Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Zabójca vs Berserk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zabójca vs Berserk
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
arin87
Junior Member


Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 16

Zabójca vs Berserk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam mam do was male pytanko.
gram ssakiem (lvl41) i walcze dwoma bronmi jednorecznymi. z cech rozwijam glownie zwinke. jaki tatoo do tego proponujecie?i dlaczego? zabojca, berserk a moze mnich? zabojca mi sie najbardziej podoba, za to podobno berserk jest lepszy, o mnichu nic nie wiem.
prosze o rade
z gory dziekuje
13-05-2008 15:54 arin87 jest offline Szukaj postów użytkownika: arin87 Dodaj arin87 do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, jest to temat do długiego rozważania. Od razu powiem, że moja ocena wynika z teorii, a nie praktyki. Zerków jest więcej, ze względu na szeroką gammę oręża i dodatkowy atak. Bonusy z tego tatuażu są malutkie. Zabójca z kolei może nosić tylko bronie jednoręczne białe i dwuręczne palne. Ale czy to jest TYLKO? Myślę, że wystarcza. Na początku, na białe i czarne smoki spokojnie możesz latać z bonusem do palnej, a potem i tak jednorękie wymiatają. Także myślę, że podstawową wadą zabójcy to brak dodatkowego ataku. Kolejną, już mniejszą, brak możliwości używania białych dwuręcznych, które są dobre na bunkry. I to by było na tyle. Myślę, że brak dodatkowego ataku wynagradzają częste uderzenia krytyczne. Kolejną zaletą zabójcy jest większy bonus do doświadczenia, który na dłuższą metę może być przydatny. Sądzę też, że do zalet zabójcy należy zaliczyć to, że jest ich mniej od zerków. Ja bym stawiał na zabójcę. Co do mnicha, możesz wziąć i kombinować, ale ciężko będzie Ci osiągnąć takie efekty jak tymi dwoma, chociaż ten tatuaż też ma potencjał. Kwestia gustu, zaangażowania, ochoty oraz umiejętnego prowadzenia postaci.

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
13-05-2008 16:20 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
arin87
Junior Member


Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 16

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arin87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wielkie dziekiBig Grin chcialbym jednak rowniez uslyszec opinie innych graczy aby nie wyciagnac pochopnych wnioskowBig Grin
13-05-2008 18:36 arin87 jest offline Szukaj postów użytkownika: arin87 Dodaj arin87 do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla ssaka zabojca Smile Na wyzszych lvlach mozesz nosic wieloatakowe bronie typu piesci niebios i dodatkowy atak nie bedzie Ci potrzebny. Bardzo dobry na ekspedycje dzieki ignorowaniu obrony.

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
13-05-2008 18:47 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
arin87
Junior Member


Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 16

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arin87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktos jeszcze chcialby wyrazic swoje zdanie?
14-05-2008 16:01 arin87 jest offline Szukaj postów użytkownika: arin87 Dodaj arin87 do Listy kontaktów
arin87
Junior Member


Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 16

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arin87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
18-05-2008 18:56 arin87 jest offline Szukaj postów użytkownika: arin87 Dodaj arin87 do Listy kontaktów
xpmx
Triple Ace


images/avatars/avatar-8165.png

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 157
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram aktualnie zabójcą i nie zamieniłbym go na serka... fakt, że radzi sobie z bunkrami nie przemawia do mnie tak jak krytyki zabójcy i jego 20sto%owe ignorowanie obrony przeciwnika. Poza tym tak jak napisał mój poprzednik - możesz założyć pięści niebios i już masz 6 ataków. Średni krytyk to załóżmy racjonalnie i z małym haczykiem w dół 120, więc na rundę masz 360-720dmg czyli średnio 540dmg. Jak dla mnie całkiem niezły wynik Smile a pomyśl sobie co będzie jak zmontujesz elfią koszulkę szybkości!
[taki żart heheBig Grin ]

PS. fakt faktem i muszę się przyznać, że nigdy nie grałem serkiem ale widziałem kilka walk z jego udziałem - dmg powala ale z trafieniem zabójcy miałby problem Tongue

__________________

18-05-2008 23:26 xpmx jest offline Szukaj postów użytkownika: xpmx Dodaj xpmx do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xpmx napisał(a)
PS. fakt faktem i muszę się przyznać, że nigdy nie grałem serkiem ale widziałem kilka walk z jego udziałem - dmg powala ale z trafieniem zabójcy miałby problem Tongue


bzdura.


dla ssaka polecałbym zabójcę opartego nsa lekkich piastkach trafienia. natomiast jeśli lubisz hardcore to zrób mnichaWink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
19-05-2008 11:28 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Zabójca vs Berserk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH