wiedzieć. Przymrużać oko na łamanie regulaminu też nie jest wyjściem. Za brak konsekwencji sami byście nas zjedli. No bo jak przymrużać oko na jednego, to czemu nie na drugiego? Roll Eyes


To ja mam kolejne pytanie Big Grin

Czy w tym temacie , dwa przed ostatnie posty nie powinny zostac 'nagrodzone' warnami za spam? Bo wg mnie powinny , ale reki sobie za to uciac nie dam Tongue

Czy w przypadku 'ostatniej szansy' u tmoda , naruszenie regulaminu chocby taka bzdura , nie powinno zostac ukarane pozbawieniem ow tmoda funkcji na forum? Tongue

Swoj post pisalem o 3 w nocy , kiedy musk juz jest wylaczony , wiec moglem pominac jakies drobnostki Big Grin

Najbardziej chcialbym uzyskac odpowiedz na pytanie czy zostanie wprowadzona ankieta jaka zaproponowalem na poczatku mojego posta ? ^^

__________________
"Władza nie słuzy konkretnemu celowi. Ona jest celem samym w sobie."

17-05-2008 03:28 Mikel-Angelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikel-Angelo Dodaj Mikel-Angelo do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Mikel-Angelo
Wypowiedz Vexisa mnie zaintrygowala. Moze mi ktos wyjasnic jaki to jest ten poziom kultury na poziomie zlobka? Bo szczerze powiedziawszy myslalem nad tym dobre kilka minut [! Big Grin ] i uwazam te wypowiedz za kompletny absurd Smile


Gratulacje myślenia Smile Wytłumaczę Ci powoli - miałem na myśli poziom kultury niższy niż dzieci w podstawówce. Jeżeli dalej nie rozumiesz to napisz na PW, postaram się napisać Ci jakiś obszerniejszy opis Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
17-05-2008 09:04 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
palmer
Full Member


images/avatars/avatar-7422.jpg

Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vexis napisał(a)
cytat:
Originally posted by Mikel-Angelo
Wypowiedz Vexisa mnie zaintrygowala. Moze mi ktos wyjasnic jaki to jest ten poziom kultury na poziomie zlobka? Bo szczerze powiedziawszy myslalem nad tym dobre kilka minut [! Big Grin ] i uwazam te wypowiedz za kompletny absurd Smile


Gratulacje myślenia Smile Wytłumaczę Ci powoli - miałem na myśli poziom kultury niższy niż dzieci w podstawówce. Jeżeli dalej nie rozumiesz to napisz na PW, postaram się napisać Ci jakiś obszerniejszy opis Smile


a jak sie tlumaczy powoli piszac posta? czepiasz sie sie poziomu kultury ale sprawnosc umyslowa to masz chyba nizej niz ten zlobek

tak sejan wrzuccie ankiete \o/

__________________
r3 = Palmer
17-05-2008 12:33 palmer jest offline Szukaj postów użytkownika: palmer Dodaj palmer do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Palmer:

Chyba nie rozumiesz zasady :"prawo nie działa wstecz". To Ci wytłumaczę- w przypadku zmian w prawie nie karze się ludzi, którzy złamali obecnie obowiązujący przepis, przed jego wprowadzeniem.
W twoim przypadku, w momencie gdy używałeś wulgaryzmu, punkt o nie bluzganiu na forum obowiązywał.

Mikel-Angelo:

cytat:
Czy w tym temacie , dwa przed ostatnie posty nie powinny zostac 'nagrodzone' warnami za spam? Bo wg mnie powinny , ale reki sobie za to uciac nie dam Tongue


A czemu według Ciebie powinny? Roll Eyes

cytat:
No to moze wprowadzimy ankiete pod tytulem : "Czy chcesz zeby Sejan sie zamknal?" lub jak kto woli: "Czy uwazasz ze Sejan jest przydatny dla ogolu?" Happy

No chyba ze boisz sie takiej ankiety? Roll Eyes



Zaskoczę Cię, ale od ogółu to też nie zależy Wink . Choć o wynik się mimo wszystko nie boję.
Z tym, że nie reaguję na gówniarskie prowokacje, więc ankiety nie będzie Wink Jak chcesz to sobie możesz założyć temat, o złym, niedobrym Sejanie i pozbierać opinie Wink Z tym, że bez tendencyjnych ankiet.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-05-2008 13:06 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
palmer
Full Member


images/avatars/avatar-7422.jpg

Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bosz....nie mialem na mysli konkretnie tej zasady...fakt moze zle sie wyrazilem bo tobie trzeba "tlumaczyc powoli" Wink ale jak karac to karac odrazu a nie po kilku godzinach od odpuszczenia ze zlosci bo dziewczyna/chlopak ci nie dal/a

__________________
r3 = Palmer

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez palmer: 17-05-2008 15:30.

17-05-2008 15:29 palmer jest offline Szukaj postów użytkownika: palmer Dodaj palmer do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by palmer
a jak sie tlumaczy powoli piszac posta? czepiasz sie sie poziomu kultury ale sprawnosc umyslowa to masz chyba nizej niz ten zlobek


Spokojnie Wink Nie wymagam od Ciebie rozumienia Smile Myślenia z resztą też nie - nie nadwyrężaj się Smile

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
17-05-2008 15:52 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
palmer napisał(a)
bosz....nie mialem na mysli konkretnie tej zasady...fakt moze zle sie wyrazilem bo tobie trzeba "tlumaczyc powoli" Wink ale jak karac to karac odrazu a nie po kilku godzinach od odpuszczenia ze zlosci bo dziewczyna/chlopak ci nie dal/a


cytat:
no widzisz....i jakim cudem prawo dziala wstecz


Nie no wcale nie o to Ci chodziło Roll Eyes Jak już rzucasz jakieś hasło to przydałoby się byś wiedział o czym mówisz Roll Eyes

A skoro się jak sam stwierdziłeś "źle wyraziłeś" to powinieneś się przyznać do błędu i przytkać a nie zrzucać swoje błędy na przeciwnika w dyskusji. To jedna z najtańszych sztuczek erystycznych. Na mnie nie działa

A Warna Ci dałem, bo bardzo o niego prosiłeś. Wcześniej nie zwróciłem po prostu na to uwagi.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-05-2008 17:58 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
palmer
Full Member


images/avatars/avatar-7422.jpg

Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzisz jak prosze zebys dal warna to dasz ale jak poprosze zebys skoczyl z mostu to nie chcesz...gdzie ta sprawiedliwosc

napisalem ci ze zle sie wyrazilem co jeszcze chcesz zeby przestal pisac? zapomnij nie ma tak latwo

cytat:
Spokojnie Nie wymagam od Ciebie rozumienia Myślenia z resztą też nie - nie nadwyrężaj się


vexis - jestes tmodem...w kryteriach jak cie rektrkutowali tez nic z wyzej wymienionych rzeczy nie wymagali

__________________
r3 = Palmer
19-05-2008 09:09 palmer jest offline Szukaj postów użytkownika: palmer Dodaj palmer do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
palmer napisał(a)
a wiesz mowie tak dlatego bo....do cholery pokaz mi jakies osoby ktore powiedzialy TAK SEJAN DOBRZE GADASZ eee lol? chyba tylko inni modzi i s-mrodzi no bo oczywiscie im nie wypada ciebie krytykowac


TAK SEJAN DOBRZE GADASZ

ta dyskusja juz na pierwszej stronie nadawala sie do zamkniecia bo do niczego nie prowadzi.... tylko sie nawzajem wkurzacie i... i nic :/

post z : 13-05-2008 04:36 powinien zostac nagrodzony warnem i by problemu nie bylo. ale moze i dobrze, wlasnie mamy przyklad do czego moga prowadzic dyskusje ktore nie sa ucinane toporem w zalazku.

jak dla mnie do zamkniecia....

wszyscy wiemy ze forum jest nie_do_konca przystosowane do potrzeb naszej spolecznosci (mnie osobiscie najbardzij boli uposledzona opcja "szukaj") ale gracze powinni zrozumiec ze nie jest to "na zlosc" dla nich tylko ma to jakies swoje uzasadnienie - o ktorym gracze niekoniecznie musza wiedziec.

co do reszty - zrobil sie z tego temat "wszystko co mi nie pasuje napisze tutaj a generalnie modzi to chu**"

sam sie z ekipa z nie zgadzam w wielu kwestiach... i jak tylko mam okazje to wyrazam to w moich postach ale... sa pewne granice ;P nie mozna za cale zlo swiata obwinic jednej osoby...

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...
19-05-2008 11:07 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz rację 4jku, dyskusja doszła już do punktu w którym można ją zamknąć Wink Nie ucinałem jej w zarodku, właśnie po to, żeby taki palmer miał okazję pokazać swój poziom i by ludzie postronni mieli obraz osób które rzucają w TEAM mięsem Wink . Myślę, że tyle wystarczy do oceny palmera i mu podobnychWink .

Zamykam Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-05-2008 18:22 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Problemy z forum.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH